Popüler Konu LenaG ile MasterFit

kızlar yalnız bir şey yazıcam. ben günde 2 kere antibiyotik içiyorum. tok içmem lazım. o nedenle dün gece 1 dilim peynirle 2 lokma ekmek yemiştim. sabah 11.00 deki meyveleri ondan o saatte yedim. az sonra ağzıma 3-5 kuruyemiş atacağım bilginiz olsun. geç oldu ama mecbur

Allah şifa versin canım

Dukan birası yaptım
Ooo afiyet olsun. 15 gün içildiktek sonra
5 gün yada 1 hafta ara verip sonra tekrar 15gün içilebiliyor. Ben de ilk 15'i doldurduğum için ara vermiştim . Tam bir haftalık ara vereyim vücut iyice dinlensin dedim.
hafta sonu bende tekrar içmeye başlıycam bakalım.

Bende yapıp içiyim diyorum ama midem bulanıyor içerken

Geçmiş olsun canım

Düzenli içemem heralde, herzaman canım limon istemiyor

Bende yapıp içiyim diyorum ama midem bulanıyor içerken
Soğuk içmeyi denedin mi ? Birde ben yeşil çayın ananslısını alıyorum çok hoş kokuyor onun kokusu +limonun kokusu ve buzdolabında da biraz bekletip soğutmam hepsi birleşince o hazır satılan soğuk çaylara benziyor tadı biraz öyle sevdim ben canım. Böyle denese sende

Blonde bendede var bu çaydan yazın soğuk içebiliyorum ama şu havada soğuk içersem boğazım mahvolur ılık içincede midem bulanıyor

Çok güzel menü canım Afiyet olsun. Eskiden ne güzel çok aktiftin neden artık pek gelmiyorsun sık sık gel hem daha iyi motive olursun.
Canım anneannesi vefat etti siboşumun o yüzden yok o
Ben de normalde akşamları çok aktiftidi diye bir şey mi oldu diye korktum doğru histetmişim ya üzüldüm başı sağolsun.

Başın sağolsun sibel_84

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…