Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ortalık hep gergin bu aralar sinirlenme sırasıda bir türlü bize gelemiyorki şöyle rahat rahat didişelim
Biri kilo aldı mı niye panik oluyorsam anlamadım kuzum. Gerginliğimin suçlusu benim. Diger gerginler de kendi kendilerini tedavi etsinler
Bütün dikkatimi sana verdim. Aynı diyeti yapmamız da ayrı bir ironi ya neyse. Bu sayede kaçamak aklımın ucuna dahi gelmiyor. Geçen hafta Sibel sayesinde biraz verdim. Şimdi de sanırım verirsem senin sayende olacak .

Bende ikinizin sayesinde veriyorum canım. Sibel gece hurma yapalım kim eşlik eder demiş baktm kimse çıkmamış hadi dedim hurmamda vardı eşlik edeyim ona arkasındanda hadi senle de şunu deniyeyim dedim valla bu hafta benimde eksiler sizin sayenizde oldu yani Keşke 73'üde görsem Cuma oooff ne güzel olur ama bilmiyorum bu yumurta 2 günde 1 kilo attırabilirmi bana ???
Bu arada o nasıl oldu acaba sibel_84 iyimisin?

İki günde rahat 1000 gr gelir kuzum. Yedikten sonra hem toksun hem şişlik yok. Muhteşem bir diyet bence. Bu cuma kaptanlığı alırsın gibi geliyor offf bu çok kötü. Keşke hurma diyetine ben de katilsaydim.

İki günde rahat 1000 gr gelir kuzum. Yedikten sonra hem toksun hem şişlik yok. Muhteşem bir diyet bence. Bu cuma kaptanlığı alırsın gibi geliyor offf bu çok kötü. Keşke hurma diyetine ben de katilsaydim.
Yok kız pazartesi tartîda sen bende 100grm fazla vermiştin zaten bende hurmanın arkısndan olduğu için bugün az gider, senden çok gider bence sen beni geçebilirsin yada başa başda olabiliriz ama içimden bir ses sanki Efenin_Annesi gizli gizli bizi geçecek diyor

Sen kimsin la..
Sen kimsin
Ben de menopozluyum kervana katıldım da erken çıktım.
Hadi bakalım Jou da hamile Allahhhhh Allaaaah... ortalık fena . Hormonları şuan normal olan kimse yok Menopozlusu, Reglelisi, Hamilesi hepsi burdaaa ve hepsi Aççç ... Benzin döker yakarız bu takımı uleeennnn Çıldırtmayın

Sürprüüzzzz cuma yaaa susss
tamam cnm
Tarif isterüüüük
Benim menüm yımırta
Ablacım yazayım hemen . 4 kabak uzun uzun kesip hazırladım bi kenarda . 400 gr yağsız kıyma 2 soğan 2 kırmızı kapya biber yarım kaşık salça kimyon karabiber pul biber 1 bardakta su ekledim pişirdim. Besamel sosu içinde küçük sos tencerenine 1 kaşık tereyağlı olabilir 2 kaşık zeytinyagida ben zeytinyağı kullandım 1.5 kaşık Hindistan cevizi unu kavuştum 1.5 su bardağı süt ekledim biraz karabiber pisirdim . Borcaama kapakları 1 sıra dizdim üzerine kıymalı sosu ekleyip 1 kat daha kabak yine kıyma en sona besamel sos ver fırına 180 derece 30 dk hazır afiyet olsun deneyeceklere biz bayıldık
Kız tarif at bizede ay çok merak ettim .
Elhan ve menüm menü belli malesef yumurta
yazayım hemen . 4 kabak uzun uzun kesip hazırladım bi kenarda . 400 gr yağsız kıyma 2 soğan 2 kırmızı kapya biber yarım kaşık salça kimyon karabiber pul biber 1 bardakta su ekledim pişirdim. Besamel sosu içinde küçük sos tencerenine 1 kaşık tereyağlı olabilir 2 kaşık zeytinyagida ben zeytinyağı kullandım 1.5 kaşık Hindistan cevizi unu kavuştum 1.5 su bardağı süt ekledim biraz karabiber pisirdim . Borcaama kapakları 1 sıra dizdim üzerine kıymalı sosu ekleyip 1 kat daha kabak yine kıyma en sona besamel sos ver fırına 180 derece 30 dk hazır afiyet olsun deneyeceklere biz bayıldık

Canim dedim zaten rahatsızlık bi durum yok ki belirttiimm
saol cnm
Buarada kızlarr doktora gittim çok minnak mis yaaaa ondan gec döndüm sizlere yorumlara
maşallah canim

Kafalar bi milyon

Pazartesi tartım yerinde durmadı ki Geçmek için elimden geleni yapacağım mecbur Efenin annesi planlar yapıyor zaten

Pimi çekilmiş bombayiz hepsi açlıktan
Tatlım ne zaman yiyelim yimirtalarimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…