Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun Bethim.Kek, bir dilim çikolatali ekmek yemişsin bunların muadillerini evde hazirlayabilirsin. Arada bir görüyorum çünkü. Fit kek tarifi, sağlıklı ekmek üzerine fıstık ezmesi geldi şimdi aklıma. Madem diyet boyunca bunlar hayatında olsun istiyorsun o zaman bir şeyler yapmalısin canım. Ben olsam istediğim kiloya ulaşana kadar beni hedeften saptiracak şeyleri bir kağıda yazar dolaba asardim. Undan yapilan her şey şeker ,makarna , abur cubur, kızartma gibi ....

Afiyet olsun canım 😘 Gayet güzel bir menü.

Afiyet olsun menun çok güzel. :super:

Afiyet olsun fezocum. Her şey çok güzel. :super:

Çok güzel bir menü afiyet olsun canım 😘

Çok güzel bir menü afiyet olsun canım 😘

Her iki menü de çok güzel afiyet olsun canım 😘

Menün çok güzel canım afiyet olsun. 😘
Teşekkür ederim 🤗🤗🤗

Selamm 27 Aralık menüm
8.00 1 kivi 1 mandalina 1 ceviz
13.30 5 yk kadar tavuk fajita 3 yk pilav salata cacık
17.30 1 parça ıspanaklı pide 3 er yk kadar yoğurtlu salata
18.30 1 kahve 1 soda
1.5 litreye yakın su
13.016 adım 1300 p
Elhan Elhan Busra196 Busra196 Cordelia Cordelia

Eklentiler

• Screenshot_20231227_214420_Huawei Health.jpg
    Screenshot_20231227_214420_Huawei Health.jpg
    53,9 KB · Görüntüleme: 27
Selamm 27 Aralık menüm
8.00 1 kivi 1 mandalina 1 ceviz
13.30 5 yk kadar tavuk fajita 3 yk pilav salata cacık
17.30 1 parça ıspanaklı pide 3 er yk kadar yoğurtlu salata
18.30 1 kahve 1 soda
1.5 litreye yakın su
13.016 adım 1300 p
Elhan Elhan Busra196 Busra196 Cordelia Cordelia
Afiyet olsun menekşem. Güzel bir menü. :super:

Açlık , tokluk şekeri dedikleri bir şey var ona baktirdin mı kuzum🙄 insülin salgılanmasında bir sıkıntı var gibi.
3 aylık şekerim normal canım. Doygunluk dediğim mide doluluğu anlamında. Ağızda eriyen şeyler midede yer kaplamadigi için tokluk oluşturmuyor. Ama katı gıdalar öyle değil. Mideyi dolduruyor

kız ne yicen yılbaşında :KK70: hadi et yemeği, pilav, salata ve mezeler, zeytinyağlı belki, üstüne tatlı türü, meyve, çerez bile olsa bunların hepsinden belli oranda yiyebilirsin. sen galiba 1 kiloluk nutella yiyeceksin :rolleyes:
Nutella artık hiç istemiyorum desem😂😂😂
Ama deli gibi meze istiyor canım offff neler yesem liste yapmam lazım

Ben de aralıklı oruç yapayım dedim ama zaten normal düzenime göre çoğu zaman 16 8 yapıyormuşum. Şimdi 18 saat açlığa geçmek istiyorum ama eşim vardiyalı çalışıyor o biraz beni zorluyor inşallah yapabilirim. Sen anladığım kadarıyla yapıyorsun. Nasıl yapıyorsun kaç öğün yapıyorsun neler yiyorsun bana anlatabilir misin biraz.
Evet hep aralıklı oruç yaptım 80 leri görmüştüm Cok şükür geçti o zamanlar Aralıklı oruç bana çok iyi geldi İki öğün yedim Acıkırsam ikindi ara ogun yaptım Düşük karbonhidrat almaya çalıştım Paketli seylerden uzaklastim Canım tatli istediğinde kuru hurma incir bana iyi geldi
Bazen muz ezip kakao ve cevizle karıştırdım
Ama kilonuz kaç bilmiyorum bu meyvelerde şeker dalgalanması yapıyor Daha çok yemek istemenize neden olabilir O zaman yoğurt tuketmek iyi olur
Açlıkta hic birsey yemiyoruz bir lokma bile Şekerli içeceklerde yok

X