Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

@dolar milyoneri I idilkaya kızlar nerelerdesiniz ses verin herşey yolunda mı ?
Biz bir tatile çıktık aman mahvoldum pazar geldik herşey dahil diye girdik otele gecesinde acildeydim gıda zehirlenmesi kusmam ishal öldum adeta ..özel sağlık sigortam ilkkez imdaddima yetişti.. per perişan oldum dün u çok zor geçirdim tummgun yedigimmise bir salatalık üç dilikmkarpuz bol sıvı oldu ...bugün bir kahvalti yapabilsem inşallah 48 saati geçirmiş oldum güya iyilesecem aman yarabbim sağlık ne önemli birşey .adama da diyorum Allah yedirecek senin paranı yemek bana iyi gelmiyor bak diye .nerde burda erkek parası yiyecen diyen ben nerdenbu duurm.vucut toksik sanıyor dedim

O da Allah alla h neden olsun et dennmimkoftedennmi salatalardan mi biz niye olmadık vs vs .en son çok yedinnbelkide ondan olsuna bağladı.hayayimijnen zor gecsiydi pazar gecesi pazartesi su orucu yaptım adeta bugün cikacaz bu otelden başka otele geçiş

Çok geçmiş olsun canım
Mümkün olsa da su salatalık karpuz vs değil de nane limon çayı içsen bununla içini dezenfekte etsen
Patates haşlaması,pirinç çorbası, leblebi yesen midenin suyunu alsa nişasta bazlı yiyeceklerle ishali oluşumu engellense

Ay çok geçmiş olsun çok zor olmuştur Allah beterinden korusun
Enfes duruyor...Allah hanenize bereketli yıllar verre. İki gündür aç olan ben ve aşure
Allah razı olsun

%38 lik zamdan sonraki ilk elektrik faturam 232.70 tl gelmiş
Şu eve taşınalı 5 yıl oldu ilk defa faturam 200 tl yi gördü
Birim fiyat eskiden 1.5 tl civarı idi artık 2 tl nin üzerine çıkmış
Hayırlı olsun mu demeliyim bu duruma bilemedim Allah beterinden korusun bizleri

Çok çok teşekkür ederim ogretmenim.

Aynen limon sıcak Su nane katıp içtim bugünde patates haşlaması püre yedim

Evet ablacim
Hatta ilk icraatima başladım bile
Dün 3 kilo fasulye almıştım
Akşam dogradim
Şimdi ocağa aldım biraz kavurup dondurucuya koyacagim
Bereketli olsun bende 4 kilosu 100 TL den aldım ama daha mı uygunlasir bilemedim kışın biz çalışanlara iyi oluyor ama bir erkek kardeşim oturdummhesapladim.diyor agustosda başlayıp Mart'ta kapanan derin dondurucu ile bir kârı yok .ama.ya bize sağladığı bugün ne yapayım ne pişirsem psikolojik kârı zaten dondurucu genelde çalışıyor gerçi ben bir kış aşırı abartttim ve evde iki derin dondurucu ile devam etsemde...
Kesinlikle yapılmalı şeftali vişne ve hatta ben maydanoz bile koyuyorum aklınıza ne gelirse

Teşekkür ederim
Daha düşmez ağustos ortası gibi artar geçen hafta 50tlye aldım kilosunu
Zaten dondurucu calisiyor et kıyma vişne asma yaprağı elektrik parasını da düşünemem valla
6 poşet çıktı yeter yaz kış fasulye yemek istemiyorum

Sabahtan annem aradı kahvaltı yapmadıysan gel diye katmer ve kabak bükmesi yapmış ona kahvaltıya geldim ,kesesine bereket...

Öncesinde de çıkmışken dışarı kasaptan 2 kilo kıyma aldım 1000 tl ödedim zaten 1 kilo parasını dün annem vermişti. Eve gidince yoğurur buzluğa köfte olarak koyarım

Bugün akşam menüm

makarna köfte salata yoğurt kola kavun profiterol

Anneme de profiterol getirdim

Eklentiler

• 20240730_115803.jpg
    132 KB · Görüntüleme: 54
Çok severim ellerine sağlık harika gözüküyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…