Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Allah razı olsun canımsın.
Ev kredileri haricinde kredi çekmezdim ben.
3 yıl önce falan çektim bir iki derken 3 adet kredi oldu, düşük rakamlı idi hepsi.
hatta kredi kartını da erkenden kapatırdım, hiç taksit falan yapmamaya çalışırdım.
onu da azalttım ciddi şekilde, 2 taksit kaldı sanırım kartta.
faturalar ve market harcamaları kalır,
gün gelir onları da elimdeki nakit ile öderim inşallah

Afiyet şifa olsun, orucunu kabul eylesin Allahım anneciğinin,
altınları da ne güzel kar ile bozdurmuşsun, yerine koyasın tez vakitte
Amin Allah razı olsun ablacım
24 ayar aldığım için hep 22 ayarın 5 gramlık 10 gramlık 20 gramlık külçe şeklinde olanı yokmuş öyle söylemişti kuyumcunun oğlu eski öğrencim
Bugün bozdururken ben bu 22 ayar gramlara alışamadım bu sebepten deyince abla bunlardan 7 tane olduğu zaman 22 ayar 7 gramlık var onlarla bütünleştiririz dedi onu da öğrenmiş oldum

Yandık desene.En iyisi bu evin borcunu ona ödeteyim ben.İlerde durum ne gösterir belli olmaz ayrılık durumu olursada en azından içim yanmasın .Enayi gibi hepsini ben ödeyip birde yarısını ona hediye etmeyeyim.Öbür evin borcu bitti on sene ödemistim buna daha 6.5 yıl var.

Ahh sorma en büyük sorunum alt katın boş olması,
bir teyze oturuyordu alt katımda, çocuklardan biri yurtdışında diğeri farklı şehirde yaşıyordu.
kadıncağızı yalnız bırakmayıp kendi şehirlerinde bir huzurevine yerleştirdiler.
orada da vefat etti, 5 yıl oldu rahat sanırım.
evi de ne kiraya verdiler ne sattılar.
yılda bir beki gelip 2 gün kalıp gidiyorlar.
kanunen yaktırma hakkım var boş olsa dahi fakat sesimi çıkartmadan kendim daha fazla yakarak oturuyorum maalesef

Bereketli olsun afiyetle yiyin

Aynen dediklerin gibi canım .Diğer konularda iyi ama iyi bir eş olma konusunda iyi değil.Belki başkasına oda yeterli gelebilir hani dayak yok hakaret yok vs derler ama benim için yeterli değil .
Öyle canım,
belki başka insan mutlu olabilir onunla,
kendine bir köle gibi davranılmasından hoşlanan insanlar mutlu olabilir.

kendi değerini bilmeyene hiç kimse saygı göstermez.
sen kendine öz saygısı olan bir insansın

Doğuma ne kadar var canımkilon çok değil .hamilesin olacak o kadar .imkan varsa yürüyüş yaparsın. Doğumdan sonra emzirmeyle hareketle eriyip gidiyor zaten. Bizimde işyerine yakın güzellik merkezi var vakumlu aletin resmini koymuşlar merak ediyorum .annen gitsin gelsin bakalim beğenecekmi bizede fikir
olur. fiyati uygunmuş . En kısa zamanda bilezigini almanı dilerim

Doğru mu anladım
22 ayar 7 gr külçe mevcutmuş yani

Otomobil kredisiyse paylaşılmaz mi acaba saçmalık yani
Aynen arabayi payladiyorsunda kredisini niye paylasmiyorsun değilmi.ya da şöyle olur araba satilir bankaya olan kredi borcu kapatılır elde geriye kalan parada ikiye bölünür .yinede ödeyene haksızlık oluyor kadınin önceden ödediği paralar ne olacak

Bereketli olsun afiyet olsun

Amin inşallah gönlündeki gibi gerçekleşsin

Kiracı bari olsaymis Güzel bir gün olmuş

Külçe olarak değil 1 tam altın oluyormuş paket içinde gördüm
Anladım canım
baktım ben de tekrardan nadir,iar ve ahlatçıya göremedim 7 gr.
nadirin kumbara diye bir külçesi var 1 er gr lık 10 adet
kopartıp harcamalık vs.
tabii paketleme maliyeti vs sebebi ile rakamlar değişiyordur.

Helal olsun sana işte böyle o kizartmalari daha önce yedin tadını biliyorsun nasıl olsa ama o kıyafetin çine giyip fır göründüğün andaki haz çok daha fazlla

76 kg bir şey değil canım
yazarken
birden daha doğurmadığını hatırladım

aaa nedir ki 76
ben 96 olmuştum hamile iken

kolaylıkla verirsin kilolarını
hele bir kucağına al kuzuyu sağlıcakla
Ben çok pisboğazım ya
Kilo veremiyorum
Eğer arkadaşım gibi dayanırım diyorsan
En mantıklısı bencede
Bırak ödeyeceğin kadarını ödemişsin
Birazda o ödesin
Daha 2 buçuk ay var
Bende 90’ı bulurum bu gidişle

Gözünaydın darısı diğerlerine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…