Popüler Konu LenaG ile MasterFit

yaa ben bunu hep yapıyordum şu haline bak ya giysiler olmasaydı çıplak dolaşsaydık napıcaktın??? ben böyle olmak istemiyorum bu fazlalıklar gidecek o kadar diyordum demek olası bir yöntemmiş
geçmiş olsunnn. evde olmak sana yaramıyor dimi
Evet, aa sen yeni nickimi bilmiyodun demek. Ben de diyroum yazmiyor hiç.
sizde de oluyor mu kızlar bilmiyorum ama nick isimleri beni çok etkiliyorum : ((( çok negatif değil mi?
ay ne güzel şıkır şıkır herşey
herkes şıkır şıkır ben pasta yemişim ühüüü zaten hastalık ödemi diye de bir şey var
Ben yılbaşına kadar bozmayayım diyorum ama yılbaşında Bi 8 kilo falan alırım herhal
sofrayı hayal ettim de bi an ben yoğurtlu mezeler salatalar ve tavukla donatmayı düşünüyorum diğer çıtırdak kıtırdak şeyleri isteyenler marketten alsın köşesine çekilsin yesin
canım sağlık evin mutfağında başlar. Eşin sana eşlik ediyor mu ona farklı şeyler mi hazırlıyorsun ve onun kilo durumu nedir... bir de zayıf olsan yiyiyp yiyip kilo almasan bile sağlıklı beslenmek zorundayız içeride neler oluyor görmüyoruz organlarımıza yazık... Oğlun büyüyecek ve yanında çıtır bi anne olacaksın bunu hayal et ben bunu da düşünüyordum sürekli ve tabi sağlıklı yaş almak için

çoook sağol Elhancım amin inşallah daha iyisindir inşallah hastalıktan önce yapmıştım bikaç defa sonra kabugunda çok kimyasal olduğunu öğrendim bıraktım,yıkamayla gitmiyormuşmuşmuş hatta ben limon kabuğunu yerdim korkup bıraktım biranda

motivasyon cümlelerine bayıldım canımm

Negatif tabi katiliyorum ama var ya 2 seneyi rahat gecti diyetteyim. İki kere ara verdim dogru durust ve onlarda da dikkat etmeyi birakmadim. O yuzden fenalik geldi acikcasi. Not: hâlâ diyetteyim ve pes etmedim aslinda bir not daha: bu diyet isinin asiri zor oldugunu dusunuyorum. Pes etmek yok daha neler derim de motivasyon duser diye diyemem son not: basaricaz insaallah hayirlisiyla,

bu yorum bütün negatifliği siler başarıcaz

Dünkü menüm
Sabah- öğle saat 11 .00 mantar kavurması 1 dlm ekmek

Akşam 18.30 diyetlik bir akşam olmadı maalesef. 2 kepçe tarhna kızartma ve 3 dlm ekmek

Su 1.7 lt tarçınlı limonlu
Spor
Ev temizliği 30.5 150p.
Yürüyüş 30.3 90p.
Toplam 240p.

Elhan
Cordelia
Wilma11

Çok geçmiş olsun canım kimin doğumgünü?

Afiyet olsun bademim. Kızartma yaparken aklına ben gelmeliydim. unutmuşsun benihangisine kizayim şimdi . Üç dilim ekmek yedirir tabi. Ben yapsam ben de yerdim. Bugün ceza olarak akşam öğününde salata ve çorba olacak anlaştık mı et türevi varsa o da olur . Bir de fazladan yoğurda izin vereyorum o da benden olsun. Sporun güzelmiş idare eder ev temizliği de var çünkü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…