Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bana sert ve kaba konustugumu gösterecek yorumumu söyler misin Blo. Hakaret mi ettim yada küçümseyerek mi konuştum ilk baştaki tepkimde de belirttim paylasimima müdahale edilmesinden hoşlanmıyorum diye daha ne kadar açıklayıcı olabilirim. Kendimi açıklamak istemiyorum daha fazla .

Aman olmasın sakın.
Sen merak etme ahretliğim gözüm üzerlerinde zaten .
Nasıl gitsin çıtır çerezin sırtları beli ağrıyor gene,mr çekildi kasıma randevu buldum gidip göstercem doktora fıtıktan şüphelendi.
Sabah zaten bariz fark oluyorda benimki yatmadasn önce tartıldım bide sonra tartıldım 400 gr fark etti eksik geldim çok sevindirik oldum varyaaa 53.80 geldim .
Oyuzden dikkat etmek lazım
Pantolonlara ölüm artık
alerjim ve hipoglisemi var sadece. ama artık bu üst solunum yolu enfeksiyonları da daha uzun sürüyor sanırım. eskiden olsa maksimum 3 güne ayağa kalkardım.
alerjik astım zor. Allah şifa versin
Çok geçmişlerolsun .

Üstüne söyleyecek sözüm yok, aynı şekilde hissediyorum.
Şu yazı dilinin duygusu, mimiği yok ya, yanlış anlamaya çok müsait.
Minnak bir uyarı bile yanlış anlaşılıyor, kızlar bu hepimiz için geçerli, lütfen biraz empati ,
Kimse ayrılmadan kaldığı yerden devam ediyor. Nokta

Dolunay mı var ne

28 inde kanlı dolunay varmış

teşekkür ederim canım rabbim tüm hastalara şifa versin. Kovid değilsin dimi? O ihtimali de düşündün mü ? Şimdi ki varyant gribn uzun süren hali gibiymiş
valla test istemedi. zaten test yaptırmak da istemiyorum artık.
ama covid değilimdir sanmıyorum. çünkü covidde yoğun vücut ağrısı falan da oluyor. ben de yok. sadece halsizlik ve başımda ağırlık var. bu da normal.
yine de değilimdir inşallah

Çok doyurucu dediğin gibi. Arada hiç kaçamak olmadığı için veren vermiştir canım. Hurma gibi -500 günlük garanti. Gerisi aktiviteye kalmış.

Maşallah Ahretliğime

Geçmiş olsun gündelik hayatta hiç dikkat etmiyoruz, aslında yataktan kalkarken bile doğru kalkma diye bir tabir var, biz pata küte kalkıyoruz tüm ağırlığı bele verecek hareketler yapıyoruz

Tatlım sabah kalkınca WC sonrası tartıl Elhan da buradaymış Japon diyeti yapıyormuş yumurta dizdiği tabağını yesinler onun
Yumurta yerken yanında limon ve maydanozu da unutmayın tabii sağlık durumunuz elveriyorsa limon ve maydanoz kullanın, yağ yakar ödem attırır, maydanoz hem tok tutuyor hem de ödem için

Ciddi olamazsın .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…