Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kusursuz cok güzel bir menü. Afiyet olsun canım

Hiçbirşey yemedin mi canım Belli bir süre aç kalınan bir program mı yaptığın eğer öyleyse nasıl gidiyor canım merak ettim ondan bu kadar soru
Apayrı yaşam sistemini uyguluyorum,
1. Seviye 2 öğün
2. Seviye 1,5 öğün
3. Seviye 1 öğün
4. Seviye haftada 1 kes 36 saatlik açlık
5. Seviye haftada 2 sefer 36 saatlik açlık
6. Seviye haftada 1 sefer 3 günlük açlık
7. Seviye haftada 1 sefer 3 günlük açlık+ hayvansal yasak
Sonunda karaciğer temizliği

Seviye 6 nın ilk haftasındayım, bugün 3. Günüm, yarın sonlandıracağım

Kedili arkadaslarim bu veletler bana geldiginden beri onlara mama hazirliyorum bayilarak yiyorlar,bir gun kuru mama bir gun benim yaptigim mamadan yiyorlar yaklasik iki senedir çokta faydali oldugunu dusunuyorum bizde yesek yeriz zaten icinde bilmedigimiz birsey yok kabak,havuc,sogan,pirinc,yulaf ezmesi,zerdecal,karabiber,pulbiber sabit gidalar. icine protein olarak tavuk yada tavuk ciger ekleyip pisiriyorum iyice ezip bazen el blenderiyla parçalayıp posetleyip derin dondurucuya koyuyorum. Bi onceki tavuk cigerliydi bu defa kalcali but ile yaptim sifa olsun kuzularimiza ben fazlaca yapip dükkandaki kedilerimide mutlu ediyorum hazir mamalardan bin kat daha faydali artik gunleri biliyorlar derin dondurucudan cikarmayi unuttugumda kuru mama verirsem hani bizim mamamiz der gibi bakiyorlar

Afiyet şifa olsun kediciklere Ellerine sağlık canım

Maşallah canım inşallah şifa olsun güzel eksiler getirsin

ne güzel

Canım gel başımın üzerinde yerin var. Spor Bildirimi yap ben seni listeye eklerim.

afiyet olsun. ekşimayalı lavaş asrın tandırı mı?

harika valla. oranlı tarif verebilir misin canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…