Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben hiç görmedim
Babaannem vardı, o da sevgisini büyük amcamın ve büyük halamın çocuklarına verdi
Ben de Ananemi hiç görmedim. Annem evlenmeden önce vefat etmiş. Teyzem evlenirken onun düğününde çekildikleri bir resim var ordan sadece fotoğrafını görebildim.

Afiyet olsun canım İki dolu servis kaşığı bulgur pilavı yerine normal bir servis kaşığı bulgur pilavı olsaydı endişelenmezdim.
+600 getirdi
Ama dün yine lenfödem çoktu, ağrıdan duramadım, diğer ödem yoktu hayret, elim, yüzüm şiş deyil
Acaba hangisi

Kabızlıktan daha önemli kacamaklarini çözmemiz lazım. Emeklerin boşa gidiyor.
Bu durumlarda olanı söyleyim. Eğer zayıflamana engel olan unlu gıdaları, çikolata, gereğinden fazla kuru yemisleri yemeye devam edersen bütün eksilerin gider, buradan ayrılmaya karar verirsin. Sonrasında o vücudunla yarı dost yarı dusman yasamaya alışırsın. Akşam ogununu proteinle doldurmalisin ki acikmayasin . Yemeyecegim diyeceksin. Burada bulunma amacını aklından cikarmayacaksin.

Hocam kusura bakmayın lütfen belki yazıdan kaynaklı ama benimle öğrencinizim gibi konuşmazsıniz. Ben de öğretmenim böyle emir cümleleriyle kimseyle konuşmuyorum ogrencimle bile. Onun dışında buradan ayrılmaya niyetim yok. Akşam menumde sadece tavuk ve 2 kaşık makarna vardı çocuklar yerken çok canim istedi ve yedim. Bu şekilde arada olabilir önemli olan devam etmemek ve toparlamak. Bugün yarın dikkat edeceğim. Tesekkurler yorumunuz için.

Canım benimde arada oluyor. Genelde akşam öğününü çok hafif yapınca sonradan acıktığımızdan oluyor. Birde susadığında da vücut böyle tepki verebiliyor.böyle hissettiğinde önce büyük bir bardak su iç. Geçmezse dayanmaya çalış dayanamazsan çok minik birşeyle atlatmaya çalış. Tabi akşam öğününü güzel yapmalısın dediğim gibi.

Günaydınn kızlar
blonde ambition hurma detoxu sonucunu heyecanla bekliyorum. Bende reglden sonr yapmaya karar verdim
Canım şuan çok sıkı diyet yaparken bunu yaptım ondan sonucum bu kez daha az olur ama siz bir önceki yaptığımı baz alın. Mesala senin gibi beslenirken yaptığımda 1 günde 1 Kilo verdim. 3.güne tamamladığımda da toplam 2 kilo gitmişti.

Çok güzel vermişsin yüne. Ben bu ara takılığ kaldım Ama o dönemi bi bekliyim o zaman yaapyım dedim

Cümleler emir cümlesi gibi görünüyor ama olacaklardan ve alacağın önlemlerden bahsettim. Bazı metinlerde dilin bu işlevi kullanılır. Öğüt metinlerinde, reçetelerde, yemek tariflerinde ...vs Kaçamaklar hepimizin başımızın belası. Birilerinden artık dur mesajını duymadan da bırakacağımızi zannetmiyorum. Rica ederim. Bir daha sağlıklı , faydana dokunur bir yorum yapacağımı da zannetmiyorum.

Ben rica ederim. Yapmasanız iyi olur çünkü gerçekten insan diyet yapası varsa bile yapmak istemiyor.

Aslinda yaptim. Koca tabak tavuk yedim ve 2 kaşık makarna tamamen açgözlülük ya da 65e indim diye karnım aç değildi ama ne bulduysam ağzıma attım. Moralim de iyiydi hani üzgün falan olsam bazen öyle yapıyorum yiyorum falan ama kafama takmicam ya bir sürü işim gücüm var gerçekten. Kaldığım yerden devam edicem sabah kahvaltıdan sonra yeşim cay içtim şimdi de kiraz sapi demlyecegim bakalım belki biraz hafiflerim akşam da bir şey yemeyi düşünmüyorum kendimi çok şiş hissediyorum cunku

Tartıldım kızlar artım ödenim vs. yokken ve 1 aydır bu kadar sıkı diyetteyken bu detoks fazla etki etmez diye düşünüyordum ama şu durumda bile bu sonuç inanılmaz harika bence

Dün: 75.4
Bu gün: 74.9
Fark: -500 gram
1 günde yarım kilo gitti. Yaşasın hurma detoksu
Elhan sibel_84 Efenin_Annesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…