Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kime ne yazdınız anlayamadım ama Elhan abla ile ilgili bir konu yok . Lütfen konular çarptırılmasın belirtmek zorundayım yanlş anlama çünkü konu çok alakasız şekilde manipüle edildi. Elhan abla ile ilgili bir sorun yok. İşi bitip müsait olumca gelecek birazdan zaten.
kimseye özel birşey yazmadım. zaten belirttim de. yazdıklarım son dönem için genel.
Elhan abla, yeminle haftaya yokum falan yazınca ona hitaben o birkaç cümleyi kurdum ona özel o kadar. uzun zamandır tanıyoruz birbirimizi. sorun yok canım.

27 Ekim Cuma menüm

13.00
1 kaşarlı simit

16.00
2 parça çikolata

19.00
1 lahmacun
Bol maydonoz
1 adet salatalık
1 adet mandalina

Su: 2,5 lt
Adım: 12.001

IMG_4552.jpeg

Bugün serbest günüm olduğu için biraz karışık beslendim ve sebze çok çok az oldu

Sonraki günlerde telafi edeceğim muhakkak Ellssa Ellssa Elhan Elhan ❤️🥰🥰

Biraz hırs yaptım cnm bide metabolizmami şaşırttım bu hafta güzel sonuç verdi teşekkür ederim menulerimi takip et görsel severiz🤩
Zaten arada kaynamış bile direkt gidip tabağını buluyorum ve iç geçiriyorum ne güzel hazırlamış diye :KK70:
Malesef bende yok öyle ince dokunuşlar :KK70:

Menulerin bana göre değil canim ya sen ne güzel sağlıklı sağlıklı şeyler hazırlıyorsun benim hiç vaktim olmuyor

Benim ya hep ya hiç. Çok kacirdiysam sonraki gün dengeleyemeye çalışıyorum. Sağlıklı değil bu ama kolayima geliyor

Seni kovalıyorum 60 kilom🤣🤪 tuttum tutacağım az kaldı
arkadaşlar nihayet tabloyu buldum topluca kutluyorum kilo verenleri :KK9:gerçekten çok güzel rakamlar. artı gelenler de üzülmesin. öyle anormal rakamlar yok. Jou Jou bebişim sen hamişsin artık zaten :KK60:
Efenin_Annesi Efenin_Annesi -2 çok güzel bir rakam canım :nazar: inan çok mutlu etti beni. darısı başıma ne diyeyim belki birgün :KK66:

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun canım
Amin kaptanım cümlemizden razı olsun 🙏🏻❤️

+1 çok güzel ifade etmişsin tatlım. :KK60:
Uzun yazmaktan kurtardın beni.
Herkes kendince haklı . Duyguları düşünceleri yok sayamam. Her şeye , her zorluğa rağmen bu yolculuğu zaferle bitirelim istiyorum sadece. Puzzle gibiyiz bir eksikle tablo olup cerceveletmezler bizi. Dağılır gideriz. Yapabileceğimiz , Masterfit alilesinin devamı için ne varsa yapalım. @yazarhanim35 ve blonde ambition blonde ambition bacilara kızdığım için gitmedim. En son yazdığım mesaj da siz yoksaniz ben de yokum anlamindaydi sonrasinda telefon geldi ocağa çay koydum misafir ağirladim yemin ederim. 🙏ha bir de Şakir' in maması için aşağıda kedilerle oyalandim. 🙈
O zaman hoşgeldin, iyiki geldin 🥰❤️

💙Mavi Takım💙

@yazarhanim35
@gezegenfeza
Elhan Elhan
Beth18 Beth18
60kiloyum 60kiloyum
Jasminium84 Jasminium84
Nergis 35 Nergis 35
@Aomine Daiki
@sibel_84

Eylül ayında sanırım 11 veya 12 sinde sabah ezanı okunurken uyandım. Ama bi gariplik vardı yerdeydim. Amacım lavaboya gitmekti. Her defasında yerde sürünüyorum. Sesimde çıkmıyor. Eşim tesadüfen uyanmış. Ben her kendime geldiğimde lavaboya gitmek istiyorum bi gıdım gidemyorum. Komşuyu çağırmış. Ben yine karanlığıma gömmüşüm. Ambulans gelmiş hastaneye hemen.
Farketmişler sağ tarafım felç olmuşum.(kendime geldiğimde geri gelmiş kolum bacağımı oynatıyordum) konuşmam gitmiş
Kan pıhtısı sol beyincikte böyle şeyler yapıyomuş. 4 saatte yapılması gereken bi o kadar riskli iğne yapılmş. Yoğun bakımda günlerce kendimde değlken yattım.
Kendime gelince çata pata konuştum. Servise çıktım ilerlettim konuşmaya. Dr eşime hiç konuşamaz 6 ay veya belki 3 belki 5 yıl sonra konuşur deyince, servise çıkarken sandalyede merhaba dediğimde çok şaşırdı. Kitap okumakmış böylece erken konuşmam.

