Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Araba yok paraya satılıp yarı yarıya paylasiliyormus,kredi de çekenin başına kalıyormuş.

Benim avukat evlilik içinde çekilen kredinin yarı yarıya paylaşıldigini söylemişti önceden, avukatlar da farklı farklı yorum yapıyorlar
Bende arkadaşı aradım mallar gibi borclarda ortak dedi

Kredi kartlarımdaki taksit durumu

Eklentiler

• 20240213_104535.jpg
    20240213_104535.jpg
    32,8 KB · Görüntüleme: 31
  • 20240213_104520.jpg
    20240213_104520.jpg
    32,9 KB · Görüntüleme: 30
26 senelik evliyim ben Ondan ilk defa eytden emekli olunca para aldım.Onuda niye aldım o bir kişi biz daha fazla.Benim giderlerim ondan fazla.Gecen sene 20 bin TL aliyirdu .simdi 30.bin TL . ödediği bir faturalar araba gideri ufak tefekte ilaç farkları .Geçen sayiyor şunu şunu ödüyorum demek için. Ee dedim o bu kadar ,şu bu kadar, ha toplasan bu kadar .Gene çok kalıyor sana dedim.Gider saymaya çalışıyor aklınca ama bulamiyor .Yok çünkü. ..Aidat dogalgaz elektrik su hepsini toplasan 4000 TL benim yerimde başkası olsa 40 kere bosamisti .Kadın olarak marketi ödeyen ben, pazarı ödeyen ben ,konut kredisini ödeyen ben, çocukların ihtiyaçlarını ödeyen ben, gezme paralarını ödeyen ben .Pardonda sen ne işe yariyorsun diye sorarlar adama.Karisinin kıymetini bilmeyip birde abuk sabuk konusmustu.Bunca sene ekmek elden su gölden yaşayıp duruyordu.Fatura ödeyince iş bitiyor saniyordu.Eytden emekli olana kadar ondan hiç para almiyordum geçen sene emekli oldu .parayi istedim işine gelmedi onda dursa hoşuna giderdi tabi
Şunları yüzüne söylesen ne der acaba?

Bence küser 🥴

X