Popüler Konu LenaG ile MasterFit

aklıma bu geldi tesekkür ederim kaptanım tariifn için yapacagım akşama

Sağolun kızlar. Telefondan v instagramdan rahatsız eden birisi var. Acayip canım sıkıldı. Nerdeyse gidip çalıştığı kuruma şikayette bulunacağım
Savcılığa suç duyurusunda bulunacağım diye tehdit et canım. O pislikler yüzünden 18 yıllık numaramı değiştirmek zorunda kaldım. Yaşadığın hissi anlıyorum.

Nane limon kabuğuuuu
bir tutam zencefil hah hahah içine hatmi çiçeği

çocukluğumun şarkısı ah ah Rahmetli Barış abimiz mekanı cennet olsun.
Şifa olsun canım.
amin inşallah çok severdim bende rahmetliyi halada dinlerim birçok sarkısını aklıma geldikçe

Savcılığa suç duyurusunda bulunacağım diye tehdit et canım. O pislikler yüzünden 18 yıllık numaramı değiştirmek zorunda kaldım. Yaşadığın hissi anlıyorum.
Ya eşimden korkmasam gidip başvuruda bulunacağım o kıvama geldim. Sabah yine istek kısmını görünce beyninden vurulmusa döndüm. Engelledikce yedi yeni hesaplar. Kişiliksiz karaktersiz insanlarla uğraşmak zor. En son eşiyle ailesiyle tehdit edeceğim. Okuldan samimi olduğum arkadaş ailesini tanıyorum dedi. Olmazsa onunla tehdit edeceğim iyice lackalasirsa

Canııım yaaa beni de gruba almışsın . Teşekkür ederim.

Sağol canım
Takımım sağolsun beni iyi gazladi. Dün biraz kötüydüm. Su hareket hiç yok gibiydi. Sonra pişman oldum tabii
Değişim yapmadım bakayım bı neler olmuş neler olacak

O boyuta getirme canım. Bitir gitsin hergun bu gerginlik çekilmez

tabiki sen bilirisn ama bence eşine söyle o pisliği

Amin kaptanım . Spor tablosuna hemen adımı yazdıracağım.

Kız sen mi kazandın ben orayı kaçırdım hahahah

Tebrik ederim kırmızı kaptanım:* bakmaya fırsatım olmamisti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…