Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Ben çok pisboğazım ya
Kilo veremiyorum :KK48:

Eğer arkadaşım gibi dayanırım diyorsan
En mantıklısı bencede
Bırak ödeyeceğin kadarını ödemişsin
Birazda o ödesin

Daha 2 buçuk ay var
Bende 90’ı bulurum bu gidişle 😂
Yok yok öyle düşünme
sakin sakin geçir kalan günlerini,
zaten hep koşturmaca halindesin

İlk başlarda ödedigim rakam çok yüksekti neredeyse maaşıma denk geliyordu yazın üç yıl bitecek ..Benim niyetim kredi kartı borcum bitince biraz para biriktirip konut kredimi kapatayım diyirdum.Yanlis hatırlamıyorsam erken kapatirsan 250 bin kar oluyordu. .Ama şimdi emin değilim.Ben kapatirsan yine benden çıkmış olacak.Esim emekli olunca çift maaşlı olalı beri emekli maasini istiyordum.Soyleye söyleye almayı basarmistim.Elektronik alet robot süpürge vb alınca sen beni dolandiriyorsun benden parayı alıp sonra aletlere para veriyorsun demisti ,sanki alipta para kaçırıyorum halbuki evin ihtiyacını almışım.işine gelmedi tabi .onda dursa para hoşuna giderdi. o zaman söylediğine çok bozulmuştum ama ne dediği umrumda degil artık .parayi versin yeter.Gecen ay ve ondan önceki aylar vermişti .ondan almaya devam etmeli.

Son düzenleme:
Ben çok pisboğazım ya
Kilo veremiyorum :KK48:

Eğer arkadaşım gibi dayanırım diyorsan
En mantıklısı bencede
Bırak ödeyeceğin kadarını ödemişsin
Birazda o ödesin

Daha 2 buçuk ay var
Bende 90’ı bulurum bu gidişle 😂
Sağlıcakla kucağına almayi nasip etsin🥰🤗🤗🙏 verirsin sonra .

Yarın inşallah kuyumcu kapısına dayanırım bende:rolleyes:
Bende bu akşam gidecektim üç gün daha bekleyim tanıdık kuyumcuya gideyim dedim.Bixim işyerindeki kızlar bir kuyumcuya gidiyor altın gününde oradan altın alıyorlar fazladan giden kişilerde bilezik aldıkları için geçen ay indirim yapmış bende oraya gidip indirim alayım diyorum

Helal kız sana azim gayret ve istikrar çok önemli
Bi de erkekler biz gibi değil ne versen yakıyorlar biz öyle değiliz ki
Bayrama kadar gayret et bayramda güzel kıyafetler al kendine
Ben öyle motive oluyorum 🤣
Bende bayramda diye bakalım şurada iki aylık 🤣 ramazanda zaten iftar yaptığım için tek o zaman da gidiyor kilo. Gazamız mübarek olsun 😘

Maaşallah kuzum sana
arkandayım :KK5:
sakın eşine ve kuzuya yaptığın yemeklere aldanıp galeyana gelme
sabah uyandığında yapacağın kahvaltıyı düşün:kk77:
Ay abla ona da kahvaltı denmez bir parça ekmeğin içinde ya peynir ya domates ise koştur koştur gidiyorum ama olsun sonuçta mideme bor şey giriyor 🤣 ben daha çok hafta sonu kahvaltısını hayal ediyorum

penceremden penceremden eşinin o tabirleri ne kadar terbiyesizce, seviyesizce ne demek ya sen beni dolandırıyorsun
Asıl dolandırıcı kendisi bence 😡😡😡
26 senelik evliyim ben Ondan ilk defa eytden emekli olunca para aldım.Onuda niye aldım o bir kişi biz daha fazla.Benim giderlerim ondan fazla.Gecen sene 20 bin TL aliyirdu .simdi 30.bin TL . ödediği bir faturalar araba gideri ufak tefekte ilaç farkları .Geçen sayiyor şunu şunu ödüyorum demek için. Ee dedim o bu kadar ,şu bu kadar, ha toplasan bu kadar .Gene çok kalıyor sana dedim.Gider saymaya çalışıyor aklınca ama bulamiyor .Yok çünkü. ..Aidat dogalgaz elektrik su hepsini toplasan 4000 TL benim yerimde başkası olsa 40 kere bosamisti .Kadın olarak marketi ödeyen ben, pazarı ödeyen ben ,konut kredisini ödeyen ben, çocukların ihtiyaçlarını ödeyen ben, gezme paralarını ödeyen ben .Pardonda sen ne işe yariyorsun diye sorarlar adama.Karisinin kıymetini bilmeyip birde abuk sabuk konusmustu.Bunca sene ekmek elden su gölden yaşayıp duruyordu.Fatura ödeyince iş bitiyor saniyordu.Eytden emekli olana kadar ondan hiç para almiyordum geçen sene emekli oldu .parayi istedim işine gelmedi onda dursa hoşuna giderdi tabi

