Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ne güzel yazmışsın canım Tebriklerr Sabah yürüyüşte kızımla aynı şeyi konuştuk tesadüfe bak önce kendinize değer vermekle başlar biz hep olumsuz lari düşünüp işin içinden cikamiyoruz ve beynimize olumlulari yükleyeceğiz sürekli yaparım yapıyorum yaptım bile evrene güzel mesajlar yollayalım hep birlikte 🥰

Yaa kızlar hepimiz aynı ilde olaydık da bi gün yapsaydık ne güzel olurdu demi fit tarifli ikramlarla ne eğlenceli olurdu demi
İyi keyifler HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir canim benim
Ne güzel olurdu gelsin pastalar çörekler yani ne yenirdi varya :kk77::kk77:

Merhaba kizlar
Oğlum hastaydı oğlum gitmeyince kızımda okula gitmek istemedi
Hepbirlikte evdeydik anlayacağınız. Kuzum çok hasta hiçbir şey yemedi gözü hep yataktaydi. Bi yandan da kardeşine satasiyor
Şimdi vicdan yapıyorum uyudular
Bak kardeşine kötü şeyler söylersen okula götürürüm falan dedim biraz üstüne gittim sanki ama baştan söylemezsem olaylar büyüyor diye söyledim öyle...

Neyse öyle işte geç kalktı erkenden uyudu oglusum...
Ben de onlar belki yer diye kek falan yaptım ama oğlum ucundan yedi sadece 1 2 çatal ancak
Ağzının tadı yok hiç
Aslında yapmazdım ama ben de 2 dilim yedim kekten...
Çok geçmişler olsun,şimdi nasıl toparladımı biraz daha.

Merhaba kizlar
Hepbirlikte evdeydik anlayacağınız. Kuzum çok hasta hiçbir şey yemedi gözü hep yataktaydi. Bi yandan da kardeşine satasiyor
Bak kardeşine kötü şeyler söylersen okula götürürüm falan dedim biraz üstüne gittim sanki ama baştan söylemezsem olaylar büyüyor diye söyledim öyle...

Ben de onlar belki yer diye kek falan yaptım ama oğlum ucundan yedi sadece 1 2 çatal ancak
Ağzının tadı yok hiç
Rabbim acil şifalar versin inşallah canım

Şu diyetisyen işini eşime söyledim pahalanacakmis dedim. 3 binde versek değişen birşey olmayacak dedi.
Haklı belkide. Tüp mideden bile sonuç alamadım diyetisyen ne yapacak bana 😭
Kalbim kırıldı ve suçlusu benim
Bu son cümle öyle tanıdık geldi ki bana. Diyete başlamadan önce kalbimi kıranlar oluyordu ama kimseye kızmıyordum. Çünkü bu lafı onların ağzına ben veriyorum diye düşünüyordum.
Kilo verdim şimdi imreniyorlar takdir ediyorlar. Emin ol sen de yapacaksın bunu, yaptın da. Kimse için değil kendin için. Dönem dönem hepimizin zorluk çektiği oluyor toparlanacagiz, üzülmek yok.

Evet hep aralıklı oruç yaptım 80 leri görmüştüm Cok şükür geçti o zamanlar Aralıklı oruç bana çok iyi geldi İki öğün yedim Acıkırsam ikindi ara ogun yaptım Düşük karbonhidrat almaya çalıştım Paketli seylerden uzaklastim Canım tatli istediğinde kuru hurma incir bana iyi geldi
Bazen muz ezip kakao ve cevizle karıştırdım
Ama kilonuz kaç bilmiyorum bu meyvelerde şeker dalgalanması yapıyor Daha çok yemek istemenize neden olabilir O zaman yoğurt tuketmek iyi olur
Açlıkta hic birsey yemiyoruz bir lokma bile Şekerli içeceklerde yok
Teşekkür ederim canım. 68 kilodayım. 65e kadar düşmüştüm 1 aylık arayla tekrar aldım şimdi yeniden başlamaya çalışıyorum. Yeniden adapte olmakta zorlanıyorum. İnşallah alışacağım ☺️
Meyveyi ben de her zaman süt ürünleriyle tüketmeye çalışıyorum. Şekeri dengelemesi için.

Herkese günaydın

Busra196 Busra196 kaptanım geçen cumadan beri yani 6 gündür aynı kilodayım, asabım çok bozuk.

Menülerim ortada, sporu ve yürüyüşü aksatmıyorum, bol su içiyorum, ödem hapı ve magnezyum içiyorum. Ben daha ne yapayım?

Motivasyonum yerle bir oldu. İnsan 6 gündür 100 gram veremez mi?
Canım kilo verme duruyor bir yerden sonra . Çok dert etme . Benim de öyle oluyor ara ara ama sonra bir anda düşüyor tartıda . Sıkma canını . Geç olsun güç olmasın canım ❤️

Çarşamba menüsü
Kahvaltı 13
2 dilim tam buğday ekmeği
4 YK kapya biberli kıymalı omlet
1 kk peynir, 5 zeytin, domates
1 çatal incir reçeli

