Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Malesef öyle biraz dayanabilsem eve gelince az birşey yulaf lapası yapacaktım canlı çok tatlı istemişti nasıl yapacam bilmiyorum nefsime hep yenik düşüyorum
Çalışıyor musunuz yada öğrenci misiniz Hergun düzenli çıktığınız birer varsa önceden hazırlayıp yanınıza alsanız kolaylık olur Kuru meyve kuruyemis de olur Pratik çözüm

Aaa aynı benim eşim aslında biz kısa vade gidiyoruz diyetisyene o yüzden bence 1 kere 6 aylik programa yazılmak lazim aslında ama gerçekten çok pahalı

Diyetisyen bende hep ise yaradi ne zaman diyetisyene yazilsam kilo veriyorum ama sonrasi yok en son 3 aylik yazilmistim 74 e kadar dustum ilk defa bence diyetisyen ise yarıyor .

Suçlu demeyelim bence cok acimasizca bir kelime . Bu cümleden anlasiliyor zaten sen kendini yeterince sevmiyorsun ve olaylarda Suçlu kendini görüyorsun çünkü bende öyleyim

Ben hep kiloluydum
Bu kaçıncı diyet macerası
Diyet kitapları diyetisyen
Tüp mide ameliyatı
Hiçbirinde ideal hedefe ulaşamadım
Çünkü pes ediyorsun bir noktada yapamicam ben diyip kendi kendine modülü düşünüyorsun bir insana en çok kendi zarar verir

Çünkü ben buna değerim
Cümlesini inanarak içten soylicez tamam mı

Hergun güne kendimi çok seviyorum en güzel şeyleri hakediyorum diyeceğiz

Kendini sev sloganı hergun aynada gözlerimize baki seni seviyorum en güzel şeyleri hakediyorsun

Sen kendine değer vermezsen esinde cocuklarinda vermez bunu keşfetme yolculuğuna geç

Anne,eş, annesinin kızı sıfatlarını cikipkendin olmalısın hadi deneyelim

Abur cuburun kalorisi çok yüksek maalesef
Bir de bağımlılık da yapıyor çikolata cips ve hiç bir faydası yok
Takip ettiğim bazı doktorlar var instagramda çöp gıda diyorlar Gerçekten öyle
Hayatımıza yerleşen çok şey var böyle
Ama karalar baglayip oturmayaz ne yapalim Buradayız demek ki değişmek istiyoruz Öğreneceğiz yeni alışkanlıklar kazanacağız Zamanla yavaş yavaş

Çok geçmiş olsun benim bebeğimde günlerdir böyle. Bugün biraz daha iyi sayılır ama hala bir şey yemiyor. Anne sütü ve su içmek istiyor sadece. Torununuz nasıl oldu?
Çok teşekkürler sağol,bebeğinede çok geçmiş olsun,iyi demi şimdi çok salgın varmışbu aralar dikakt etmek lazım.
Torunda ikilokma yesin hep çıkarmış,serumla toparladı,şimdi daha iyi doktoruda tamam derse okuluna gidecek bugün.

Toparlanma aşamasında. Ama süreç uzun sürdü. Çok teşekkür ederim. Sevindim toparlandığına

Çalışıyor musunuz yada öğrenci misiniz Hergun düzenli çıktığınız birer varsa önceden hazırlayıp yanınıza alsanız kolaylık olur Kuru meyve kuruyemis de olur Pratik çözüm
Evet çalışıyorum aslında yanımda meyve ve kuruyemiş vardı bu tamamen keyfi oldu. Hep bir erteleme halindeyim yarın başlarım pazartesi başlarım diye sizler kendinizi nasıl motive ediyorsunuz

Ne güzel yazmışsın canım Tebriklerr Sabah yürüyüşte kızımla aynı şeyi konuştuk tesadüfe bak önce kendinize değer vermekle başlar biz hep olumsuz lari düşünüp işin içinden cikamiyoruz ve beynimize olumlulari yükleyeceğiz sürekli yaparım yapıyorum yaptım bile evrene güzel mesajlar yollayalım hep birlikte
Günaydın çıtırım benim,hep birlkte olsun berabercene
Günaydın eküricim. Keyifli ve güzel bir gününüz olsun
Yaa kızlar hepimiz aynı ilde olaydık da bi gün yapsaydık ne güzel olurdu demi fit tarifli ikramlarla ne eğlenceli olurdu demi
İyi keyifler HanimKelesimiGetir canim benim

geçmiş olsun canım

canım eşinin üslubu çok yanlış çok üzüldüm, benim eşim de aynı şeyleri bana çok yaşattı ve onun yüzünden de çok pes ettim ne yazık ki

ama kalk ayağa, eşine inat ve sadece kendin için motivasyonunu topla ve kaldığın yerden devam et lütfen

Ben hep kiloluydum
Bu kaçıncı diyet macerası
Diyet kitapları diyetisyen
Tüp mide ameliyatı
Hiçbirinde ideal hedefe ulaşamadım
canım benimm, ben 8 sene araya giren bir hamilelik harici bu döngüdeydim, artık yetti canıma tuttum bütün küçük kıyafetlerimi dağıttım başkalarına
ama 1 sene önce çocuklarım için değişeceğim diye başladım ve çok şükür hedefime çok çok az kaldı artık
senin de bu adımı atabileceğine inanıyorum, tek sıkıntın sende de benim yaşadığım duygusal çalkantılar var belli ki, ben de hep bu sebeplerden kilo aldım
sana instagramdan bir kadını tavsiye ederim kilo vermeye çalışan bütün arkadaşlarıma muhakkak takip edin diyorum, benim kilo vermemin çok büyük bir sebebi o kadındır

abur cuburu azaltmaya çalış canım, bak benim halam çok iştahlıdır, öğünlerinde çok güzel yemek yer, ama öğün harici ağzına lokma sürmez ve çok da hareketlidir yaşına göre, evi tek başına çekip çevirir yürüyüşünü yapar o yüzden çöp gibidir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…