Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ay valla biz kadınlar hiiiç dikkat etmiyoruz dünyayı sırtımızda taşıyacağız derken ne bel kalıyor ne bir şey
Azıcık nazlı ol diyeceğim de hiç sana göre değil
Uzakdoğu çıtırı mı olacaksınız sizçatalla yemeyin çıbık kullanın bari, bir de ağır ağır çiğneyin löp diye yutmayın benim gibi hahahahahaha.

Mune bizi takip ediyor diye sevinmiştim. Meğerse vukuat varmış sayfamızda.
Akşam öğününde limon maydanoz kullanacağım menüyü renklendirmek fena olmaz. Cok teşekkür ederim Mune.
Sen dersin de takibe almaz mıyım hiç anında izlemeye aldım.
Elhan limon ve maydanoz yemene mani bir sağlık sorunun, devamlı kullandığın ilaçlar vs yoksa limon ve maydanozu tavsiye ederim, içeriklerindeki vitaminler sebebiyle faydalı olması bir yana ödem attırma, kan şekerini dengeleme özellikleri de var ama kan sulandırıcı vb ilaçlar kullanıyorsanız ya da böbreklerle alakalı bir sağlık sorunu varsa kullanılmamalı, kronik hastalıkları olanlarla sürekli ilaç kullanmak zorunda kalanlar doktorlarına danışmadan tüketmesin, ayrıca her şeyin azı karar çoğu zarar bol bol tüketilmemeli.

Son düzenleme:
Blondeeee şair olup çıkma başıma

ilkkez duydum Japon diyeti napıyım yav

abla sabah akşam yemekten mideniz bulanmasın sonra
Kız sanki 1 yıl yiycez ha... Ne olacak 2 gün aynı şeyi yesek millet yemek bulamıyor çoluk cocuk aç duruyor. Bak savaşda sivillerin vurulma oranıyla şuan oluşan tabloda 15dakikada 1 çocuk ölümü gerçekleşiyormuş şu mesajı yazarken bile kaç cocuk öldü. Toplu çocuk ölümlerinden kurtarabildikleride yüksek ihtimal açlıktan ölecekmiş. Bölgeye gıda girişi,sivile yardımda izin verilmiyor yani kıtlık bekliyor kurtulabilenide. Çoluk çocuk yaşayıp ölecekleri belirsiz halde aç ve susuz beklerken. Ben bu hafta yaptığım hiç bir detoksu az yada sıkıcı bulamıyorum. Keşke herkesin şu yumurtayı yiyecek şansı olsaydı.

Ben hamile arkadaşımız var canı çekebilir anlamında demiştim abla

Arkadaşlar dışarıdaydı istedim abla :)

Yav tamam şaka yaptım vicdan azabı çektirme tabii bulamayanlar Allah yardım etsin inşallah onlar o durumdayken insan yemeye yatmaya gülmeye utanıyor

kime basıcan bu sefer nikahı
Gofret yok markete gitmem lazım,evde atıştıtmalıklar varda illa gofret diyorum tutuyom bu sefer .
Cuma nikah cumartesi mahkeme bende

Tartı konusunda aynı ben Tartımın dili olsa
"yeterrr beeee gece gündüz rahat yok "
diye bağıracak bana
Heee vallla çıtırım aynı ben işte
Nazlı olmak ve ben tamamen ters bana hiç alakam yok onunla sjksjksjk.
Normal yesem tamamda illa hızlı hızlı yiyecem bitecek
Benim de canım sıkkın Bitanem...
Başımı alıp gidesim var . Nikah basamam blonde ambition yenmem lazım bu hafta
Önemli bişi değildir umarım
Arkadaşlar dışarıdaydı istedim abla :)

Eki Görüntüle 3323313
Ne gzel suyunda geldi afiyetle içebilirsin artık

Aslında sayfamıza ara ara bakiyorsun zannetmiştim ama beni takibe alman derecesiz mutlu etti. Beklemiyordum bu cesti valla oynayacağım .
Limon, maydanoz kullanmama hiç engel yok çok şükür. Biliyordum ama ihmal ediyordum daha çok kullanırım bundan sonra. Her serde bir hayir vardır demişler seni yorduk ama ne iyi ettin de geldin.

gofretle evlenme gofretin kötü alışkanlıkları var bitter çikolata daha halim selim, gofretle nişan at bittere yeşil ışık yak ahretlik.