İşte böyle. Gelelim bulgur yedim diye motive edemiyormuşum. Ben yaşama savaşında kazandım. Hergün kendimi kutluyorum bugün kalkabildim diye. Bu başka birininde başına gelebilir. Allah korusun.
Beslenmeme gelelim. Ahmet Apanın beslenme sistemini uyguluyorum. Daha önce de yaptım çok güzel kilo veriyordum. Bu sefer ağırlaştı. Atllattığım şeylerden olabilir diyorum. O da geçer. Atlatırım.

Bunun haricinde hiç kimseye hiç bişey yapmadım. Saygısızlık yapmadım. Bulgurun cezası saygısızlıkmıdır?
Sıkıntı yok. Dedim ya ben yaşamayı seçiyorum.

Mavi takım bu hafta ben kaptanınız benim. İşte benim son dönemde yaşadığım. Kimsenin böyle bişey başınıza gelmesin.

Evet yarış başlıyor 💙💙💙💙💙

Efenin_Annesi Efenin_Annesi
Çok geçmiş olsun. Bir daha Allah yaşatmasın sağlıkla imtihan etmesin Akrepcim. Bulgur konusunda bize yaramadığı , ertesi gün artı getirdiği için senin için hep endişelendik. Seni yermek , ağır eleştirmek değildi niyetim/ niyetimiz. Gerçekten ogunlerinde porsiyonu küçültsen veya haftada sayısını azaltsan daha cok eksi gelecektin. Bunca öğüne rağmen eksi geldin ve ben saygıyla eğiliyorum dedim ve bunda çok ciddiyim kuzum.
Yarisimiz hayırlı olsun. Ben elimden gelenin en iyisini yaparım için rahat olsun. 🌹💐

Zaten arada kaynamış bile direkt gidip tabağını buluyorum ve iç geçiriyorum ne güzel hazırlamış diye :KK70:
Malesef bende yok öyle ince dokunuşlar :KK70:

Menulerin bana göre değil canim ya sen ne güzel sağlıklı sağlıklı şeyler hazırlıyorsun benim hiç vaktim olmuyor

Benim ya hep ya hiç. Çok kacirdiysam sonraki gün dengeleyemeye çalışıyorum. Sağlıklı değil bu ama kolayima geliyor
Haklısın cnm ben ev hanımı olduğum için rahat hazırlıyorum şimdi çalışan arkadaşlar var vs . Ama çok aşkla hazırlıyorum ama bitirmem 5 dk 😄😄 gecen avokado lu salata mi yaptım jou ya resmi attım başladım yemeye dk bi baktım 8 dk bitirmişim garibim jou da yemek mi yiyorsun diyo bitti bile 😆😆

kimseye özel birşey yazmadım. zaten belirttim de. yazdıklarım son dönem için genel.
Elhan abla, yeminle haftaya yokum falan yazınca ona hitaben o birkaç cümleyi kurdum ona özel o kadar. uzun zamandır tanıyoruz birbirimizi. sorun yok canım.
Tamam canım bir kaç kişi konuyu yanlş anladı gibi geldi yada ben öyle hissettim yanlş anlaşılmak istemem. 🙏🏻 benim derdim belliydi sadece saygı. Onunla ilgilide ilk defa zaten tek bir kişiyle sorun yaşıyorum bu . Yoksa herkes her konuda kendinden sorumlu. Hepimiz binbir derdi var ama ben kendimi haklı çikarmak için buraya yazıp acite etmem. Güçlü ve adil olmayı seçiyorum.

Tamam canım bir kaç kişi konuyu yanlş anladı gibi geldi yada ben öyle hissettim yanlş anlaşılmak istemem. 🙏🏻 benim derdim belliydi sadece saygı. Onunla ilgilide ilk defa zaten tek bir kişiyle sorun yaşıyorum bu . Yoksa herkes her konuda kendinden sorumlu. Hepimiz binbir derdi var ama ben kendimi haklı çikarmak için buraya yazıp acite etmem. Güçlü ve adil olmayı seçiyorum.
Rakibim güçlü ve adilse daha çok çalışırım durmak yok :KK49::spor::KK73:

X