Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Kredi kartımın güncel borcu 12673 tl
Hesap kesimine 9 gün var

Dün emekli matematik öğretmeni bir abla ile konuşuyorduk telefonda laf arası kredi kartı borcunun 3800 tl geldiğini söyledi kendisi çok becerikli tutumludur ve de idolümdür çoğu konuda hayat hikayesi de benim hikayeme çok benziyor.
Allah evlatlarına akıl fikir hidayet versin annelerinin mücadelesiyle güzel meslekler edindiler iş güç sahibi oldular zamanında liseyi dereceyle kazanmış 2 oğlan da aynı liseyi şimdi biri doktor oldu uzmanlığını psikiyatri alanında yapıyor
Diğeri makina mühendisi oldu güzel bir işi var
3 .oğlu hafif engelli onun için de çabalıyor ablacım annenin gayretleriyle liseden okul 1.si olarak mezun oldu Allah o güzel yavrunun da yolunu bahtını açık etsin

Masallah maşallah darısı bizim çocukların başına insallah

Bugün annemi de alıp kendi yetiştirdiği ürünleri satan kadın bir esnaftan domates, salatalık, yeşil biber, maydanoz aldım. 100 tl verdim .

Annemin market ihtiyaçlarını vs de yaptık geldik taşımasına yardımcı oldum .Biraz onda vakit geçirdim şimdi eve girmeden önce kesme tahtası almaya girdim buradaki yerel bir markete aklıma hemen internet fiyatına bakmak geldi zambak zp118 kodlu bir ürün 165 174 200 tl gibi fiyatlara satılıyor ben 80 tl ye aldım
Serbest piyasa ekonomisinde olan her zamanki gibi tüketiciye oluyor o nedenle çok dikkatli davranmak lazım parayı harcarken kızlar

Muhteşem
Ellerine sağlık afiyet şifa olsun canım
Teşekkür ederim ablacim
Teşekkür ederim
Bereketli olsun
Evet eskiden İnternet ucuz diye alışveriş yapıyorduk ama şu an hersey tersine döndü
Kavanoz kapağı alacaktım aynı ürün tanesi nette 4 liraya yakın pazardan 2 liraya aldim

Annemler.gittikten sonra biraz dinlenip pazara ciktim
25li kavanoz kapağı 50 tl
Oğlana terlik 150tl
Maydanoz 10tl
2 kilo şeftali 40tl
3 kilo taze fasulye 75 tl
2 kilo domates 30tl
1 kilo sarimsak 150tl Verdim geldim
Daha uyguna sarımsak bulmalıyım turşu ve sos için 3 kilo daha lazim

Marketede kızla uğradık cips içecek ve noddle aldı 75 oraya 15de ekmeğe verdim

Aldıkların bereketli olsun canım

Daha uygun sarımsak biliyorum senin ev arkadaşını pazara yollayacaksın .
3 kilo sarımsak al yeterli başka da birşey almana gerek yok hayatım/tatlım artık ne diyorsan cilalayıp göndereceksin

Dünden kalan tavuğun yanına makarna ,hafif acılı kabak yemeği ve profiterol yaptım
Bugün de çok şükür rızkımızı ihsan etti Allah'ım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…