Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok doyurucu dediğin gibi. Arada hiç kaçamak olmadığı için veren vermiştir canım. Hurma gibi -500 günlük garanti. Gerisi aktiviteye kalmış.
Yazdığım gibi aç karna sporumuda yaptım bakalım. Tam 1.ayımı doldururken bana iyice güzel bir motive olmuş olacak bu sonuçlar. 🙏🏻🥰

Var da bizim burası tower ablacım 28 katlı asansör çağır aşağı in derken 20 dk geçiyor 🤣
Kız sakın bana Alsancaktayım deme şimdi 🤣 yok artık diycem . Evlerimiz gibi şirketlerimizde mi aynı Rezidansda yoksa yok artık 🙈 o Tower Alsancakta ve Mavi cam kaplı deme bana şimdi🤣

valla test istemedi. zaten test yaptırmak da istemiyorum artık.
ama covid değilimdir sanmıyorum. çünkü covidde yoğun vücut ağrısı falan da oluyor. ben de yok. sadece halsizlik ve başımda ağırlık var. bu da normal.
yine de değilimdir inşallah :deli:
Bir an önce toparlarsın inşallah canım
Amanıın kızlar daha 3 gün var
Azami dikkat
Not: böyle şeylerden korkmam
Bende 😅
hiç bana göre değilmiş. çok yüksek binalar beni çok ürkütüyor 🤐🤐🤐
Allahtan 14. Kattayız biz :)
Kız sakın bana Alsancaktayım deme şimdi 🤣 yok artık diycem . Evlerimiz gibi şirketlerimizde mi aynı Rezidansda yoksa yok artık 🙈 o Tower Alsancakta ve Mavi cam kaplı deme bana şimdi🤣
Ay keşke ama değil :KK43: olsa kahveye gelirdim sana zırt pırt:) stadyum metroya yakınım ben canım çınarlıda :)

Bakın bu tür şeyleri sevmiyorum lütfen benim paylasimlarima müdahalede bulunmazsaniz sevinirim . Hamile arkadaşıma buraya atmadan önce whatsaptan da atıyorum ben eğer rahatsız olsaydı o belirtirdi. Şevkimi ve hevesimi kırmayın bunlar beni negatif etkilen unsurlar.
Canımın içi birden ne olduğunu anlamadım. Bu mesajı espri zannettim. 🥺Sayfada muneyi görünce işin vahametini anladım. Diyet sayfasında fotoğraf paylaşmaktan doğal bir şey yok.
Menulere kişinin şahsiyetine hakaret etmeden yorum yapılır.

Bir an önce toparlarsın inşallah canım

Bende 😅

Allahtan 14. Kattayız biz :)

Ay keşke ama değil :KK43: olsa kahveye gelirdim sana zırt pırt:) stadyum metroya yakınım ben canım çınarlıda :)
Ne güzel olurdu yaaa... Aramız bir asansör mesafesi olacaktı 😃 kahveleri beraber içerdik :KK50:

Elhan Elhan abla beni listelerden çıkarırsan sevinirim. Kötü niyetli bir şey söylemedim ama bu şekilde terslenmeyi de kabul edemem
Diyet sayfasında muhabbetimiz çoğunlukla yediğimiz içtiğimiz şeylerle alakalı kuzum. Senin resim paylaşmasak demen haklı bir istek değil ama efenin annesi belli ki bir şeye canı sıkılmış neden öyle bir çıkış yaptı anlayamadım. Sakin ol diyetini bırakma.

Var da bizim burası tower ablacım 28 katlı asansör çağır aşağı in derken 20 dk geçiyor 🤣
Başka odalardan isteme imkanın yokmu hiç su gelene kadar en azından.
Çok doyurucu dediğin gibi. Arada hiç kaçamak olmadığı için veren vermiştir canım. Hurma gibi -500 günlük garanti. Gerisi aktiviteye kalmış.
Çıtırım hangi diyet dediğin
Maşallah Ahretliğime🧿

Geçmiş olsun🙏 gündelik hayatta hiç dikkat etmiyoruz, aslında yataktan kalkarken bile doğru kalkma diye bir tabir var, biz pata küte kalkıyoruz tüm ağırlığı bele verecek hareketler yapıyoruz😔

Tatlım sabah kalkınca WC sonrası tartıl 😂 Elhan Elhan da buradaymış Japon diyeti yapıyormuş yumurta dizdiği tabağını yesinler onun :KK70:
Yumurta yerken yanında limon ve maydanozu da unutmayın tabii sağlık durumunuz elveriyorsa limon ve maydanoz kullanın, yağ yakar ödem attırır, maydanoz hem tok tutuyor hem de ödem için 👍
Sağol ahretliğim gene dikkat ediyorum su içsem alanlardanım bende menapoz mahvetti zaten.

Çok sağol ahretliğim,o konuda bende öyleyim ayarım yok çünkü yavaş nedir bilmem hiç :olamaz: hiç dikkat etmiyorum kendime varya.

Sabah ilk işim aç karnına tartılmak zaten,bide kahvaltı sonrası tartılıyorum,bide wc öncesi sonrası var kaçırmıyorum onu hiç :KK70: japon diyetini bende yapıyorum dün başladım hatta,geçen senede yapmıştım.

Sağol ahretliğim gene dikkat ediyorum su içsem alanlardanım bende menapoz mahvetti zaten.

Çok sağol ahretliğim,o konuda bende öyleyim ayarım yok çünkü yavaş nedir bilmem hiç :olamaz: hiç dikkat etmiyorum kendime varya.

Sabah ilk işim aç karnına tartılmak zaten,bide kahvaltı sonrası tartılıyorum,bide wc öncesi sonrası var kaçırmıyorum onu hiç :KK70: japon diyetini bende yapıyorum dün başladım hatta,geçen senede yapmıştım.
Sabah üç yumurta +muz+ süt
Akşam iki yumurta+ muz + süt
Geçen sene yapmıştım tekrar deneyeyim dedim eküricim. :KK68:

Maşallah Ahretliğime🧿

Geçmiş olsun🙏 gündelik hayatta hiç dikkat etmiyoruz, aslında yataktan kalkarken bile doğru kalkma diye bir tabir var, biz pata küte kalkıyoruz tüm ağırlığı bele verecek hareketler yapıyoruz😔

Tatlım sabah kalkınca WC sonrası tartıl 😂 Elhan Elhan da buradaymış Japon diyeti yapıyormuş yumurta dizdiği tabağını yesinler onun :KK70:
Yumurta yerken yanında limon ve maydanozu da unutmayın tabii sağlık durumunuz elveriyorsa limon ve maydanoz kullanın, yağ yakar ödem attırır, maydanoz hem tok tutuyor hem de ödem için 👍
Mune bizi takip ediyor diye sevinmiştim. Meğerse vukuat varmış sayfamızda. :KK43:
Akşam öğününde limon maydanoz kullanacağım menüyü renklendirmek fena olmaz. :KK60:Cok teşekkür ederim Mune.

Tartı konusunda aynı ben :KK70: Tartımın dili olsa
"yeterrr beeee gece gündüz rahat yok " :KK34:
diye bağıracak bana 😂

X