Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ne geldiyse hamur işlerinden geldi zaten her hafta el açması börek artık bitti o dönem
İdeal kilomuza İnip ölçülü yemeye devam diyorum ben hala
İyi akşamlar canlarım bugün zor geçti. Başım çok ağrıdı.
Benim de şimdi nasılsın canım?
9 nisan menü
Sahur
Bir elma
Bir kase puding
İftar
Dışarda yedik
Bir büyük ayran
Karışık izgara
İki dilim ekmek
Bir kepce kadar corba
Bir kase puding
Spor yok
İki litre su
Afiyet olsun canım
Oruç tutarken sahurda içiyordum , sabah uykusu ziyan sonra az kaldı canım inşallah az daha sabır
Mesajın son kısmını görmesem kalpten gidiyordum be ya afiyet olsun canım,dengeleyecegine dair inancım tam
Kilo bildirimim
Cuma 74.9 kg
Bugün 74.6 kg
Fark -300 gr

Cordelia Zipzip- S Suskunkardelen

1 kiloya 700 gr kaldı kaptanım
Bak ne güzel dengelemissin de,süpersintebrik ederim canım
CUma gunu 69.0
pazartesi 69.2
Fark +200 gram
Sabah bunun ustune 3000 adim attim sabit bari olayim diye ama olmadi uzgunum kaptanim. Ya reggleden yada direnc kilomdayim sanirim.
Zipzip- S Suskunkardelen Cordelia
O zaman lahana ya da kabak cornasiyla ödem atmaya calis bu hafta canım.İnsallah regldendir direnç daha zor

Biliyorsunuz iki hafta oldu çalışmaya başlayalı. Kızım başlarda biberonu almamıştı.Dunde memeyi alırken çok ağladı,emmek istemedi.Zor bir gündü o ağladı ben ağladım.Biberonu zaten anne memesi akışlı olanlardan Bugünden itibaren biberonu da biraz boş biraz dolu vereceğiz bakalım işe yarayacak mı

kalpten gidecek bişey yok sakin ool bu kadarda korkmayın şekerden undan gerçekten
teşekkür ederim

İyi akşamlar canlarım bugün zor geçti. Başım çok ağrıdı.

Sağolasın kaptanım bende iyiyim yoğun geçiyor bu ara

kalpten gidecek bişey yok sakin ool bu kadarda korkmayın şekerden undan gerçekten
teşekkür ederim
Korkuyorum vallabaşıma ne geldiyse onlara olan aşkımdan geldi ama sen kalori kontrolü saglamissin ben onu yapamıyorsun.Bir de khidratin su tutma olayı bitiriyor beni

Korkuyorum vallabaşıma ne geldiyse onlara olan aşkımdan geldi ama sen kalori kontrolü saglamissin ben onu yapamıyorsun.Bir de khidratin su tutma olayı bitiriyor beni
menüde bir yere takılmamak lazım , diğer dikkat ettiğim çaba harcadığım şeyleri görmüyor insanlar :/
soğuk yeşil çaylar sular sporlar yeşillikler protein yani bunlara bakmak lazım,,
hiçbir şey tek başına kilo aldırmıyor ya da verdirmiyor

9 Nisan 2023

İftar
Mercimek çorbası
5 köfte
Azıcık patates
1 domates 3 biber
Avuç içinden biraz fazla pide
Kibrit kutusu kadar helva

1.5 litre su

Zipzip- Jasminium84
canım afiyet olsun
ismini ilk görünce limuzinin kısaltılmışı limo ya yeşil limuzinli hanım gibi bişey düşündüm

Günaydın kızlar
Günaydın kaptanim ❤
9 Nisan Pazar

Iftar
Yarım kase domates çorbası
3 yk kaşığı tavuk sote
5 yk makarna
1 kase mevsim salata
2 pişmaniye
1 elma

Su: 2 lt
Adim: 6721

Eki Görüntüle 3230703

Cordelia Zipzip-
Afiyet olsun kaptanim ❤
Günaydınlar hanımlar
Günaydın ablacim❤
Afiyet olsun canim❤
Gunaydinlar kizlar
Günaydın canim ❤
Kilo bildirimim
Cuma 74.9 kg
Bugün 74.6 kg
Fark -300 gr

Cordelia Zipzip- S Suskunkardelen

1 kiloya 700 gr kaldı kaptanım
Guzel eksi tebrik ederim canim ❤
CUma gunu 69.0
pazartesi 69.2
Fark +200 gram
Sabah bunun ustune 3000 adim attim sabit bari olayim diye ama olmadi uzgunum kaptanim. Ya reggleden yada direnc kilomdayim sanirim.
Zipzip- S Suskunkardelen Cordelia
Cumaya eksiye düşersin canim❤

Oruç tutarken sahurda içiyordum , sabah uykusu ziyan sonra az kaldı canım inşallah az daha sabır
evet canım, aslında bi yerde kahve detoksu yapmış oldum, çok bağımlıydım hele son zamanlarda 3-4 fincan içiyordum biraz arındırdım vücudumu kafeinden

ahhh canım Allah yardımcın olsun, hepsi bir süreç geçecek, geçecek de canımıza okuyor işte

9 Nisan 2023

İftar
Mercimek çorbası
5 köfte
Azıcık patates
1 domates 3 biber
Avuç içinden biraz fazla pide
Kibrit kutusu kadar helva

1.5 litre su

Zipzip- Jasminium84
afiyet olsun canım

ayaklarına sağlık canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…