Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın kaptanım. Selamlar sevgiler ❤️
Sağlıklı kahvaltımı yaptım keyif çayımı içiyorum. :KK36::KK36:Pazartesi bildirimine uygun beslenecegim bugün. :dua: Akşama çorba düşünüyorum acılı , ekşili :rapci:
Ben de ilaçlarımı içtim
Büyük kupa kahve içtim
Şimdi limonlu, biberiyeli su içiyorum yarım lt
Kahvaltıya daha 1,5 saat var
Akşama kabak yemeği yaptım ( bahçemin son kabağı ziyan olmak üzereydi)
Birde salata eklerim mis gibi olur

Sinameki otu canım aktarlarda satılıyor kaynatıp içiliyor.
Kaynatıp içmek çok zararlıymış canım, aklınızda olsun, öğütüp salatalara yada pişmiş yemeklere sonradan eklemek daha faydalı.
Yada acil kullanmak gerekiyorsa akşamdan 1 tatlı kaşığı suyla yutmak, üstüne bol su, sabaha çıkarır 😉

Hafta sonu olur, o simidi ben yarıda bırakamazdım 🧿
Sen zaten işi biliyorsun 🥰
Dimi ablamm bi pazar günü böyle oluyorum oda kociş var diye getirmiş bana fabrikada dagitmışlar o yemiş gece sabaha bana getirmiş yarısını yedim ama yarısını kızıkam yedii böluştük🤣 bende 1 simidi yememiş oldum :KK70:yoksa sıcak sıcak bırakamazdım :KK70:

Kaynatıp içmek çok zararlıymış canım, aklınızda olsun, öğütüp salatalara yada pişmiş yemeklere sonradan eklemek daha faydalı.
Yada acil kullanmak gerekiyorsa akşamdan 1 tatlı kaşığı suyla yutmak, üstüne bol su, sabaha çıkarır 😉
AA bilmiyordum onu. Bizim yazlıktan komşu eşine kullanıyordu. Ondan öğrenmiştim bende

Yok hocam . O haftaljk ödülümdü. Ama keşke yemeseydin. Nefret ediyorum vücudumun şu verdiği tepkiden. Dün çok birşey de yemedim. Hemen artı çıktım. Ama yağdan gitmiş. Anlamadım ödem mi tuttum.
O yarimliktan neolur kızzz okadarda değil öyle olsa hepimiz hemen 100kilo olmuştuk başka birşey var aksam hep su ictinmi su gitmemiştir belkide

Tavuk varsa tavuk olabilir daha tok tutar seni
Doğru canım evet var tavuğum onu yapayım. ❤
Yok hocam . O haftaljk ödülümdü. Ama keşke yemeseydin. Nefret ediyorum vücudumun şu verdiği tepkiden. Dün çok birşey de yemedim. Hemen artı çıktım. Ama yağdan gitmiş. Anlamadım ödem mi tuttum.
Hepimizin vücudu öyle canım ama yağdan vermek zaten asıl amacımız ❤ yağ atarken su tutuyoruz bunu görselleriyle atmıştım. O suyu yani ödemi atacak bir şeyler iç bu gün ve erken yat iyi uyu. Sporda yapma vücut şişiyor spordan canm . Bu üçünü bende bugün yapacağım bende şiş kalktım aynı duruldayım ama yarına ineceğiz bence bunları yapıp , olumlu düşünelim. :KK19:
Gunaydin kizlaar wc çözümü olan yokmu delircem ömrümde bu kadar olmadım ben hiç 4 gün oldu :işsiz:
Gün kurusu , incir canım bunlar ve yüksek magnezyum wc yi arttırır(muz,madensuyu vs.) Yada direk magnezyum takviyesi içmek.Ödem çayları. Dukan içeceğinde de hem yeşilçay hemde magnezyumu yüksek olan madensuyunu bir arda içtiğimiz için o kadar wc ye çıkıyoruz bence . Yağurt ve kefirde iyi çalıştırır bağırsakları. (Bugün et yeme o ters etki yapıyor çıkamazsın)

Doğru canım evet var tavuğum onu yapayım. ❤

Hepimizin vücudu öyle canım ama yağdan vermek zaten asıl amacımız ❤ yağ atarken su tutuyoruz bunu görselleriyle atmıştım. O suyu yani ödemi atacak bir şeyler iç bu gün ve erken yat iyi uyu. Sporda yapma vücut şişiyor spordan canm . Bu üçünü bende bugün yapacağım bende şiş kalktım aynı duruldayım ama yarına ineceğiz bence bunları yapıp , olumlu düşünelim. :KK19:

Gün kurusu , incir canım bunlar ve yüksek magnezyum wc yi arttırır(muz,madensuyu vs.) Yada direk magnezyum takviyesi içmek.Ödem çayları. Dukan içeceğinde de hem yeşilçay hemde magnezyumu yüksek olan madensuyunu bir arda içtiğimiz için o kadar wc ye çıkıyoruz bence . Yağurt ve kefirde iyi çalıştırır bağırsakları. (Bugün et yeme o ters etki yapıyor çıkamazsın)
Kefir dukan incir gunkurusu herseyi denedim herseyi direnci de kıramamisim zaten kandırılmışm asabim bozuldu

C
Kefir dukan incir gunkurusu herseyi denedim herseyi direnci de kıramamisim zaten kandırılmışm asabim bozuldu
Bence eczaneden kabızlık için bir şeyler al canım. Magnezyum ve sodyum fosfat alınırsa lavman kadar etkili . Benim diyetisyenim magnezyum kullandırıyordu ve Wc den çıkamıyordum. Ama çeşitleri var ve Sitrat olan bağırsakları çalıştırıyor. Onun için alırken dikkat et mutlaka Magnezyum sitrat olsun.

20231008_122251.jpg

Ysmnondr Ysmnondr Magnezyum Sitrat

Mercimek tatlım.Aksama kadar acikirsin ..En sevdiğim :KK36: Biber ve limon müthiş yağ yakıcı. Elini korkak alıştırma bak :super:
Severim mercimeği acı ve limonda bonkorumdur hiç affettmem
Aaa bende akşama ondan etmeyi düsünüyordum bol acılı yanına havuç turp salata 🤤🤤🤤🤤
Herkes corbalansin bugun
Günaydı kızlar Ben bu sabahta yulaf tost yaptım.🤤😋 Ama akşam ne yapsam acaba sizin gibi çorbamı yapsam yoksa tavuk mu kararsız kaldım.:işsiz:
Canın tavuk istiyorsa tavuk yap ben çorbayı tercih ettim
Gunaydin kizlaar wc çözümü olan yokmu delircem ömrümde bu kadar olmadım ben hiç 4 gün oldu :işsiz:
Bende nadir olurum hareketsiz kaldigimda ekseri sinameki biberiye ogutup yoğurt ile akşam tuketirim iyi gelir
Kaç gündür bende öyleydim
Apaform + Hindistan cevizi yağlı kahve + salatalara sinameki otu ancak çare oldu, o da kaç gün sonra etki etti 😔
Gezo apaform cayi nedir canım

Herkes corbalansin bugun

Bende nadir olurum hareketsiz kaldigimda ekseri sinameki biberiye ogutup yoğurt ile akşam tuketirim iyi gelir

Aynenn hahaha 🤣🤣

Herkes corbalansin bugun

Afiyet olsun canım 😘💙 yarın güzel bir eksi görürüz inşallah :dua::KK5:

X