Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

kaydirigubbakcemile3
mayalı dinlenmiş beze el ile açılıyo.içine,et,soğan,domates yeşil biber ve maydonozdan hazırlanan çiğ harç konuluyo.uzunlamasına metrelerce uzatıyolar,yani hamur incecik oluyo.odun ateşinde ağır ağır pişiyo.sıcacık harike etlekmekler hazır oluyo.gelsen de ben sana yedirsem.başka bişey yemezsin

ismi etkileyici değildi ama anlatıncaakaydirigubbakcemile3

1.si şehriye haşlandıktan sonra makarna gibi yağlanıyomu tencerede 2.si şu mısır haşlanmış mısırmı oluyo

yok yok cnmcm yağlanmıyo haşlıyosun sadece mısı konserve mısırda olur bn kaynatmış olduğum mısırdan sıyırıpta katmıştım taze taze dene bak çk gzl oluyor...

:nazar:
Allah kabul etsin canım....bende haftaya başlarım inşllh

sahur ve iftar bölde hep takip ettim sizi ordan öğrendim bndeeezemuszemus

ah kızlar sormayın.ben daha bu yaşıma kadar bi gün borç tutmadım.atmışbirlerim de var.benim bi yıl oruç tutmam lazım sanırım.ama sigara yüzünden dayanamıyorum.ramazanı Allah kabul ederse kendimi zorlaya zorlaya tutuyorum da borçlarımı tutamıyorum.şu illetten bi kurtulsam hayırlısıyla

kaydirigubbakcemile3
mayalı dinlenmiş beze el ile açılıyo.içine,et,soğan,domates yeşil biber ve maydonozdan hazırlanan çiğ harç konuluyo.uzunlamasına metrelerce uzatıyolar,yani hamur incecik oluyo.odun ateşinde ağır ağır pişiyo.sıcacık harike etlekmekler hazır oluyo.gelsen de ben sana yedirsem.başka bişey yemezsin

ayyy upuzun incecik oluyor evetttt cokacimcoookcokacimcoookcokacimcoook

salatanın içinde başka bişi yok mu.mısır ve şehriye.garnitür koysak olur mu

ah kızlar sormayın.ben daha bu yaşıma kadar bi gün borç tutmadım.atmışbirlerim de var.benim bi yıl oruç tutmam lazım sanırım.ama sigara yüzünden dayanamıyorum.ramazanı Allah kabul ederse kendimi zorlaya zorlaya tutuyorum da borçlarımı tutamıyorum.şu illetten bi kurtulsam hayırlısıyla

ah şu sigara yokmu esir alıyo sizleri siz onu esir alsanız birazda
inşallah bırakırsın

bende sadece geçen sene tuttum 6 gün....6 gün tutunca 1 yıl tutmuş gibi oluyormuş bu ay bitene kadar

salatanın içinde başka bişi yok mu.mısır ve şehriye.garnitür koysak olur mu
ben koymuştum turşuda koymuştum
dimi çk hoş tarifler bilgiler vardı mönülerr.... hihoyyytmesela patates çorbası vrdı onuda denedim kociş çk beeğndi ama bnm damak zevkime göre olmadı.......

evet bende yaptım patates çorbasını....çok güzel oldu 30 gün boyunca hep çorba yaptım ramazanda

kızlar nerden öğrendiniz tarifleri.ora dediğiniz neresi.mutfakta bir mi var topiki,yoksa yemekler topiki mi

X