Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Harkese günaydıııınnnn... :KK36: Bir hurma detoksunun daha sonuna geldik . :KK36: Kahvaltı öncesi sizin için tartılıp , 1günlük etkiyi haber verceğim. Bakalım 1 aydır zaten bu kadar sıkı diyetteyken ve hiç artım olmayıp, hep eksi gidiyorken bile bu detoks yapılınca gerçekten etki ediyormu görelim hep beraber ?

Kahvaltı

2 yumurta sarısı
3 zeytin
Peynirli biber ve paprika dolması
Eki Görüntüle 3323088
2 yeşil biber, yarım kırmızı paprika
2/3 çay kaşığı fındıklı, kakaolu tahin

Akşam

2 parça haşlama kemikli et
2 dolu servis kaşığı nohutlu bulgur pilavı
Soğan salatası

İçecekler aynı

Elhan Elhan blonde ambition blonde ambition
@Ysmnondr

Bugün yine bacaklar fena, bakalım yarın bulgurun etkisi nasıl olacak
Afiyet olsun canım 😘 İki dolu servis kaşığı bulgur pilavı yerine normal bir servis kaşığı bulgur pilavı olsaydı endişelenmezdim. :KK14:

Sinirden uykum kaçacak şimdi yine yaaa 🤦🏼‍♀️ Hastanın biri bu saatte saçma sapan şeyler sorup duruyor valla bir bırakmadı uyuyayım . Diğer detaylar için sabah sekreterimiz bilgi verir diyorum 😤 hala soruyorda soruyor , yazıyorda yazıyor ey Allahım yaaa...insanın sabrını böyle nekadar zorlayıcı tipler var yaa... Hadi iyi gecelr kızlar . Umarım bir gece erken yatabilirim.
İş hayatinin cilveleri ...velilerle yaziştigim günler geldi aklıma :işsiz:Şimdi nasılsın diye soran yok :63:

Harkese günaydıııınnnn... :KK36: Bir hurma detoksunun daha sonuna geldik . :KK36: Kahvaltı öncesi sizin için tartılıp , 1günlük etkiyi haber verceğim. Bakalım 1 aydır zaten bu kadar sıkı diyetteyken ve hiç artım olmayıp, hep eksi gidiyorken bile bu detoks yapılınca gerçekten etki ediyormu görelim hep beraber ?
Heyecanla bekliyorum canım. :KK17:

Kitledinmi mutfağı🤣🤣
Heee kitlenmiş canim🤣🤣
İki catal nazarlıklı menun afiyet olsun tatlım
:KK60: Akşam öğünü harika:KK9:
Sagolasin kaptanim😘
bu hafta spor, hareket yalan oldu 🥺 işe de gitmeyince evde yat kalk 🤦‍♀️
Geçmiş olsun canım sen iyi yol yine yaparsın sporu nu
Hadı bakalım emeğinin karşılığını merak ediyoruz

Gunaydin kızlar
Dün akşam biraz canim tatlı bir şeyler istedi engel olamıyorum kendime
Sabah ne güzel salata falan yemiştim
Aksam bitter çikolata, küçük kurabiye, badem fındık kaju, elma falan yedim ya

Ben hiç takip etmezdim tuvalete çıkma durumumu siz yazdıkça farkettim o durumumda var yani 2 3 gündür yok

Kayısı çayi mı içsem acaba? Evde sadece yeşil çay ve kiraz sapı var, onları denesem ise yarar mı?

Dün 65.8 çıkmıştım
Bugün 66.9 çıktım tam 1 kilo farkeder mı ya

Biraz moralim bozuk acikcasi

Gunaydin kızlar
Dün akşam biraz canim tatlı bir şeyler istedi engel olamıyorum kendime
Sabah ne güzel salata falan yemiştim
Aksam bitter çikolata, küçük kurabiye, badem fındık kaju, elma falan yedim ya

Ben hiç takip etmezdim tuvalete çıkma durumumu siz yazdıkça farkettim o durumumda var yani 2 3 gündür yok

Kayısı çayi mı içsem acaba? Evde sadece yeşil çay ve kiraz sapı var, onları denesem ise yarar mı?

Dün 65.8 çıkmıştım
Bugün 66.9 çıktım tam 1 kilo farkeder mı ya

Biraz moralim bozuk acikcasi
Ödem toplamış olabilirsin canım

Soğuk içmeyi denedin mi ? Birde ben yeşil çayın ananslısını alıyorum çok hoş kokuyor onun kokusu +limonun kokusu ve buzdolabında da biraz bekletip soğutmam hepsi birleşince o hazır satılan soğuk çaylara benziyor tadı biraz öyle sevdim ben canım. Böyle denese sende
Bende limonlusunu içerim

X