Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Takimlar oluşmaya başlamış
Evet zaman zaman geriliyoruz ve buraya da yansitiyoruz
ama buranin amaci kilo vermek
gırgır şamata biraz da. kimseyi yorumlarla germeye gerek yok bence herkes kendini az çok tanıyor. Birlikte motive oluyoruz sanki yarışta gibiyiz ve bu sekilde kilo veriyoruz çok güzel bir şey degil mi bu. Bence herkes biraz nefes alsın. Belki biraz sınırının yatisir.

Bu hafta takımlar bu şekilde hanımlar ben orda olmam beni çıkarın gibi çocuksu konuşmalara gerek yok ben kendimden mesulum hedefim belli hangi takımda olursam olayım kendimi beslenme şeklimi bilirim bireysel yarış halindeyiz böyle düşünürsek sıkıntı olmaz.

Son düzenleme:
Selammm
Gün boyu merakta kaldım acaba kim kazandı kaptan kim oldu vs vs diye.. Tam heyecanla girdim ki gerginliğin ortasına denk geldim. Hanımlar burada hepimizin amacı aynı sağlıklı bir şekilde kilo vermek ve hayalimizdeki fit vücuda sahip olmak.. az çok herkes metabolizmasının farkında. Kendine neyin iyi gelip neyin gelmeyeceğini biliyor.. bilmeyende zamanla gozlemleyip kendine bir rota belirliyor. Ama burası sanal bir ortam. Karşımızdaki kişileri tanımıyoruz bir mesajı yazarken neyi neden yazdı hangi duyguyla yazdı bilemiyoruz. Gerçekten ortada çok çok büyük bir emek var.. kaptan olmak burayı sürekli takip etmek her menüye yorum yazmak tablolar oluşturmak en önemlisi kırgınlık olmasın gerginlik olmasın diye çabalamak çok ama çok büyük bir emek.. Elhan Ablacım emeklerine sağlık.. gerçekten @zipzipten sonra burasi icin bizler icin ne kadar cabaladigini emek verdigini görüyorum. Teşekkür ederim. İnşallah burada olmaya devam edersin. lütfen biraz daha sakin olup her şeyi çokta ciddiye almadan huzurlu bir şekilde devam edelim

Son düzenleme:
2 kepçe nohut gayet yeterli olmuş menekşem saatinde güzel akşam yemediğine sevindim nohutu

Benim sonumdaki e harfini çıkartırsak ben olucam

2 kepçe nohut gayet yeterli olmuş menekşem saatinde güzel akşam olmadigina
Benim sonumdaki e harfini çıkartırsak o benim
Kız cikarttiydim olmamıştı du bakim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…