Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kizterbiyesiz tavuk deyince dedim kime diyo bu sonra jeton düştü

Afiyet olsun canım. Zaten tek öğün yemişsin oda çok kötü bir kaçamak olmamış bir şey olmaz Bu gün de güzel telafi eden bir menü ,az spor olsa zaten yarın direk eksi gelirsin eminim ❤

Balık helvasiz olma çekinmeden yiyebilirsin tatlım. Aslan Sibel kalan içli köftelerini yer umarım. Belki künefe de .
Yok hocam . O haftaljk ödülümdü. Ama keşke yemeseydin. Nefret ediyorum vücudumun şu verdiği tepkiden. Dün çok birşey de yemedim. Hemen artı çıktım. Ama yağdan gitmiş. Anlamadım ödem mi tuttum.

Yok hocam . O haftaljk ödülümdü. Ama keşke yemeseydin. Nefret ediyorum vücudumun şu verdiği tepkiden. Dün çok birşey de yemedim. Hemen artı çıktım. Ama yağdan gitmiş. Anlamadım ödem mi tuttum.
Ne güzel didişiyordum artı gelmeyeydin iyiydi kuzum Az çok bilmem bulgur yedin mi ödem yapıyor. Yarına kadar kalmaz meraklanma.
Not : Bu yorumu rakibin olarak yazmadım. Gün içinde normale dönerim.

Sibosum yağdan gitmesi önemli olan odem zaten bi şekilde gidiyo kalıcı olan yağdan verilen mutlu olmalısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…