Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın kızlar
cuma:75.2
bugün:75.3
artı 100 g
cuma’ya kadar toparlarım diye düşünüyorum. cumartesi baya tatlı falan yedim çünkü
Cumaya eksiye dusersin canim❤
Cuma 71.4
Ptesi 71.2
Fark 200 gr
Zipzip- Jasminium84
Guzel eksi tebrik ederim canim ❤
Herkese günaydın

69 kiloyla başlıyorum.
Bu sabah kısmen sağlıklı yedim devamı gelir inşallah
Günaydın fesangim baslangicin hayırli olsun ❤
Günaydın kizlar musmutlu haftalar dilerim
Günaydın canim❤

4-5 ay civarında meme reddi beslenme reddi olabiliyor canım.. benim bebiste uyanıkken emmiyor hiç uyku arasında emziriyorum.. çok zor oluyor ama

Canım çok özür dilerim kırdım mi? Görmez olur muyum bahsettigin bensem.Ben kendim için söylemiştim,sen kaloriyi ayarlamissin ne güzel diye,ben yapamıyorum.Mesela eşim tulumba getirmiş bir tane yersem durduramam kendimi ama hiç bakmazsan tadına sorun yok.
Sen doktorsun balım bizden daha iyi bildiğine eminim birçok şeyi, ben gün içinde fırsat buldukça yazıyorum.Hic düşünmemiştim kiracagimi
Ne güzel olmuş canım, gerçekten fazlası da zarar
Herkese günaydın

69 kiloyla başlıyorum.
Bu sabah kısmen sağlıklı yedim devamı gelir inşallah
Ooo hayırlı olsun,hoş geldin canım
Kızlar Dün rhatsızdım gelemedim
Menü yazayım adımları atacağım
İftar
3 dilim kaşarlı sucuklu pide ,
1.5 bardak ayran
3 parça çikolata
1.5lt su
Geçmiş olsun
4-5 ay civarında meme reddi beslenme reddi olabiliyor canım.. benim bebiste uyanıkken emmiyor hiç uyku arasında emziriyorum.. çok zor oluyor ama
Diğerlerinde yasamayinca çok zoruma gitti arkadaşlar anlattığında sasirirdim nasıl almaz çocuk diye, tecrübe ettimbugün daha iyi çok şükür.Sag olasın canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…