Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ne güzel olurdu gelsin pastalar çörekler yani ne yenirdi varya

Çok geçmişler olsun,şimdi nasıl toparladımı biraz daha.

Rabbim acil şifalar versin inşallah canım

Bu son cümle öyle tanıdık geldi ki bana. Diyete başlamadan önce kalbimi kıranlar oluyordu ama kimseye kızmıyordum. Çünkü bu lafı onların ağzına ben veriyorum diye düşünüyordum.
Kilo verdim şimdi imreniyorlar takdir ediyorlar. Emin ol sen de yapacaksın bunu, yaptın da. Kimse için değil kendin için. Dönem dönem hepimizin zorluk çektiği oluyor toparlanacagiz, üzülmek yok.

Teşekkür ederim canım. 68 kilodayım. 65e kadar düşmüştüm 1 aylık arayla tekrar aldım şimdi yeniden başlamaya çalışıyorum. Yeniden adapte olmakta zorlanıyorum. İnşallah alışacağım
Meyveyi ben de her zaman süt ürünleriyle tüketmeye çalışıyorum. Şekeri dengelemesi için.

Canım kilo verme duruyor bir yerden sonra . Çok dert etme . Benim de öyle oluyor ara ara ama sonra bir anda düşüyor tartıda . Sıkma canını . Geç olsun güç olmasın canım

Çarşamba menüsü
Kahvaltı 13
2 dilim tam buğday ekmeği
4 YK kapya biberli kıymalı omlet
1 kk peynir, 5 zeytin, domates
1 çatal incir reçeli

Ara 16
1 cennet hurması
3-4 çiğ fındık

Akşam 18
1 kepçe mercimek çorbası
1 tabak yoğurtlu ıspanak yemeği

Ara 20
1 avuç patlamış mısır
2 hoşbeş
2-3 cips

2,5 lt su
Elhan Wilma11

816 puan
Cordelia

Yok canım eşim haklı. Her aşamada yanımda oldu destek oldu. Ben yemiyorum diye eve almadı. Kendide yemedi. Söyleyecek sözüm yok ona

Gunaydin

Dün

7:30 da 40 dk eliptik yaptim Cordelia
12:30 da 2 haşlanmis yumurta ve 1 muz yedim

Ara ogun 1 mandalina
Akşam 18 de 50 gr haşlanmış tavuk göğsü ve salata yedim

Sonrasında doğumgünü kutlamasi ve pastadan ince bir dilim yedim Wilma11 Elhan
Yenmez mi ama

Güne hastaligim daha yogunlasmis uyandım öksürük eslik ediyor vucut kirginligina
O yüzden sabah eliptik yapmadim
İş yerine mercimek corbasi getirdim.icine baharatlar ve tavuk göğsü ekledim ilk ogunde onu ısıtıp yiyecegim insallah

Geçmiş olsun canım Acil şifalar dilerim.
Kendi yaptığın kekleri , pastaları bir gün yemeyi birakmani diliyorum.

Afiyet olsun Leylacim.
Ayrıca geçmiş olsun. Bir an önce sağlığına kavuşmani dilerim. Sabah kahvaltin ve akşam öğünü planın çok güzel. Evde mandalina varsa iyice yıkayıp kabuklarını çay yap ilidiktan sonra yudumla iç canım. Gerçekten çok şifalı bir çay.

Tatlım o kadının ismini ve seni takip etmek isterdim. Özel sebeplerin olursa da saygı duyarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…