Popüler Konu LenaG ile MasterFit

kimseye özel birşey yazmadım. zaten belirttim de. yazdıklarım son dönem için genel.
Elhan abla, yeminle haftaya yokum falan yazınca ona hitaben o birkaç cümleyi kurdum ona özel o kadar. uzun zamandır tanıyoruz birbirimizi. sorun yok canım.

Biraz hırs yaptım cnm bide metabolizmami şaşırttım bu hafta güzel sonuç verdi teşekkür ederim menulerimi takip et görsel severiz
Zaten arada kaynamış bile direkt gidip tabağını buluyorum ve iç geçiriyorum ne güzel hazırlamış diye
Malesef bende yok öyle ince dokunuşlar

Menulerin bana göre değil canim ya sen ne güzel sağlıklı sağlıklı şeyler hazırlıyorsun benim hiç vaktim olmuyor

Benim ya hep ya hiç. Çok kacirdiysam sonraki gün dengeleyemeye çalışıyorum. Sağlıklı değil bu ama kolayima geliyor

Seni kovalıyorum 60 kilom tuttum tutacağım az kaldı

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun canım
Amin kaptanım cümlemizden razı olsun

O zaman hoşgeldin, iyiki geldin

Çok geçmiş olsun. Bir daha Allah yaşatmasın sağlıkla imtihan etmesin Akrepcim. Bulgur konusunda bize yaramadığı , ertesi gün artı getirdiği için senin için hep endişelendik. Seni yermek , ağır eleştirmek değildi niyetim/ niyetimiz. Gerçekten ogunlerinde porsiyonu küçültsen veya haftada sayısını azaltsan daha cok eksi gelecektin. Bunca öğüne rağmen eksi geldin ve ben saygıyla eğiliyorum dedim ve bunda çok ciddiyim kuzum.
Yarisimiz hayırlı olsun. Ben elimden gelenin en iyisini yaparım için rahat olsun.

Haklısın cnm ben ev hanımı olduğum için rahat hazırlıyorum şimdi çalışan arkadaşlar var vs . Ama çok aşkla hazırlıyorum ama bitirmem 5 dk gecen avokado lu salata mi yaptım jou ya resmi attım başladım yemeye dk bi baktım 8 dk bitirmişim garibim jou da yemek mi yiyorsun diyo bitti bile

Tamam canım bir kaç kişi konuyu yanlş anladı gibi geldi yada ben öyle hissettim yanlş anlaşılmak istemem. benim derdim belliydi sadece saygı. Onunla ilgilide ilk defa zaten tek bir kişiyle sorun yaşıyorum bu . Yoksa herkes her konuda kendinden sorumlu. Hepimiz binbir derdi var ama ben kendimi haklı çikarmak için buraya yazıp acite etmem. Güçlü ve adil olmayı seçiyorum.

Rakibim güçlü ve adilse daha çok çalışırım durmak yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…