Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kaptanım çok çok geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin

Aslında uzun bir aradan sonra döndüğüm için yorum yazmak istemedim, çünkü çoğu arkadaşı tanımıyorum henüz, yanlış anlaşılmak istemedim

Ancak sadece şu kadarını söylememe izin verin ve bilin ki hiç kimseyi hedef alarak yazmıyorum sadece bugün konuşulanlardan yaptığım genel bir çıkarımla naçizane yorum yapmak istedim

Ben 1 senede 13 kg verdim ve bu 1 yılın bir kısmında takımdaydım ve diyetim boyunca pizza da yedim, cips de yedim kilolarca dondurma da vs vs… hiç kısıtlamadım kendimi ve evet 1 sene 13 kg için çok uzun bi zaman ama kendimi sıkmadan üzmeden ilerlediğim için verdiğim kilonun sadece 2sini geri aldım o da son zamanlarda üst üste can sıkıcı şeyler yaşayıp motivasyonumu kaybettiğim için

Hepimiz kaç yaşında kadınlarız vücudumuza ne iyi geliyor ne iyi gelmiyor adımız kadar iyi biliyoruz aslında ve aslında kendi başımıza da gayet verebiliriz bu kiloları ama bizimle birlikte aynı gayede olan kadınların varlığını bilmek bizleri biraz daha heveslendiriyor bu sebeple belki de daha keyifle veriyoruz kilolarımızı

Demem o ki hepimiz kendimizden mesulüz arkadaşlar

Birisi daha karbonhidrat ağırlıklı beslenir ama çok hareketlidir ve kilo verebilir biri sadece sebze protein yiyerek kilo verir

Lütfen amacımızı unutmayalım hepimiz aynı gemideyiz

Evet üslup çok ama çok önemli

Ve reel hayatımızda yeterince sıkıntımız üzüntümüz var burada biraz daha sakin olarak biraz daha birbirimize tolerans göstererek davranırsak bence problemler ortadan kalkacak, neticede hiçbirimiz mimik göremiyoruz burada evet emojiler var ama inanın bazen sinir basıyor bana dümdüz yazmak istiyorum

Elhan canım hocam sen hep var ol lütfen, sen hala buradasın diye geldim tekrar ben, pozitif enerjine çok ihtiyacımız var bizim

evet ben de öyleyim. güzel gidiyorum gidiyorum bir bakıyorum ya kendiliğinden ya da stresli bir durum nedeniyle patlıyorum. çikolata ya da hamurişi yiyorum. ama sonra toparlıyorum.
benim için en sıkıntılı mevsim yaz ayları. o dönem dışında bir şekilde toparlanabiliyorum.
çok iradeli değiliz maalesef. ama yıllardır kendimizi tanıdık artık.
mesela ben asla katı diyet yapamıyorum artık. çok kısıtlı yersem hemen ardından patlama yaşıyorum. o nedenle yapmıyorum.

Geçmiş olsun akrep Allah beterinden korusun kitap okumanın faydasını görmüşsün bende çok severim kitap okumayı

Kolay şey yasamamissin kuzum Allah bir daha sana ve kimseye göstermesin yasatmasin inşallah
Amin canım Allah razı olsun canım
Yine iyi olmuş o zaman. Afiyet olsun
Menüm

Sabah
Kabakli lorlu omlet

Ogle
2 ceviz
1 elma
Soda

Akşam
3 adet biber dolması
Salata
2 çatal tavuk
Elhan Ellssa
Mükemmel afiyet olsun canım
Harika bi paylaşım olmuş.
Tesekkurler kaptanım
Bu arada geçmiş olsun baya ağır şeyler anlatmışsın Allah şifa vermiş çok sukur
Teşekkürler canım Allah razı olsun
geçmiş olsun canım. şu an sağlığında bir sorun yok değil mi?
Yazım konuşmamdan iyi. Uzun uzun konuşma yapamıyorum. Değişik bi şey oluyorum. Kısa bazende tarzanca cevaplar veriyorum.Bugünler de geçecek eminim.
Buraya ilk döndüğümde çok zorlandım ama her yazılana okudum. Kısa cevaplar vermeye çalıştım. Daha iyi olucam. Teşekkürler.
ayy bugün dışarı çıkınca hoşuma gitti 1 haftadır bunaldım evde. bugün daha iyiyim. 1-2 güne Allahın izniyle tamamen geçer inşallah. ama tabi 1 haftadır otur otur kalk azcık yordu bugün beni
Yormuş ama iyi gelmiştir

Ben de öyle yazın çok alıyorum ama kışın veriyorum bir şekilde

Tatlışım takımdan kimse ayrılmasın diye giderim dedim. Ne bileyim belki bensizligi göze almazlar

Kime ne yazdınız anlayamadım ama Elhan abla ile ilgili bir konu yok . Lütfen konular çarptırılmasın belirtmek zorundayım yanlş anlama çünkü konu çok alakasız şekilde manipüle edildi. Elhan abla ile ilgili bir sorun yok. İşi bitip müsait olumca gelecek birazdan zaten.

arkadaşlar nihayet tabloyu buldum topluca kutluyorum kilo verenleri gerçekten çok güzel rakamlar. artı gelenler de üzülmesin. öyle anormal rakamlar yok. Jou bebişim sen hamişsin artık zaten
Efenin_Annesi -2 çok güzel bir rakam canım inan çok mutlu etti beni. darısı başıma ne diyeyim belki birgün

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun canım
Geçmiş olsun akrep Allah beterinden korusun kitap okumanın faydasını görmüşsün bende çok severim kitap okumayı
Teşekkürler canım Allah razı olsun canım
Kesinlikle beterinden korusun.
Son akşam kitabımı okudum sabahı yerlerde sürünüyordum.
Çok faydasını gördüm ya. Hemen getirdiler kitabımı hastaneye eşim. Yüksek sesle okumam gerekiyormuş.
Ben de öyle yazın çok alıyorum ama kışın veriyorum bir şekilde
Aa çok güzel. Oysa hep tersi olur.

Şimdi okuya bildim k.bkma Akrep çok üzüldüm gerçekten işte bu yüzden on yardımını kirmaliyiz bende dahil rabbim daima iyi etsin inşallah bir daha yaşamazsın böyle bir sağlık sıkıntısı zor çok iyi bilirim . Derdi veren rabbim dermanını da versin inşallah.
Menüm

Öğleni koşturmadan yiyemedim. Saatim geçti sonra.

19:00
2 kaşık taze fasulye
1 porsiyon hamsi
Salata

Elhan Efenin_Annesi
Afiyet olsun kaptanım menunu begendim

+1 çok güzel ifade etmişsin tatlım.
Uzun yazmaktan kurtardın beni.
Herkes kendince haklı . Duyguları düşünceleri yok sayamam. Her şeye , her zorluğa rağmen bu yolculuğu zaferle bitirelim istiyorum sadece. Puzzle gibiyiz bir eksikle tablo olup cerceveletmezler bizi. Dağılır gideriz. Yapabileceğimiz , Masterfit alilesinin devamı için ne varsa yapalım. yazarhanim35 ve blonde ambition bacilara kızdığım için gitmedim. En son yazdığım mesaj da siz yoksaniz ben de yokum anlamindaydi sonrasinda telefon geldi ocağa çay koydum misafir ağirladim yemin ederim. ha bir de Şakir' in maması için aşağıda kedilerle oyalandim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…