Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bana hep öyle oluyor
Hatırlıyorum o salatayı. Avokadonun en üstüne yuvarlak bir şey koymustun o neydi? Hatirlayabildin mi ?

Sonraki telafi edeceğin menünün sözü olmaz
Teşekkür ederim. Amin Allah razı olsun canım

Beslenme düzeni daha önce de aynı yapıyordum. Abartmıyorum her hafta en düşük 1.5 gidiyordu. Son yaşadığım tüm dengemi bozdu sanırım. Üstüne insülin direnci ile de savaş veriyorum. Yine şükür 300 gramda olsa benim olsun.

En iyisini yapacağınından eminim. Sana güveniyorum.
Geldim kaptanım
Hoşgeldin

Yarından itibaren sıkı bir tablo ile geliyorum kızlar. Bu hafta belki de dinlenme haftam oldu diyelim. Uykusuzluk, ona bağlı olarak da ödem. Düzensiz beslenme, yolculuk derken sistim. Ama bu şişkinlik yediğim için değil bunu biliyorum. Yarın ödem atıcı çaylar ile başlıyorum.pazar günü okulda olmamız lazım. Törenimiz var. Ama yarın aşırı dikkat edeceğim. Pazartesiye bomba gibi geleceğim. Çok hirslandim. Okuldan öğretmen arkadaşla da yarışa girdik. Bakalım sonuç ne olacak.

Sana bundan sonra Niloya diyebilir miyim
Efeninannesi zor be kuzum...
efe de yeter abla
Bana hep öyle oluyor

Hatırlıyorum o salatayı. Avokadonun en üstüne yuvarlak bir şey koymustun o neydi? Hatirlayabildin mi ?
buydu cnm
Yarın sabah kahvaltim. Harika bir içecek muhteviyatı muhteşem. Kefir yerine ev yapımı yoğurttan ayran yaparım olur mu tatlım?
Olur abla tabi enfesdi tadı

Tablonu ilgiyle takip edeceğim Sibelcim.
Ben de blondu yenmeyi planlıyorum fark atmam lazım. 1300 gr ikimizi de kesmedi.

Sana güveniyorum pişman et beni seni sona biraktigima
Seni unutmuşlar mi
Yok abla Akrep alacaktı biraz bekledi ondan

Aaa burası öğretmenler odasiydi unuttum

Elhan Ellssa

27 Ekim 2023

ilk öğün 11.00
2 küçük zeytinyağlı biber dolması

öğlen 13.00
1 yumurta, 1 kk peynir
3 zeytin, 1 tk şekersiz marmelat
domates, küçük kapya biber, 1/4 avokado
2/3 simit

ara
1 kare çiko ve 1 mandalin

akşam 19.00
2 kepçe yoğurtlu yarma çorbası
1 servis kaşığı etli türlü yemeği
domatesli marul salatası
1 dilim tbe

ara 21.30
2 parça fındık ezmeli pestil sarma (muska değil ama)
1 avuç çekirdek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…