Birde akşam mutfakta yemek yiyoruz babamla sohbet ediyordum. Eşimin olduğu yere hiç girmedim.İse giderken kafayı uzatıyor bu akşam işe gidiyorum diye bize haber veriyor 😁.Hiç konuşmayan adam konuşmaya başlamış hiccc oralı olmadım🙃
Tabi konuşacak baktı pabuç pahalılaşmaya başlıyor bu işten zararlı çıkacak aklı başına gelmeye başlamış sanırım inşaallah adam olur ve de devam eder insan gibi davranmaya 🤲

26 senelik evliyim ben Ondan ilk defa eytden emekli olunca para aldım.Onuda niye aldım o bir kişi biz daha fazla.Benim giderlerim ondan fazla.Gecen sene 20 bin TL aliyirdu .simdi 30.bin TL . ödediği bir faturalar araba gideri ufak tefekte ilaç farkları .Geçen sayiyor şunu şunu ödüyorum demek için. Ee dedim o bu kadar ,şu bu kadar, ha toplasan bu kadar .Gene çok kalıyor sana dedim.Gider saymaya çalışıyor aklınca ama bulamiyor .Yok çünkü. ..Aidat dogalgaz elektrik su hepsini toplasan 4000 TL benim yerimde başkası olsa 40 kere bosamisti .Kadın olarak marketi ödeyen ben, pazarı ödeyen ben ,konut kredisini ödeyen ben, çocukların ihtiyaçlarını ödeyen ben, gezme paralarını ödeyen ben .Pardonda sen ne işe yariyorsun diye sorarlar adama.Karisinin kıymetini bilmeyip birde abuk sabuk konusmustu.Bunca sene ekmek elden su gölden yaşayıp duruyordu.Fatura ödeyince iş bitiyor saniyordu.Eytden emekli olana kadar ondan hiç para almiyordum geçen sene emekli oldu .parayi istedim işine gelmedi onda dursa hoşuna giderdi tabi
Bunları kendisine hatırlattın mı ?

Bunları kendisine hatırlattın mı ?
Kafası çalışan adam bilir zaten herşey ortada Söylemeye bile gerek yok..8 gündür konuşmuyorum ama öncesi söylüyordum bak benim kredi borclarim şu seninki bu.masraflsri sen öde bende borçlarımı kapatayım demiştim kabul etmişti.Ben ağzımı acmasam hiç rahatsız olmuyor aynı düzen giderdi İşine gelince modern erkek işine gelmeyince ataerkil .Ben para getirip harcarken benim odemenden rahatsız olmuyor ama madem esitiz iş yap deyimcede kaçıyor o zaman ataerkil erkek oluyor .

Kafası çalışan adam bilir zaten herşey ortada Söylemeye bile gerek yok..8 gündür konuşmuyorum ama öncesi söylüyordum bak benim kredi borclarim şu seninki bu.masraflsri sen öde bende borçlarımı kapatayım demiştim kabul etmişti.Ben ağzımı acmasam hiç rahatsız olmuyor aynı düzen giderdi İşine gelince modern erkek işine gelmeyince ataerkil .Ben para getirip harcarken benim odemenden rahatsız olmuyor ama madem esitiz iş yap deyimcede kaçıyor o zaman ataerkil erkek oluyor .
Bal gibi de herşeyin farkında sadece işine geldiği gibi davranıyor senden kopardığını kar belliyor aklı sıra 😡
Bizim burada bunlara soğan erkeği, şam babası ,iskele babası denir .

X