Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Blonde bendede var bu çaydan yazın soğuk içebiliyorum ama şu havada soğuk içersem boğazım mahvolur ılık içincede midem bulanıyor
ben içiyorum soğuk ama şimdi ne diyim sana bilemedim sen bilirsin. Bu şekilde yapmak istersen eşlikde ederim diyecektim , zaten cumartesi başlayacağım içmeye ama artık sen bilirsin gerisini.

bu hafta spor, hareket yalan oldu işe de gitmeyince evde yat kalk

Geçmiş olsun canım. Tavuk suyu çorbası yaparsan çok hızlı toparlarsın. Sinüslerini açar . Genel cerrahlar, kbb'ler falan hep bunu önerir grip olanlara .
evet biliyorum da bu sefer yapmadım canım. haftasonu tarhana yaptık o kadar. dışarı çıkıp bütün tavuk almam lazım evde yok şu an. dolapta sadece kanat ve kemiksiz baget var.

Motivasyonumu kaybettim sarışınım direnç kırılmadıkça benm hevesim kırıldı uğraş didin inmesin bi kere bişey ye fırlasın yukarı reva mı bu bana hep çırpınıyom

Sa
sibel_84 bu akşam hiç girmedin Sibelcim iyimisin merak ettim seni ?

Yaaa Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah sibel_84

sibel_84 başın saolsun canım
Sağolun kızlar. Amin
Ölüm bu hepimizin başında ama aniden olunca değişik olduk.

bu hafta spor, hareket yalan oldu işe de gitmeyince evde yat kalk
Canım çok hafif ve sulu şeyler yemen gerekiyor. Hastane yemekleri onun için hafiftir ve çorba hep vardır. Çünkü hastanın enerjisi vücudu onarmaya kullanması gerekiyor ,bol bol da yatıp dinlen . Ama ağır gıda yersen vücut zaman spor yapmaktan daha çok yoruluyor onu eritmek için ve tedavi için çalışamıyor. O gün demek istemedim ama Makarna vs. Seni iyice bu yüzden mahfetti kuzum. Senin tavuk çorbası ve bolca limon,mandilana tarzı sadece tüketmen gerekiyor. Mümkün olduğunca miğde boş uyuyacaksan ki vucut yemekle değil mikropla savaşsın.

Motivasyonumu kaybettim sarışınım direnç kırılmadıkça benm hevesim kırıldı uğraş didin inmesin bi kere bişey ye fırlasın yukarı reva mı bu bana hep çırpınıyom
Canım mutlaka bir kandeğerlerine baktır o zaman mutlaka bir şey vardır. Bazı şeylere belirtmezsen bakmıyorlar ondan Özellikle insülin direnci ve Ferrittin ve Dvit bu üçünü ekstra belirt onlarada bakılmasını istiyorum de. Bunlar olması gerektiği gibi değilse kilo vermeyi direk durdura biliyor. Hemen takviye başlayıncada tıkır tıkır veriliyor.

evet biliyorum da bu sefer yapmadım canım. haftasonu tarhana yaptık o kadar. dışarı çıkıp bütün tavuk almam lazım evde yok şu an. dolapta sadece kanat ve kemiksiz baget var.
Bagetlede olur. İçine 1 büyük bütün soğan, bol sarımsak, biraz baharat at . Kaynayınca bageti çıkar terbiye hazırlayıp dök içine rondodan geçir. Kıvam alıp kaynayınca baget parçalarını tift içine limonda sık canım direk şifa

evet böyle de güzel olur saol canım yarın bir bakayım

evet haklısın canım. ama reaktif hipoglisemi var bende. kan şekeri düşünce yeme ihtiyacı oluyor. açıkçası eve ne yapıldıysa yedim.

evet haklısın canım. ama reaktif hipoglisemi var bende. kan şekeri düşünce yeme ihtiyacı oluyor. açıkçası eve ne yapıldıysa yedim.
Onun için kan şekeri düşücek kadar aç kalma canım . Açlık atağı gelmeden sık sık az kalorili şeyler yersen açlık atağına yakalanmazsın rahat edersin kuzum. Emeklerin boşa gitmesin. Senin zayıflama ihtiyacın olmasada zaten sağlık için diyet yapman gerekiyor. Diyette yasak olan tüm gıdalar hipoglisemide de yasak zaten sana beyaz un,şeker vs. Çok tehlikeli sen bizden iki kat uzak durmalısın.

Tam tarifi yaz bana cumartesi baslıycam
Tamam canım.
Bu gün tek günlük hurma detoksunu bitirdim.
Yarın Elhan ile 2 gün ( Çarşamba- Perşembe) yumurtalı japon diyeti yapacağım.
Cuma - mola günü
Cumartesi senle dukan birası +yeni diyet listeme başlayacağım hadi bakalım. Gelsin eksiler

Sinirden uykum kaçacak şimdi yine yaaa Hastanın biri bu saatte saçma sapan şeyler sorup duruyor valla bir bırakmadı uyuyayım . Diğer detaylar için sabah sekreterimiz bilgi verir diyorum hala soruyorda soruyor , yazıyorda yazıyor ey Allahım yaaa...insanın sabrını böyle nekadar zorlayıcı tipler var yaa... Hadi iyi gecelr kızlar . Umarım bir gece erken yatabilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…