Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Evet o yükten kurtulmuş eşek benim
Hem de öyle semer gitti özgürlük geldi Allah'a sonsuz şükürler olsun

Evet o yükten kurtulmuş eşek benim
Hem de öyle semer gitti özgürlük geldi Allah'a sonsuz şükürler olsun
Bende kendime sırtına binilmis gibi eşek gibi hissediyorum kendisinide dedim.soylesen bir dert soylemesen bir dert .söyleyince gururunu kirarimmi diyorsun ama o o seni düşünmüyorsa sen niye dusuneceksin.biraz elindekinin kıymetini bilsin diye elimi eteğimi çektim herşeyden camasirlarinida kendisine havale ettim. Sürünsün

Bal gibi de herşeyin farkında sadece işine geldiği gibi davranıyor senden kopardığını kar belliyor aklı sıra
Bizim burada bunlara soğan erkeği, şam babası ,iskele babası denir .
Su kurmazi diyorum ben ona.Kucuk hesaplar pesinde.kendini karda sayiyor.Belki babamın maaşını alıyorum kirayida ben alıyorum gerçi onu oğlana veriyorum ondan dolayı niye benden istiyor diye düşünebilir.. gecen haftadan beri yanıma gelipte senin derdin ne diye sormuyor karının gönlünü hoş etmek zor birşey degil. Tam tersi hata yapmışım gibi o küsüyor konusmiyor trip atıyor birde onun nazını niyazinimi çekeyim. Kimse evlenmesin valla .

Küsmekmiş pehhhh
Biz ona kahpe ağlar suç bastırır diye nitelendiririz
Ya da hem suçlu hem güçlü

Normal bir insan sorar

Bir çeşit manipülasyon bence .Ama yutmuyorum .istediğini yapmakta özgür ama kaybeden o olur ben değil .Kafası çalışıyorsa aklını başına alır övunmek gibi olmasında gül gibi karısı iki çocuğu onu evladından ayırmayan bir kayınpederi var.Biz gidersek bu hayatı zor bulur.

Aynen dediğin gibi yoksa benim çocukların babası gibi bok paçasından akar ,hayat içinden geçer o da kafayı vuracak taş arar

Aynen dediğin gibi yoksa benim çocukların babası gibi bok paçasından akar ,hayat içinden geçer o da kafayı vuracak taş arar
Aptalliklarina doymasinlar .Gül gibi eşleri iki tane çocuklari var ama işte kıymet bilen yok .Bunlar pohpohlanmayimi istiyorlar başka birşey mi çözemedm.Narsistlermi yoksa. Dinsizin hakkından imansız gelir demişler bunlara eşlik yapmayacak burnundan getirecek insanlar olacak o zaman belki anlarlar o zamanda iş işten geçmiş olacak .Allah ıslah etsin hepsini .neyse canım iyi akşamlar yarın görüşürüz

Tatlım her daim Allah'a emanet ol, iyi geceler

Bazılarınınki düpe düz nimet azgınlığı, şükürsüzlük
Var bi başlarına gelecek onu aranıyorlar

Araba yok paraya satılıp yarı yarıya paylasiliyormus,kredi de çekenin başına kalıyormuş.

Benim avukat evlilik içinde çekilen kredinin yarı yarıya paylaşıldigini söylemişti önceden, avukatlar da farklı farklı yorum yapıyorlar

Canim arkadaşımı arayıp sordum mallar ortaksa borclarda ortak dedi
Hayırlı olsun ablacim tekrar
İdareden bordroya baktım
40.400 küsür maaş yatacakmış çok mutlu oldum
39 falan bekliyordum sendika olmayacak diye
Sendika da her ay verecek şekilde bölünmüş
Bereketli olsun inşallah
Bereketli olsun canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…