Popüler Konu LenaG ile MasterFit

bugun hedeflerimi tamamladigim ya da tamamlamaya cook yaklastigim ilk gun oldu 🤪
Tebrikler :KK66:

Gozun donmus halin buysa cok guzel 😉 gozum dobdu deyince dedim tatli mi yedi makarna, pilav filan mj 😉 menunu de sporunu da cok begendim 🧿
Ay hakikaten ya çok yedim yazmıyorlar mı 😂 benim şahsen kendimi bıraktığım gün en az 2.500 kalori oluyor
Normal en düşük sınır 1.200 zaten açlık sınırı 🙂

Aa bilmiyordum bunu. O zaman yarın kesin bir ödem atmam lazım ayaklarım nene ayacıkları gibi şişti saatlerce yolda. Bol su bitki çayı içeyim. Kardeşim de tutturdu yarın kahvaltıya gidiyoruz diye. Pff aslında uyumluyumdur ama çok ters zamanda girdim gruba tam tatilden bir gün önce 🙆 bu dört hafta ben böyle yarımşar kilo filan versem aşırı mutlu olurum.
Hayirlisi olsun,Yarim kg yarim kgdir. 👍hadi görim seni😘

Zipzip- Zipzip- kpss sınavı iptal olmuş ben yeni duydum. Dünyadan bihaber yaşıyorum. Ne zaman olacak yenisi çalışmaya devam ediyor musun?
Persembe gunu iptal oldu canim yenisinin tarihi 17 eylulde aciklanacak
Daha baslayamadim ders calismaya uc gündür biraz yoğundum alisveris ve temizlik yapiyoruz🤗🤗

Günaydın kızlar, mulu pazarlarınız olsun 🥰 önce dünün adımlarını vereyim,
6 Ağustos c.tesi adımlar
604FE4BE-9402-46A5-8990-D30D497B7A9A.jpeg
Adım sayısı: 10.663 Kinoalihatun Kinoalihatun
Eğer irademle mücadeleyi kazanırsam bugünden başlayarak 5 gün haşlanmış yumurta diyetine niyetlendim. Hadi bakalım 😏

Persembe gunu iptal oldu canim yenisinin tarihi 17 eylulde aciklanacak
Daha baslayamadim ders calismaya uc gündür biraz yoğundum alisveris ve temizlik yapiyoruz🤗🤗
Sınavdan sonra girenlerin yorumlarını okuyunca deliye döndüm canım. Gerçekten resmen kazanılmasın diye yapılan bir sınav gibi konuşuluyor. Umarım bu sefer işin-iz kolay olur…

İyi geceler kizlar

06/08/2022 CUMARTESİ

KAHVALTI
meyve kuruları, kuruyemişli yemişler

İKİNCİ ÖĞÜN
Bir dilim çavdar ekmeği
bir kase tarhana çorbası

AKŞAM
Bir dilim çavdar ekmeği
Bir kase salata

SU
1.5 litre

iki yeşil çay

SPOR
15.002 adım

Zipzip- Zipzip-

@Ayyulduz

Kinoalihatun Kinoalihatun Eki Görüntüle 3108829
Afiyet olsun canim♥️
selam kızlar 🥰
Akşam dört buçuğa yemeğe beklediğimiz misafirimiz yedide gelince açlıktan gözüm döndü artık akşam diyeti miyeti unuttum 😂 ama toparlayacağım yarına inşallah 🙏🏽

6 ağustos

Sabah kahvaltıdan önce sirkeli su

Kahvaltı
1.5 dilim ekmek
1 kk peynir
1 yk yeşil soğanlı domatesli salata
Yarım kase yoğurt içine karabiber pulbiber

Ara
Maden suyu
Şekersiz kahve
1 tatlı kaşığından az badem-fındık kreması

Akşam