Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Gorumcecim diyet listesi atti ona uyuyorum sadece evde spor yuruyusle destekliyorum bu haftada guzel kayip olacak gbi kocam bey ve 2 cocukla yeni girmeye fırsat buluyorum valla iş güç bitmedi bugün
Çok açıklayıcı olmuş
Hahahahah ayy bi cuma geleydi insallah hepimiz güzel veririz küloşlarıinsaallahh

Şüphem yok kuzum
Rakip takım da pek dişli çıktı maşallah
Tabi kiii seni onun için seçtim . Adil bir yarış olsun diye
Anaaaamm iyiki onları yememişim yesem sende beni burda çiğ çiğ yerdin
Karşı takımdasın diye affederdim seni
Bencede yaaa hedefe ulaşsamda kopamam burda verdikçe verecem sayenizde 50ye düşerim
Kız bu gazlarla biz Anaroksiya bile oluruz
Kiz allah seni yaşatsın çok güldüm kocam diyo ne gülüyosun hanım komikmi

150 atladım yarın yapyım bari kuzum iyi geceler
Bak seni harekete geçirmeyi başardım.
500 e tamamladım yeter 15000 de adımım var

Bende yazarhanim35 icin yaris istegi atmıştım ama beni gormedi
Yemeyecektim ama Elif yarısını kesmiş yemiş. Eşime al dedim yok doydum dedi. Bende boşa gitmesin mideme gitsin dedim
Yemin ediyorum ziyan olmasın diye diye bebe artığı yemekten sisiyoz artikla beslenerek değilde gururumuzla şişeydik bari

Yemin ediyorum ziyan olmasın diye diye bebe artığı yemekten sisiyoz artikla beslenerek değilde gururumuzla şişeydik bari
Kader arkadaşım kilomuz aynı olsaydı biz kapışırdık ne güzel olurdu Gezegenlede yakınsın aslında önümüzde ki haftada onu al o seni çok iyi gaza getirir.

Kader arkadaşım kilomuz aynı olsaydı biz kapışırdık ne güzel olurdu Gezegenlede yakınsın aslında önümüzde ki haftada onu al o seni çok iyi gaza getirir.
Benim bu sefer kilo vereceğime çok umudum yoktu, lenfödem olduğu için
Doktor da bunun pek çaresi yok ama biz yinede bişeyler yapalım dedi, çorap+ masaj+ ayaklarımı yükseğe kaldırmak
Beslenme yeni düzene giriyor, inşaallah çok daha iyi geleceğine inanıyorum

Kilo vermek baya rahatlatacak seni bence sonuçta en azından kilonun bacaklara bindiemiş olduğu ağırlık yükünden kurtulacaksın canım o bile baya rahatlatır bence sen yine de pozitif düşün çünkü tıpda hızla gelişiyor. Çaresi yok denilen her şeye sonradan çare buluyorlar. İnşallah bunada yakın zamanda

İnşaallah canım, şimdiden faydası olduğunu düşünüyorum, zaten baya ilerleme var
Bak mesela normal zamanda çok yakında bir market var, çay suyu kaynayana kadar ekmek alıp gelirdim, hastalıktan sonra o mesafe bana baya uzak geldi ve desteksiz gidemedim
Bugün oğlum alışverişe götürdü, son durak o dediğim marketti ve sürpriz, arabanın aküsü boşalmış, benim yemek saati gecikiyor, birde wc sorunu var. Anne sen gidebilirmiş dedi, ben yürüyerek gittim eve

He valla ama daha yok. Mevzu içli köfte olunca yedim. Başka birşey olsa yemezdim yedirirdim canım.
İyi geceler canım. Ellerine sağlık. Harikaydın yine
Ben yine takilmaktan korkuyorum. Bugün aşırı tikkkkkaaaat etmem gerekecek.en azından pazartesiye kadar artı çıkmamam lazım.

Ohhh masalahhh bak baya bi iyileşme var geçmiş olsun canım Allah şifa versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…