Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Selamlar tam yatıyordum aklıma geldi
Yoğun geçti bugünüm
Sabah fasulyeyle uğraştım evi toparlayıp ütü yaptim
Öğleden sonrada arkadaş çaya çağırdı oraya gittim
Geldim yemek yapasim gelmedi menemen yaptım dünden asurede vardı
1 saat yürüdüm geldim duş aldim
Parka indim 1 saat oturdum geldim üsümüsüm büründüm yatıyorum hasta olmam insallah

Ve aleyküm selam canım
Allah rahatlık versin sıcak birşeyler içip de yat istersen

Aynen bende iki hafta önce kilosu 99 dan yarım kilo bir pisiirimlik almıştım iyi düşmüş diyim ozaman.. az daha koymalı valla ben de seviyorum hem sebze hem iyi oluyor kolay .gerçi çocuk onuda sevmiyor yumurtalisini hiç yemez ben çok severim.yogurtlu şekilde amannn işte sulu salçalı soslu patatesli ywmeknseklinden yapiyorum bir günü kurtarsa iyi... Bu yıl bezelye sezonunu da kaçırdım çok az yarım kiloluk koydum koymadım durum vahim ama genetik mühendisi kardeşim fasulye ekti umudum o gerçi kuru fasulye aeklinde hasat edecek verir herhalde
I idilkaya T Thewitcher kızlar benim dondurucu yıllık 144 kw yakıyor o da 2 tl den 288 tl aylık 24 tl ye geliyor bence değer
Çok iyimis ...amanin tabiki değer bende çok severim hazırda stok helede tembel benim.iciin yapması kolay yemegi

dolar milyoneri inşallah iyidir belki ev almıştır iş güç koşuşturması vardır...yada evliliik yoluna bjrsey desem yazardı demi.... Aman vahim.birsey olmaya ben bile geldim gıda zEhirlenmesi sonrası Bir gece hastanede yatış serum falan inşallah iyidir... Yada şu ceza şeyini yemiştir degilmi ozaman kod yazıyordu cezalı diye

dolar milyoneri I idilkaya T Thewitcher kızlar iyi misiniz? Inşaallah herşey yolundadır
Iyiym ablacim sagol
sabah 10gibi sıcak basmadan çarşıya indim
2620den 1 gr altın aldım
Gratiste kızın siparişleri vardı 700tl oraya verdim
Lcwdan 100tlye oğlana tsirt aldım
Kendime 800tlye kimono 200tlye yazlık esarp aldim
Bimden kaymak ve çikolata aldım 85tl
fırından ekmek aldım eve geldim 1 gibi
Regl olmuşum her yanım ağrıyordu
Biraz yattım
6da sınav görevim var
Karnıyarık salata pilav yaptım akşam için
Cocuklara dubai çikolatası yaptım
Denemelisiniz mükemmel bisey

Maaşa 2 hafta var ve benim 2 bin liram kaldi

Aldıkların bereketli olsun canım
Ve de geçmiş olsun ben de adet oldum maşaallahı var o biçim
Sınav da kolay gelsin
Yaptıkların da afiyet şifa olsun
Haftalık 1000 tl olarak ayarla artık yetmeyeni ev arkadaşın getirsin bi zahmet
Altının da bereketli olsun

Allah razı olsun ablacim

dolar milyoneri I idilkaya T Thewitcher kızlar iyi misiniz? Inşaallah herşey yolundadır
İyiz öğretmenim çocuk havuzdan çıkmıyor güneşin alnında bekcilik yapıyorum.ben bir bitsede kurtulsam
Aldıklarınız hayırlı olsun
Maaş a bereket olsunn. amannn ödenir inşallah

Bir ara dubaie tatlısı tarifi bu isteriz

Allah razı olsun
Çok basit
çikolatayı eritin yarısını kalıba ya da istediğiniz bi kaba döküp sogutun kadayifla tereyagini kavurup 1 yemek kaşığı tahin ve 1 yemek kaşığı Antep fıstığı ezmesi ekleyin donan çikolatanın üzerine dökün onun üzerine de kalan çikolatayı döküp soğutun

Merhaba kızlar iyi akşamlar nasılsınız?

Bugün çok sevdiğim bir abla beni aramıştı ben de evdeyim gel abla dedim ilçede aldığı dairenin olduğu apartmanda yönetici yapmışlar ablayı işçi usta işi varmış onları beklerken gel oturalım diye aramış ben de bahaneyle ev görmeye gittim ,ev hediyesi olarak çift kişilik nevresim takımı vardı evde onu götürdüm iyi oldu. Sonra onun işleri bitince köydeki evine bıraktım geldim .

Eve gelir gelmez oğlanlara patlıcan musakka ve ev eriştesi yaptım yanına yoğurt kavun kola koydum

Ortalığı topladım bulaşık makinasını çalıştırdım elde yıkanacakları yıkadım
Şimdi nasipse balkona geçeyim biraz da orada otururum

İnşaallah herkes afiyettedir

Günaydın kızlar mutlu huzurlu güzel bir gün olması dileğiyle...
Cumamız mübarek ve de hayırlara vesile olsun
Hastalarımızın şifaya, dertlierimizin devaya, borçlularımızın ödeme kolaylığına kavuştuğu, mazlumların haklarının zalimden sorulduğu bir cuma olsun, amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…