Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İç sesi endişede bırakma olur de ona

1ayda 12 kilo kulağa ne güzel geliyor sadece 1 ay yapsam hedeflediğim kiloya inmiş oluyorum Ama yapamam kendimi biliyorum 1 saat dayanamam if yaptğmda max 4 saate çektiğim olmuştu. Ulaştığım en uzunu 20/4 olanı olmuştu 23/1 imkansıza yakın ama sonuç değmiş gerçekten tebrikler maşallah.

Bende öyleyim aksama kadar hicbirsey yemeden durabilirim ama aksam bi basladimmi yatana kadar yiyorum bu düzenim değiştiğinde kilolar gidiyor
ah ah sorma eve gittimmi bnm derdimde dışarda ne acıkırım ne yerim ama evde hep bişi yemek istiyorum

tesekkür ederim canım önemli olan kendini vucudunu bilmek ve mutsuz olmadan yapabilmek ben bu diyette mutluyum ve bnm kötü huyum hergün tartılmak o yüzden bu diyet beni çok gazlıyor bende sonra yavas yavaş 20/4-18/6 diye azaltıyorum ama su motivasyonum bitmişken buna ihtiyacaım var bide kocamla idaaya girim yılbaşı tarihe kadar 60-62 olursam bilezik alacak altına hiç dayanamam bnm en büyük motivasyon kaynagımdır o yüzden çok azmettim aslında 2 hafta oldu başlayalı ben 75,5 idim şimdi 71,4 geliyorum 3 gündür hastayım diye dünyaları yedim ona ragmen

Hattaa 2 saat önce dedimki keşke blondenin bilmediği birşey çıksa sorsa dedim anaam bi baktım sormuş derken bethmiş hayal kırıklığına uğradım Elhan
Ahaahaaa Olması gereken bence bu
Bak sen de bu doğumdan sonrada tekrar diyet yapacaksın canım işte böyle böyle 35'e geldiğini düşün seninde diyetle ilgili bilmediğin kalmaz tabi

Son düzenleme:
Böyle devam et canım Eşin de tekrar tekrar aşık olacak sana Valla dediğim gibi dayanabilsem bende yaparım ama dayanamam . Bende ancak mümkün olduğunca açlık aralığımı uzatmaya çalışarak eşlik edeceğim sana .

Sen de bu doğumdan sonrada tekrar diyet yapacaksın canım işte böyle böyle 35'e geldiğini düşün seninde diyetle ilgili bilmediğin kalmaz tabi
aynen ya yıllar oldu ben beni bildim bileli rejim yaparım lise sonda üniversiteyi kazandığım yıl başlamıştım ki yıl 2006 idi 17 senedir bir şekilde diyet rejim yaparım hep istediğim kiloya düştüm bıraktım dagıttım kalıcı olduğum 2-3 yıl var yok o zaman 49 kiloya kadar düşmüştüm dikkat etmeme ragmen almamıştım aslında o zmana işveç diyeti yapmıştım ve sey demişledi işveçle verilen kilolar 2 yıl alınmıyor diye acaba ondanmıydı bak şimdi hatırladım yinemi isveç yapsam ne yapsam

geç olsun güç olmasın ben sana sen bana yaklaşa yaklasa 50 li kiloları görelim inşllah canım bu yaştan sonra dahada zorlaşıyor vermek senin hedef kaç canım kaç olmak istiyorsun

geç olsun güç olmasın ben sana sen bana yaklaşa yaklasa 50 li kiloları görelim inşllah canım bu yaştan sonra dahada zorlaşıyor vermek senin hedef kaç canım kaç olmak istiyorsun
Eylül ayınında 82 ye çıkınca başladım diyete canım bende 2 ay da 10 kilo verdim 72 oldm.
Böyle bu hızda gitse yine yeter bana canım
62 de çok iyi oluyorum aslında ama Hedefim : 59

Allah seni bir taşla kuş katliami yapacaksin desene
Hem çıtır hem altınlı, suyundan da koy

Eylül ayınında 82 ye çıkınca başladım diyete canım bende 2 ay da 10 kilo verdim 72 oldm.
Böyle bu hızda gitse yine yeter bana canım
62 de çok iyi oluyorum aslında ama Hedefim : 59
harika vermişşisn maşallah canım inşallah istediğin kiloya ulaşacaksın inanıyorum ben
senin boyunda uzun benden ben 157 iyim 5 cm çok fark ediyor zaten kendine yakışan kiloyu istemek ben şimdilik ilk hedef yılbaşı 62 sonrası 58 bi olursam kendime verdiğim süre şubat başı bakalım
işte sonra tekrar hedef koyup devam edeceğim 1 yıldada olsa 52 kilo olmak istiyorum inşallah başta ulaşabilir hedef koyup kendimi toplarlayıp inşallah

Bak sen de bu doğumdan sonrada tekrar diyet yapacaksın canım işte böyle böyle 35'e geldiğini düşün seninde diyetle ilgili bilmediğin kalmaz tabi
Aha geldi diyetkolog ahh neler biliyorum neler 35 e gelmeme gerek varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…