Popüler Konu LenaG ile MasterFit

54' le arkandayim tatlım. Belki de aynı yaştayiz kimileri doğduğu seneyi bir yaş olarak alıyor. 69' lu musun
Ruh yaşım 27
68 yılında Aralık ayı son ay bi yaş almış oluyorum 54 yaş da sayılırım ama
Amannnn bosver kimlik yaşını önemli olan ruhumuz bak ne güzel 20 li yaslardayiz

Kahvaltı biraz yarım simitcik oldu patates kızartma 2 çatal oldu abla ama ardından 500 ip atladım saygılar sevgiler kaptanımmakşamada 500 daha edeceğum

Günaydın kaptanım. Selamlar sevgiler
Sağlıklı kahvaltımı yaptım keyif çayımı içiyorum. Pazartesi bildirimine uygun beslenecegim bugün. Akşama çorba düşünüyorum acılı , ekşili

Balık helvasiz olma çekinmeden yiyebilirsin tatlım. Aslan Sibel kalan içli köftelerini yer umarım. Belki künefe de .

41 kere maşaallah
Benim aklımda 30 sonları gibi kalmış
Hayırlı, huzurlu, mutlu yaşların olsun bacım
Aminn canım benim cümlemizin insalahh
Ben spor sonrası kahvaltı lifli protein ile başladım (Kabak ve lor ile omlet )devamı da iyi biter insalahh
Tahminim doğru yaşıtız bebem. Ben de 69'un ilk ceyreginde doğmuşum. Aramızda 3.5 ay var. Geceleri saymazsak 27 yaşındayız.

Günaydın kaptanım. Selamlar sevgiler
Sağlıklı kahvaltımı yaptım keyif çayımı içiyorum. Pazartesi bildirimine uygun beslenecegim bugün. Akşama çorba düşünüyorum acılı , ekşili
Ayyy karnım tok ama acılı ekşili deyince canım çekti bende yapayım bari sen ne çorbası yapacaksın fikir alayim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…