Popüler Konu LenaG ile MasterFit

En güzeli öyle canım bende öyle yaptm 60larda iyi hissediyorum diye ilk hedefim biran önce 6'larda olup 68-69 'u görmekdi ve şuan baya yaklaştım ilk hedefime . sonraki hedefim 62-63 arası olamak . Ondan sonrasının zaten hiiiççç acelesi yok 59 yada altı ne zaman olursa olsun.

Tatlım motivasyonun hatırı için en son tartıyı alacağım tabloya.
Tartı yanlış ablacım ben diyeti bozmadım. Bu kadar artı gelecek bişey yemedim. Zaten en son tüm sayıları gösterip lo işareti verdi. İstersen yazmayalım tabloya. Kendimi kötü hissettim

Tartı yanlış ablacım ben diyeti bozmadım. Bu kadar artı gelecek bişey yemedim. Zaten en son tüm sayıları gösterip lo işareti verdi. İstersen yazmayalım tabloya. Kendimi kötü hissettim
Ben de aynısını anladım bitanem.
İki farklı tartı olunca kendini bildiğin için az olanı tercih etmek lazım. Kendini kötü hissetme.

Kızlar annemgile çilekli muzlu pandinspanya yaptım tadına bile bakmadım, bakmicam da 3 hafta daha glutensiz gitmem lazım
bakma bakma baktıkda ne oldu tadını bilmiyor değiliz ya sen azmini motiveni koru istediğin kiloya inince yersin ne olacak sanki

Neden canım havalardan mi

hayır olsun inşallah ne oldu canım

Ne oldu canım ? Bir sorun mu var ?

Soracaktim unuttum sabah bildirimlerle ugrasirken arada kaynadı sibel_84 noldu kuzum canın neden sıkıldı
Sağolun kızlar. Telefondan v instagramdan rahatsız eden birisi var. Acayip canım sıkıldı. Nerdeyse gidip çalıştığı kuruma şikayette bulunacağım

Yaa ben de görmek istiyorum eksiyi. Canım sıkıldı ne yalan söyleyim aralıklı oruç, glutensiz az kalorili beslenme, ekmek yok. Ben daha olculmem reglken kızlar

hahhahahah ne güldüm ya aynne inşallah şu hastalıklar yakamı bi bıraksa inşallah olacak hepside 1 haftadır geçmedi grip ya
Bırakır inşallah. Zencefilli, limonlu , ballı bir icecek daha iyi hissettirir. Ayrıca meyve çayı da yapabilirsin. Evde meyve türü ne varsa elma, ayva, limon .......... doğra üzerine sıcak su ekle üç beş dakika fokurdasin kapat. Demlenirken bir kabuk tarçın üç adet karanfil varsa üç beş tane karabiber koy ilidiktan sonra iç. Bağışıklığına iyi gelir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…