Popüler Konu LenaG ile MasterFit

harika valla. oranlı tarif verebilir misin canım?
Ben hep el karari ile yapiyorum ama bu karisimda 1 kabak,1 sogan,2 havuc, yarim bardak yulaf,yqrim bardak pirinc,baharatlarda 1 er tatli kasigidir tahmini... 2 adet kalcali but yada marketlerde satilan sekilde 1 tabak tavuk ciger kullanabilirsin bu olcuye... Pisecek kadarda su şuan sizdilar resmen bu mamayi yer yemez uykuya daliyorlar

eline sağlık baharat derken karabiber, kırmız biber, tuz falan değil mi?

Evet canım misafir bereketiyle geliyor Allah geleni gideni eksik etmesin keşke yakın olsak da gelsen kankişim ne güzel olur
Turşu yu abartmadan yedim eskiden olsa bi tabak yerdim vallahi
Karnabahar pilavi ilk kez duyuyorum kisirını yaptım begendim biliyorum da bunu bilmiyorum nasıl güzel oluyor mu canım

Keşke uzun soluklu olsa
O zaman vücut alışır arada yap yeter canım
İnşallah kaptanimm . Bizde kutlama olmaz yilbaslarinda . Regl donemim değilse biraz kuran okurum, güzel bir yıl olması için hacet namazi kılarım . O yönden de rahatım. Kaçamak da olmayacak
Biz de kutlamıyoruz. Yemeği sevdiğimiz için yemeğe bahaneçok iyi gidiyorsun maşallah

20 Aralık Cuma

Sabah 10.00
2 waffle
Peynir 1 d kadar karışık
1er tk fıstık ezmesi ve petek bal

Ara
2 kavala kurabiyesi

Öğle 15.30
2 tabak haşlama et az patates
4 kaşık spagetti

Akşam 20.30
1 kase kestane

30 Aralık Cumartesi

Kahvaltı 13.00
Ispanaklı peynirli omlet
Biraz peynir zeytin
Salatalık
1tk tahin pekmez
1 d ekmek

Akşam 17.30
1 kase mercimek çorbası
4 kaşık makarna
2 köfte
2 kaşık yoğurt

Ara 21.00
1 avuç kaju leblebi

Elhan
blonde ambition

30 Aralık cumartesi menü
Sabah
5 çtl yumurta, 3 dilm peynir,1 siyah zeytin,2 tatli kasigı tahin pekmez,4 dilim ekmek
Ara
1 kupa emziren anne çayı,1 tane kücük dilim çikolata
Öğle
8,9 tane yesil üzüm
Aksam
1 tabak ıspanaklı yumurta, 5 yk etli eriste,1 bardak ayran , 1 dilim ekmek

1,5 lt
Elhan

Ellerine sağlık, bol bol sevap almışsın
Benimkiler hazır yiyor
Bazen tavuk, balık yerdi biri, şimdi onu da bıraktı
Biri kuru mama yiyor, kendisinin ıvır zıvırını yiyor, biri yaş mamayı çok yiyor, arada kuru da yiyor

İnşallah kaptanimm . Bizde kutlama olmaz yilbaslarinda . Regl donemim değilse biraz kuran okurum, güzel bir yıl olması için hacet namazi kılarım . O yönden de rahatım. Kaçamak da olmayacak
Şimdiden Allah kabul etsin
Biz kızımda toplanacağız, kutlama yok, birlikte oturacağız, kayınvalidesigiller, eltisi, görümcesi filan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…