Konu eşimin kızı lütfen sağduyulu cevaplar verin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kukulara değil de belki kayın ailenin mallarını tercih etmiştir çocuğa. Kuku yeterli olmaz sanki ajsjdj.

Ahahah
Tapılası bir aşk yaşamadığını göstermek istedim. Kendisiyle yüzleşsin diye

Yapmayın ya daha geçenki konunuzda duruyor eşinizin evliliğin ilk zamanları geçsin çocuğumu yanımıza alırız dediği sizin de tamam dediğiniz.
Şöyle yalan söylemeye de utanmıyorsunuz.
Bizi kandırsanız ne olacak sanki siz tencere kapak olduğunuz eşinizi kandırmaya bakın.

Kız bu kadar akıllıydın özgüvenliydin kimsenin kahırını çekmeye gelmedin madem ne demeye evlendin çocuklu kart adamla.

Bu arkadaş hamile değilmiydi.

. O çocukta donlarını bıraktığında toplamadım direk babasına söyledim bu şartlar katında yaşayamayacağımı ve onu uyardı.
Bu ne yaman çelişki üvey anne

Bir olayın gerçek hali var bir de hayal dünyasındaki hali sanırım..Sonuçta o donlar eminim toplanmıştır toplamamışmış siz kimi kandırıyorsunuz acaba çok bilgili hanım Ah özendiğim hayat tam olarak bu çatlıyorum kıskançlıktan Şuan

Başka platformlara da yazmışsınız. Orada da benzer cevaplar almışsınız. Bir de buradakilere laf atıyorsunuz

Eki Görüntüle 3159675
Babababababa bak hele baaaak demek kız anasına benziyor ha şimdi iyice oturuyor bütün parçalar yerine anaaam resmen kızı kıskanıyor derdi o ya birde paylaşamıyorum diyor evladını babasıyla vaybeeee ozgüvensizlğin daniskası birde bize hava atmaya çalışıyor

bak adama okadar kuku hastası dedik dedik de yinede boşanma aşamasına gelebilmişler demekki az da olsa adamda evlat sevgisi var

@Dilekkk94 ya nereye gittin gel birkaç şey daha yaz. Belli ki çok vizyon sahibi ufkun geniş bi insansın. Gel azcık eğlence ols... öhöm yani bizim de ufkumuz genişlesin
Bilmemki gelirmiki saçma bir platformuş ya burası platformlar kovalasin seni hemiiii

ailemde avukatlar var.valla bedava boşarlar seve seveeee.

Sizi çok iyi anlıyorum çok haklısınız ama şöyle düşünün haklı mı olmak istiyorsunuz mutlu mu. 13 yaşında bir kız travma yaşamış annesi istemiyor ne demek çocuğun travması var bence terapiye götürülmeli ve sizde yardımcı olun ortada kalmış bşr kız çocupu iadere edin rabbim size sabrını verir ve ona gerçekten ablalık yapın bu durumu kabullenir size alışır zamanla

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…