Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sağol kaptanım çok iyiyim diyete full devam

ya seni böyle görmek ne güzell biara hiç yapamıyordun nasıl oldu
Ben sen hamileyken yaptım diyeti 4 5 ay gibi bir süreçte sadece 11 kilo verebilirim çok zor geçti bıktım en sonda ara vermek zorunda kaldım şuanda da aralıklı oruç çok iyi geliyor hem bünyem alıştı hemde güzel zayıflatıyor

sana diyordum hep
demek ben hamileykeennn ulaannn hamile olup gitmemimi bekliyordunn heeeehhh

Sitare55 Cicekbocekkaktus kaptanlarım şimdi şöyle bir durum var c.tesi oluşturduğumuz takımlardan kırmızı takımda 3 kişi mazeretleri sebebiyle izne ayrıldılar. Bu durumda kırmızı 10 mavi 13 oldu maviye eklenen son 2 kişiyi kırmızı takıma eklememiz gerekecek çünkü fazla sayı olması halinde kırmızının 1 fazla olması gerekiyor.
Ne diyorsunuz ?

Canım aslında ben ilk zamanlar bu kadar çok adım atmıyordum. Kilo vermede zorlandıkça adım sayımlarımı artırdım

Normalde banka kartından direk transfer yapıyorduk ama diyetisyenlerin ki nasıl bir sistemse bir türlü olmuyor.

Kalori hesabı yapıyorum bende programı var gramına kadar yazıyorum ve günlük ortalama 1000 ile 1400 arası almış oluyorum.

Spor ile 500 kalori üstü yakmış oluyorum
Vücut için de gerekli kalori olduğuna göre benim baya kalori açığım olması gerekiyor ama yinede olmuyor olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…