Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

selammm kıslarrrr...bebeğimizzzzz nası sevındımm ya...ben kaçırdımm nası ogrendın ne kadarlıkmışş banada anlatttttt

kızlar dün tıff la konuştum çok az kanaması olmuş yatıyormuş dua edin bana dedi
dualarımız seninle tıfff cığım

Günaydınlar ..Bende bugün itibariyle regli oldum
ılk defa bu ay ağlamadım Herşey bebek değil demekki Allah bir şekilde sınıyor artık ne isyan etmemek için kendimi sıkacağım ya da hayatımı bana ve eşime zehir etmeyeceğim
Evet kınalı kuzum Seni her Zaman bekliyor olacağım ama Canın ne zaman istersen Ozaman gel..
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Oh be Dünya varmış:teytey::teytey:

herkese günaydın kızlar.Allah bebeklerinizi sağlıkla kavuştursun hepinize.bozocum arabamı sattım.sabah noter satışı yaptık.paramı aldım çok mutluyum

İlk defa bu ay ağlamadım Herşey bebek değil demekki Allah bir şekilde sınıyor artık ne isyan etmemek için kendimi sıkacağım ya da hayatımı bana ve eşime zehir etmeyeceğim
Evet kınalı kuzum Seni her Zaman bekliyor olacağım ama Canın ne zaman istersen Ozaman gel..

ceylanım bende koyverdim...dr gidicektim vazgeçtim gitmiycem 1-2 ay daha böyle deniycem olmazsa gidcem...kafamız rahatlasın biraz....sağlığımız yerinde olsun herşey olur opuyorumnanaktan

İlk defa bu ay ağlamadım Herşey bebek değil demekki Allah bir şekilde sınıyor artık ne isyan etmemek için kendimi sıkacağım ya da hayatımı bana ve eşime zehir etmeyeceğim

cnm bnm elbet bzimde olcak inşallah en iyisi RELAX olmak........

kızlar dün tıff la konuştum çok az kanaması olmuş yatıyormuş dua edin bana dedi
dualarımız seninle tıfff cığım

slm kızlar ben geldim tıffın kanamasımı olmuş inşallah kötü bişey olmadan atlatır benim gibi inşallah rabbim herkesin yardımcısı olsun:Saruboceq:bende şimdi aşkı memnuyu izliyorum dün akşam izleyemedim malesef kurtlar vadisi yüzünden kötükedihüso

canlarım şehirdışındYIM Bı ıŞ ALDIK BURSADA KAYINVALDEMDEYıM YANı BEN OTURUYORUM KOCıŞ ıŞı BıTıRMEYE ÇALIŞIY UZAK KALDIM SıZDEN VE ÇOK ÖZLEDıM SıZı EN KISA ZAMANDA GÖRÜŞÜRÜZ DUA EDıN BıTSıN BıRAN ÖNCE

X