Ya bende çok hızlı yiyorum arkamdan kovalıyorlar sanki, yerken hık diye gideceğim bir gün

Biz nazlı olma hakkını kocalara verdik, benimki 30 derece sıcaklıkta üstelik evde boğazı acıyor şu an, ayva diye sayıklıyor bu ahretliğin yine ayağına üşenmeyecek bir ayva için pazara gidecek, neden? Çünkü salon çiçeği nazlı kocası nazlı hahahahahahaha

Sayfada huzuru sağlamak zor kuzum. Zipzip gideli bir yıl olmadı onun sabrindan bana da verilsin. başka da bir sıkıntım yok. Barış sağlansın amacımıza odaklanalim yeter ki.

Yav tamam şaka yaptım vicdan azabı çektirme tabii bulamayanlar Allah yardım etsin inşallah onlar o durumdayken insan yemeye yatmaya gülmeye utanıyor
Hep güldürüyorum . Bir kezde ağlatayım dedim. Mira etkilenmesin diye sadece o evde yokken açıyorum haberleri ondan şuan açık ve Sen vicdan yap diye değil yani kuzum , şimdi ortalığı şöyle görürken kendi duygularımı yazdım.

burada sizi de rahatsız ediyorum sürekli yazmak istemiyorum ama ben bu sabah sanki daha bi hasta kalktım. çok tuhaf ilaçlarımı da düzenli içiyorum oysa
şu dönemdeki salgında böyle bir sıkıntı var ya canım hasta olsan kiminle konuşsam bi gün iyi diyorsa ertesi gün kötüleştim yine diyor

çok çok geçmiş olsun

Bayılıyom o bitterli gofretlere ahretliğim,normalde öyle çok çikolata filanda yemem gofrete bitiyorum devamlı almıyorum cuma fgünleri filan alıyorum .

Normal yiyim diyorum olmuyor ağzımda büyüyüor sonra lokmalar,sonra tm gaz devam ediyprum sjksjksjk

Benimkide öyle bide minnoş sorma,geçmiş olsun enişteyede o sıcakta boğaz ağrısıda kesin soğuk su içmiştir herhalde.
Ayvayı nasıl yutacak şimdi sen ona mandalina portakal filan al olmazsa

Sayfada huzuru sağlamak zor kuzum. Zipzip gideli bir yıl olmadı onun sabrindan bana da verilsin. başka da bir sıkıntım yok. Barış sağlansın amacımıza odaklanalim yeter ki.
Önemli bişey olmasında çıtırım,arada olur böyle dertler çözer geçer gider.
Şifa olsun eküricim. Hatırlıyorum yaptığını. Ben de senin gibi güzel bir sonuç alırım inşallah
Çok sağol ekürim,bırakırsam gene gelecek kilo hala devam ediyorum.
Roka vardı onu doğradım birazda haşlama tavuk vardı onuyiyorum şimdi.

Şu beğeni emojilerine öpücük de ekleseler keşke, öpücük atasım geldi ama beğeni de bu emoji yok

Tüketmende sakınca yoksa o zaman haftada birkaç sefer bile olsa yarım demet maydanozu tavsiye edebilirim rahatça ve tabii ki limonu.

Ben sık sık tüketiyorum, bir de karanfil kaynatıp çay olarak içiyorum soğuk algınlığı, boğaz ağrısı vb, şişkinlik, hazımsızlık, mide bulantıları gibi sorunlara iyi geliyor, aynı zamanda metabolizma hızlandırıcı özelliği var bu sebeple diyetlere eklenebilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…