Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yok yok soğuk su içmeyi neredeyse 1 ay önce bıraktı mandalina yemez ki illa ayva olacak, erkekleri bilmiyor musun hasta olunca ekstra takıntılı oluyorlar
Ayvanın kendisini iyileştirdiğini düşünüyor, hani herkesin bir şifa reçetesi vardır ya benim adamın şifa reçetesi de ev yapımı yoğurt ve turşu+ayva.

Normaldede ayva çok sevilmez ya sert meyve diye valla haklısın illa bir takıntıları olacak paşaların
Bide turşu var yani offff neyenir oda varyaa

Baharat çayına bayılırım. Tane karabiber, karanfil, tarçin yapıyorum ben de.
Sağlık ve diyet konularına çok hakimsin maşallah

Bugün bol su iç canım 3 litre

Vallahi bende çok üzüldümm ikiside haklı oluyor böyle tatsızlıklar yazarhanım beni düsundü dedi biliyorum efede kötü birsey demedi oda şimdi sevindiği yerden böyle duyunca modu düştü gerçekten rahat olun kızlarr diyette hep yediğim seyler var burda yemediğimda olsa sevmediğim şeylerdirr yazarhanim35 Efenin_Annesi sozler rahat olun çekim konusunda ikinizin iyi niyetinizi çok iyi biliyorumm sizleri çok seviyorum herşey yolunda benimde kırmayalım birbirimizi devam edelim bundan sonra

Bende seviyorum seni tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…