Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Acil şifalar diliyorum canım, sen kendine dikkat et, bebiş öyle böyle bakılır

Daha önce 2 sefer yaptım, bu sefer karaciğer temizliği yaparmıyım bilmiyorum, şayet yapmazsam haftada 3 günlük açlık süresini uzatabilirim

O zaman her ikisinede devam

Genel kemik erimesi varmı bilmiyorum hiç gitmedim hangi bölüm onuda bilmiyorum ben uzun yıllardır diş eti tedavisi görüyorum diş kemiği erimesi yoğun genel bedenimdede vardır işte tam girmedim ama menopoz da oluyormuş benim bildiğim yıllardır sadece astıma iyi geldiği diğer fayda alanlarını yeni öğrendim
Benim sürekli d vitamini çok eksik çıkıyor bayadır kan tahlili vermedim yine eksiktir kemik erimesi için bilmiyordum teşekkür ederim bunuda öğrenmiş oldum d vitamini düşük olunca kilo vermek dahada imkansız hale geliyor bir bunu biliyordum zaten malum hipotroid liyiz kilo vermek zulüm ama bunada hamdolsun başarıyoruz galiba
Şimdilik 25.5 kilo gitti

Son düzenleme:
3 ekim

16:00

Tavuk sote
Karnabahar, brokoli gratin
Kupkuru cacık, acısız ezme
Bikaç salatalık

1 lt üzeri su
3 kupa kahve
1 kupa apaform
1,5 kupa siyah çay

LenaG Fit mutlu anne

Saat 2 de bebek mevlidi vardı, bana 80 km uzakta
Oğlum kızıma götürdü(25 km)
Kızımla mevlit olan yere gittik, ordan bir tanıdığa çaya gittik, ordan görümcem eve bıraktı
Bütün günüm gitti
Yediklerim bundan ibaret, doymadım çünkü miktar da azdı, başka da yemedim, eve gelince saat ilerledi, şimdi suya devam, yatmadan son kahvemi içerim
siteyi temizlemeden yatmayın, öptüm

25 kg gerçekten muhteşem maşallah diyorum, bende de hasimato var ve gerçekten çok zor, d vitamini hem hasimato hem kilo verme için çok önemli ama d vit en çok kemikler için önemli d vitamini olmadan kalsiyum kemikler tarafından emilmiyor ve idrarla atılıyor, yakın zamanda mutlaka tahlil yaptırın ve d vitamini düzenli kullanın, yaşınız kaç bilmiyorum ama kemik dansitometrisi ölçülüyor o şekilde bakılıyor ( yani kemik ölçümü gibi) kemik erimesine, benim bildiğim ortopedi bakıyor ama fizik tedavi falan da bakıyor ama kaç yaşından sonrasına öneriyorlar tam bilmiyorum

Çok çok teşekkür ederim canım en yakın zamanda bir kan tahlili yaptırıcam 79 luyum sanırsam 45 bitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…