Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bayılıyom o bitterli gofretlere ahretliğim,normalde öyle çok çikolata filanda yemem gofrete bitiyorum devamlı almıyorum cuma fgünleri filan alıyorum .

Normal yiyim diyorum olmuyor ağzımda büyüyüor sonra lokmalar,sonra tm gaz devam ediyprum sjksjksjk :KK70: :KK70:

Benimkide öyle bide minnoş sorma,geçmiş olsun enişteyede o sıcakta boğaz ağrısıda kesin soğuk su içmiştir herhalde.
Ayvayı nasıl yutacak şimdi sen ona mandalina portakal filan al olmazsa
Yok yok soğuk su içmeyi neredeyse 1 ay önce bıraktı 😂 mandalina yemez ki illa ayva olacak, erkekleri bilmiyor musun hasta olunca ekstra takıntılı oluyorlar :KK70:
Ayvanın kendisini iyileştirdiğini düşünüyor, hani herkesin bir şifa reçetesi vardır ya benim adamın şifa reçetesi de ev yapımı yoğurt ve turşu+ayva.

Yok yok soğuk su içmeyi neredeyse 1 ay önce bıraktı 😂 mandalina yemez ki illa ayva olacak, erkekleri bilmiyor musun hasta olunca ekstra takıntılı oluyorlar :KK70:
Ayvanın kendisini iyileştirdiğini düşünüyor, hani herkesin bir şifa reçetesi vardır ya benim adamın şifa reçetesi de ev yapımı yoğurt ve turşu+ayva.
Normaldede ayva çok sevilmez ya sert meyve diye :KK53: :KK53: valla haklısın illa bir takıntıları olacak paşaların :KK70::KK70:
Bide turşu var yani offff neyenir oda varyaa

Şu beğeni emojilerine öpücük de ekleseler keşke, öpücük atasım geldi ama beğeni de bu emoji yok 😘

Tüketmende sakınca yoksa o zaman haftada birkaç sefer bile olsa yarım demet maydanozu tavsiye edebilirim rahatça ve tabii ki limonu.

Ben sık sık tüketiyorum, bir de karanfil kaynatıp çay olarak içiyorum soğuk algınlığı, boğaz ağrısı vb, şişkinlik, hazımsızlık, mide bulantıları gibi sorunlara iyi geliyor, aynı zamanda metabolizma hızlandırıcı özelliği var bu sebeple diyetlere eklenebilir 👍
Baharat çayına bayılırım. Tane karabiber, karanfil, tarçin yapıyorum ben de. :KK68:
Sağlık ve diyet konularına çok hakimsin maşallah 🧿

Gunaydin kızlar
Dün akşam biraz canim tatlı bir şeyler istedi engel olamıyorum kendime
Sabah ne güzel salata falan yemiştim
Aksam bitter çikolata, küçük kurabiye, badem fındık kaju, elma falan yedim ya

Ben hiç takip etmezdim tuvalete çıkma durumumu siz yazdıkça farkettim o durumumda var yani 2 3 gündür yok

Kayısı çayi mı içsem acaba? Evde sadece yeşil çay ve kiraz sapı var, onları denesem ise yarar mı?

Dün 65.8 çıkmıştım
Bugün 66.9 çıktım tam 1 kilo farkeder mı ya

Biraz moralim bozuk acikcasi
Bugün bol su iç canım 3 litre

Jou Jou hamile olduğunu bizim zorumuzla öğrendi daha canı çekecek duruma gelmedi kuzum. :KK60: İnce düşüncelisin biliyorum. Her ikiniz de haklısınız. İkinizi de çok seviyorum. Kaldıramayacak duruma gelirsem ben giderim. :cry:
Vallahi bende çok üzüldümm ikiside haklı oluyor böyle tatsızlıklar yazarhanım beni düsundü dedi biliyorum efede kötü birsey demedi oda şimdi sevindiği yerden böyle duyunca modu düştü gerçekten rahat olun kızlarr diyette hep yediğim seyler var burda yemediğimda olsa sevmediğim şeylerdirr yazarhanim35 yazarhanim35 Efenin_Annesi Efenin_Annesi sozler rahat olun çekim konusunda ikinizin iyi niyetinizi çok iyi biliyorumm sizleri çok seviyorum herşey yolunda benimde kırmayalım birbirimizi❤️❤️ devam edelim bundan sonra

Vallahi bende çok üzüldümm ikiside haklı oluyor böyle tatsızlıklar yazarhanım beni düsundü dedi biliyorum efede kötü birsey demedi oda şimdi sevindiği yerden böyle duyunca modu düştü gerçekten rahat olun kızlarr diyette hep yediğim seyler var burda yemediğimda olsa sevmediğim şeylerdirr yazarhanim35 yazarhanim35 Efenin_Annesi Efenin_Annesi sozler rahat olun çekim konusunda ikinizin iyi niyetinizi çok iyi biliyorumm sizleri çok seviyorum herşey yolunda benimde kırmayalım birbirimizi❤️❤️ devam edelim bundan sonra
Bende seviyorum seni tatlım❤️

X