Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Afiyet bal şeker olsun canım
kabak uygunmuş
pazar günü bizim pazarda 35 -40 tl arasında idi,

Abla kıvırcık 20 tl idi satıcı 15 tl ye verdi
Süt 60 tl satıcı 50 tl dedi
Bal kabağı 20 tl idi 15 tl dedi

Ben hiç birşey demedim satıcılar kendileri indirim yaptılar Allah razı olsun ne diyeyim ,keselerine bereket versin

İl merkezindeki öğretmen arkadaşlardan bir tanesine 2 kilo çiğ kadayıf sipariş ettim
Nasipse yarın gelecek 160 tl tutmuş
Kurutup mu saklayacaksın canım
seneleer var yapmayalı
lise yıllarımda rahmetli babaannem yapardı ona yardım ederdim.
sonra hiç yapmadım

olsa da yesem dedim içimden

Merhaba,
penceremden ben de iyiyim iyi olmaya çalışıyorum teşekkür ederim. Sizi okudum ama yazamadım. Dinlenerek bir hafta sonu geçirdim. Haftalık alışveriş yaptım mutfak için ancak evde yapmak beni hem yoruyor hem de bir kişilik 5 günlük yemeğe 1000 liraya yakın harcadığımı görünce üzüldüm. Sağlıklı yaşamak ve kilo kontrolü yapmak benim de niyetim ancak nasıl mümkün olacak bilmiyorum.
@özrengin abla size yazdığımdan beri elimdekileri satıp kredi vs borç kapatmak iyice aklıma yattı ancak altının seçimlerden sonra yükselebileceği söylentisiyle beklemeye karar verdim. Mart ayından sonra bu konuda daha net adımlar atmaya niyetlendim.
Bu aralar hiçbir şey tat vermiyor. Ne uyuduğum uykunun, ne yiyip içtiğimin tadı var. Sevgisizlik de insanı bitiren bir şey sanırım. Hiçbir şey yapasım yok. Hafta sonu doktor kontrollerim var psikolog da dahil. 15'inde alacağım maaş şimdiden uçtu gitti bile. Canım sağolsun diyorum ama bu şartlarda pek de sağ olmuyor.
Herkese birikimli musmutlu günler dilerim. İyi geceler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…