Ara 16
1 cennet hurması
3-4 çiğ fındık

Akşam 18
1 kepçe mercimek çorbası
1 tabak yoğurtlu ıspanak yemeği

Ara 20
1 avuç patlamış mısır
2 hoşbeş
2-3 cips

2,5 lt su
Elhan Elhan Wilma11 Wilma11
Screenshot_2023-12-28-10-11-25-772_com.xiaomi.hm.health-edit.jpg
816 puan
Cordelia Cordelia

geçmiş olsun canım

canım eşinin üslubu çok yanlış çok üzüldüm, benim eşim de aynı şeyleri bana çok yaşattı ve onun yüzünden de çok pes ettim ne yazık ki :KK43:

ama kalk ayağa, eşine inat ve sadece kendin için motivasyonunu topla ve kaldığın yerden devam et lütfen

canım benimm, ben 8 sene araya giren bir hamilelik harici bu döngüdeydim, artık yetti canıma tuttum bütün küçük kıyafetlerimi dağıttım başkalarına
ama 1 sene önce çocuklarım için değişeceğim diye başladım ve çok şükür hedefime çok çok az kaldı artık
senin de bu adımı atabileceğine inanıyorum, tek sıkıntın sende de benim yaşadığım duygusal çalkantılar var belli ki, ben de hep bu sebeplerden kilo aldım
sana instagramdan bir kadını tavsiye ederim kilo vermeye çalışan bütün arkadaşlarıma muhakkak takip edin diyorum, benim kilo vermemin çok büyük bir sebebi o kadındır

abur cuburu azaltmaya çalış canım, bak benim halam çok iştahlıdır, öğünlerinde çok güzel yemek yer, ama öğün harici ağzına lokma sürmez ve çok da hareketlidir yaşına göre, evi tek başına çekip çevirir yürüyüşünü yapar o yüzden çöp gibidir
Yok canım eşim haklı. Her aşamada yanımda oldu destek oldu. Ben yemiyorum diye eve almadı. Kendide yemedi. Söyleyecek sözüm yok ona🙁

Gunaydin 🌸

Dün

7:30 da 40 dk eliptik yaptim Cordelia Cordelia
12:30 da 2 haşlanmis yumurta ve 1 muz yedim
IMG_20231228_105447.jpg
Ara ogun 1 mandalina
Akşam 18 de 50 gr haşlanmış tavuk göğsü ve salata yedim

Sonrasında doğumgünü kutlamasi ve pastadan ince bir dilim yedim🙈 Wilma11 Wilma11 Elhan Elhan
Yenmez mi ama 🥲

IMG_20231227_195622.jpg

Güne hastaligim daha yogunlasmis uyandım🤒 öksürük eslik ediyor vucut kirginligina
O yüzden sabah eliptik yapmadim
İş yerine mercimek corbasi getirdim.icine baharatlar ve tavuk göğsü ekledim ilk ogunde onu ısıtıp yiyecegim insallah🌸

Merhaba kizlar

Ağzının tadı yok hiç
Geçmiş olsun canım 😘 Acil şifalar dilerim.
Kendi yaptığın kekleri , pastaları bir gün yemeyi birakmani diliyorum. 🙏

Gunaydin 🌸

Dün

7:30 da 40 dk eliptik yaptim Cordelia Cordelia
12:30 da 2 haşlanmis yumurta ve 1 muz yedim
Eki Görüntüle 3359563
Ara ogun 1 mandalina
Akşam 18 de 50 gr haşlanmış tavuk göğsü ve salata yedim

Sonrasında doğumgünü kutlamasi ve pastadan ince bir dilim yedim🙈 Wilma11 Wilma11 Elhan Elhan
Yenmez mi ama 🥲

Eki Görüntüle 3359564

Güne hastaligim daha yogunlasmis uyandım🤒 öksürük eslik ediyor vucut kirginligina
O yüzden sabah eliptik yapmadim
İş yerine mercimek corbasi getirdim.icine baharatlar ve tavuk göğsü ekledim ilk ogunde onu ısıtıp yiyecegim insallah🌸
Afiyet olsun Leylacim. :KK60:
Ayrıca geçmiş olsun. Bir an önce sağlığına kavuşmani dilerim. Sabah kahvaltin ve akşam öğünü planın çok güzel. Evde mandalina varsa iyice yıkayıp kabuklarını çay yap ilidiktan sonra yudumla iç canım. Gerçekten çok şifalı bir çay.

geçmiş olsun canım

canım eşinin üslubu çok yanlış çok üzüldüm, benim eşim de aynı şeyleri bana çok yaşattı ve onun yüzünden de çok pes ettim ne yazık ki :KK43:

ama kalk ayağa, eşine inat ve sadece kendin için motivasyonunu topla ve kaldığın yerden devam et lütfen

canım benimm, ben 8 sene araya giren bir hamilelik harici bu döngüdeydim, artık yetti canıma tuttum bütün küçük kıyafetlerimi dağıttım başkalarına
ama 1 sene önce çocuklarım için değişeceğim diye başladım ve çok şükür hedefime çok çok az kaldı artık
senin de bu adımı atabileceğine inanıyorum, tek sıkıntın sende de benim yaşadığım duygusal çalkantılar var belli ki, ben de hep bu sebeplerden kilo aldım
sana instagramdan bir kadını tavsiye ederim kilo vermeye çalışan bütün arkadaşlarıma muhakkak takip edin diyorum, benim kilo vermemin çok büyük bir sebebi o kadındır

abur cuburu azaltmaya çalış canım, bak benim halam çok iştahlıdır, öğünlerinde çok güzel yemek yer, ama öğün harici ağzına lokma sürmez ve çok da hareketlidir yaşına göre, evi tek başına çekip çevirir yürüyüşünü yapar o yüzden çöp gibidir
Tatlım o kadının ismini ve seni takip etmek isterdim. Özel sebeplerin olursa da saygı duyarım. 😘

X