Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

evet onu bnde duydum...bu arada meşhur şehriye salatasını yptm gayet hoşşş oldu zemuszemuszemuszemus
şehriye salatası nasıl oluyo hiç duymadım desem yeridir
ohhh ne güzel yemekler bunlar.olsada yesek.ben akşama etliekmek yaptırıcam.eti çıkardım.fundacım Allah bebeğini sağsalim kavuştursun sana

aminnnnnnnnnnnopuyorumnanaktan

evet onu bnde duydum...bu arada meşhur şehriye salatasını yptm gayet hoşşş oldu zemuszemuszemuszemus

bak canım çekti yarın yapıyım onu da

ayy oruçken ne rahat ya şimdi habire yemek yemek istiyorum temizliğim bitsin 6 gün oruçlar varya onları tutucam 5 günde borcum var zaten

şehriye salatası nasıl oluyo hiç duymadım desem yeridir

aminnnnnnnnnnnopuyorumnanaktan

cnmcm 1 bardak şehriyeyi kaynar suda haşlıyosun makarna gibidaha snra yoğurt az mayonez mısır tuz karıştırıyosun üzerine nane dere otu isterden pul biber fln serpiyosun çk hoş oluyo mısır la şehriye çk uyum sağlıyorbnde kkdan öğrendim bozoda yapmıştı sanırımda bnde yaapyım ddm gaeyt hoş oldu

bak canım çekti yarın yapıyım onu da

ayy oruçken ne rahat ya şimdi habire yemek yemek istiyorum temizliğim bitsin 6 gün oruçlar varya onları tutucam 5 günde borcum var zaten

ben bugün başladım borçlarımı tutmaya darısı başına bozom

cnmcm 1 bardak şehriyeyi kaynar suda haşlıyosun makarna gibidaha snra yoğurt az mayonez mısır tuz karıştırıyosun üzerine nane dere otu isterden pul biber fln serpiyosun çk hoş oluyo mısır la şehriye çk uyum sağlıyorbnde kkdan öğrendim bozoda yapmıştı sanırımda bnde yaapyım ddm gaeyt hoş oldu

evet yaptım çok güzel oluyorrrrdelikafaduldensırnaşık şey

kaydirigubbakcemile3
etli ekmeği nasıl oluyo vay konyalılarrrrr bizdede konyalı var ama duymadım hiçCADIARZU
mayalı dinlenmiş beze el ile açılıyo.içine,et,soğan,domates yeşil biber ve maydonozdan hazırlanan çiğ harç konuluyo.uzunlamasına metrelerce uzatıyolar,yani hamur incecik oluyo.odun ateşinde ağır ağır pişiyo.sıcacık harike etlekmekler hazır oluyo.gelsen de ben sana yedirsem.başka bişey yemezsin

1.si şehriye haşlandıktan sonra makarna gibi yağlanıyomu tencerede 2.si şu mısır haşlanmış mısırmı oluyo

ne güzel.ben bursaya gittim çok gezmedim ama güzel bi şehir.beğendim.orda iş dolayısıylamı kalıyosunuz canım

bursa güzel ben buraya evlendim canım 2 sene oluyo temelli burdayım anlıycağın
evlenmeden öncede konyada değildim zaten annem babam oralı ama bikaç defa geldim konyaya alaaaddin tepesini mevlanayı gezdim köyüme gittim güzel konyada

X