Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok geçmiş olsun cnm.nasil çocuk nasıl yapmış kazayi

Afiyet olsun. Pazartesi kontrol tartisi var, nick ve tarihle beraber tarti fotosunu unutma. İnsaallah verebilmissindir
Aa bilmiyordum bunu. O zaman yarın kesin bir ödem atmam lazım ayaklarım nene ayacıkları gibi şişti saatlerce yolda. Bol su bitki çayı içeyim. Kardeşim de tutturdu yarın kahvaltıya gidiyoruz diye. Pff aslında uyumluyumdur ama çok ters zamanda girdim gruba tam tatilden bir gün önce bu dört hafta ben böyle yarımşar kilo filan versem aşırı mutlu olurum.

Bugunku menum
09:00- yagda 2 yumurta, 1 dilim peynir
Ara: 2 fincan sutlu kahve
15:00- 1 kase tavuklu salata, 1 kase yogurt
18:00- 1 kase haslanmis tavuktan corba, 2 domates

Su:3lt
Spor: 30dk tabata
30dk bisiklet yavas tempoda cocuklarla
9166 adim
Zipzip-

Eklentiler

• 51243533-5E57-4BEF-AFFE-29BC69A3AAA1.png
    106,4 KB · Görüntüleme: 20
Gozun donmus halin buysa cok guzel gozum dobdu deyince dedim tatli mi yedi makarna, pilav filan mj menunu de sporunu da cok begendim

Oyy canim ya. Insallah sag saglim doner cocuk evine ne guzel bir arkadassin sen oyle. Eminim bebisle ugrasirken de baya jalori yakmissindir. Insalkah hastaneden guzel haberler gelir en kisa surede. Cok gecmis olsun

6 Ağustos Cumartesi

Zipzip- Kinoalihatun Hedef_69 Elhan

Kahvaltı 11.00
3 kk hamur kızartması
1 kk peynir 4 zeytin
Domates salatalık biber

Akşam 18.00
3 kaşık arnavut ciğeri
3 kaşık küp patates
1 kase yeşillikli fasülye piyazı

Ara 19.00
4 parça karpuz

Su 2,5 lt

Adım 8.922

Eklentiler

• 49E741DD-1BE2-4C71-AFD0-7228EDAD7285.png
    87,7 KB · Görüntüleme: 17
Oyy canim ya. Insallah sag saglim doner cocuk evine ne guzel bir arkadassin sen oyle. Eminim bebisle ugrasirken de baya jalori yakmissindir. Insalkah hastaneden guzel haberler gelir en kisa surede. Cok gecmis olsun
Teşekkür ederim Deryacim valla kalori aldım mı harcadım mı bilemiyorum artık neyse sağlık olsun yarın dönecekler evlerine sağol canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…