Popüler Konu LenaG ile MasterFit

54' le arkandayim tatlım. Belki de aynı yaştayiz kimileri doğduğu seneyi bir yaş olarak alıyor. :confused: 69' lu musun
Ruh yaşım 27 :KK76:
68 yılında Aralık ayı son ay bi yaş almış oluyorum 54 yaş da sayılırım ama
Amannnn bosver kimlik yaşını önemli olan ruhumuz bak ne güzel 20 li yaslardayiz :halay::halay::KK15:

Yarım litre su sonrası yürüyüş tamamdır
20231008_100811.jpg

Günaydın pazar
Günaydın kızlar
Güüünaayydıınnn mavişler
Hafta sonunun ilk günü malum, birazcık idare etmeye bakın, 2 yiyecekseniz 1,5 yiyin bakın yarın çok mutlu uyanacaksınız. Bu mutluluk hiçbir tatlıda yok 🥰
Kahvaltı biraz yarım simitcik oldu patates kızartma 2 çatal oldu abla 🙊 ama ardından 500 ip atladım saygılar sevgiler kaptanımm🥰🥰akşamada 500 daha edeceğum

Günaydın pazar
Günaydın kızlar
Güüünaayydıınnn mavişler
Hafta sonunun ilk günü malum, birazcık idare etmeye bakın, 2 yiyecekseniz 1,5 yiyin bakın yarın çok mutlu uyanacaksınız. Bu mutluluk hiçbir tatlıda yok 🥰
Günaydın kaptanım. Selamlar sevgiler ❤️
Sağlıklı kahvaltımı yaptım keyif çayımı içiyorum. :KK36::KK36:Pazartesi bildirimine uygun beslenecegim bugün. :dua: Akşama çorba düşünüyorum acılı , ekşili :rapci:

blonde ambition blonde ambition kaptanım ben dün tek öğün yedim akşam onda da biraz kaçamak yaptım klasik hafta sonu kaçamağı oldu bugün balık günü ama :KK23:
dünkü menüm
kahve
dukan birası
terbiyesiz tavuk :KK22:
Balık helvasiz olma çekinmeden yiyebilirsin tatlım. :KK53:Aslan Sibel kalan içli köftelerini yer umarım. :confused:Belki künefe de . :KK48:

41 kere maşaallah
Benim aklımda 30 sonları gibi kalmış
Hayırlı, huzurlu, mutlu yaşların olsun bacım 🥰
Aminn canım benim cümlemizin insalahh
Günaydın pazar
Günaydın kızlar
Güüünaayydıınnn mavişler
Ben spor sonrası kahvaltı lifli protein ile başladım (Kabak ve lor ile omlet )devamı da iyi biter insalahh
Tahminim doğru yaşıtız bebem. :KK5:Ben de 69'un ilk ceyreginde doğmuşum. Aramızda 3.5 ay var. :KK24:Geceleri saymazsak 27 yaşındayız. :-)

Günaydın kaptanım. Selamlar sevgiler ❤️
Sağlıklı kahvaltımı yaptım keyif çayımı içiyorum. :KK36::KK36:Pazartesi bildirimine uygun beslenecegim bugün. :dua: Akşama çorba düşünüyorum acılı , ekşili :rapci:
Ayyy karnım tok ama acılı ekşili deyince canım çekti bende yapayım bari sen ne çorbası yapacaksın fikir alayim🥰

X