Konu eşimin kızı lütfen sağduyulu cevaplar verin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adam tapıyormuş, köpekmiş. Sanki bana Justin Timberlake de ölcez kıskançlıktan.🤣

Tapıyorsa da kendi menfaati için. Kör müsün yoksa 15 yaşında mısın?
Almış elin 40 lık çocuklu mocuklu içi geçmiş herifini, havalar binbeşyüz buna rağmen ahahahahh ya hiç güleceğim yoktu gece gece.

Benim ülkemde senin gibi kadınlar olduğu için utaniyorum
Sizi ilahi adalete havale ediyoruz
Cok kibirlisiniz

Dizini kırıp oturacaksın ya da boşanacaksın .
Ama ben baştan öyle konuştum şartım buydu falan filan geçin o işleri evli olduğunuz adam o istemediğiniz çocuğun babası .
İstediği kadar size köpek olsun tapsın içinde bir şefkat babalık varsa sizi dinlemez .

Aynen kanka hepimiz eve ekmek almak için evlendik aşk nedir bilmiyoruz bunca kadının arasında bir tek senin paran var aşkı bir tek sen tattin. İnanılmaz vizyonlusun gözlerim doldu. Sen inanılmaz cahil, cocugun anneye ait olduğunu düşünen, ataerkil bir kadinsin. Zeki filan degilsin hayatında bir tane klasik okuduğuna veya dar cevrenden çıktığına inanmıyorum, çalışman da seni guclu yapmıyor. Velayet kavramından da bihabersin.

Yok be böyle biri kürtaj olur mu, hamile kalsin ki kocayi elinde tutsun.

Kürtaj olduysada yeri gögü inletiyordur senin kizin yüzünden diye.

Allah böylesinden korusun, Allah islah eylesin
Yok bizim yüzümüzden olmuş. :KK70: Başka bir kötü durumu üvey kızına yükler. Sırası var her şeyin.🥲

Yok bizim yüzümüzden olmuş. :KK70: Başka bir kötü durumu üvey kızına yükler. Sırası var her şeyin.🥲

Gülüyorumda, o ufacik kiza icim acidi.

Uckur pesinde Ana Baba, vicdandan yoksun üvey Anne. Babaannede iyi olsa, israrla bu kadinla ayni evde olmak icin ugrasmazdi. Ah canim yavrum, Allah yardim etsin

Onun annesi gibi hissetmek ya da ona anne olmak zorunda değildiniz. Bir abla da olabilirdiniz ona. Hiç değilse insanlık gösterebilirsiniz. Siz hiçbir şey yapmak istemiyorsunuz çünkü siz doğrudan kızı istemiyorsunuz ve buna kılıf arıyorsunuz.

O zaman kızı çocuğu olmayan biriyle evlenecektiniz.

napacak oz cocugu adamin. kacamak cevap vermek nedir sen kimsin pardon da. evladim o benim demeli sana. noktaaa

Bu davranışınız dönüp dolaşıp sizin masum evlatlarınızı da bulabilir bunu da unutmayın. Bugün, istemediğiniz 13 yaşındaki o kız yarın kocaman bir kadın olacak ve sizin evlatlarınızın ablası olacak.

Bir gün siz dünyadan göçünce sizin çocuklarınızın da bir büyüğe ihtiyacı olduğunda o kız kapıyı sizin çocuklarınıza ne kadar açmasa hakkıdır.

O gün geldiğinde hatanızı telafi etmek için çok geç olacak.

Çünkü ben şartlarımı baştan konuştum kimseyi kandırmadım çocuk falan istemiyorum. Yan çize
Eşim bir süre sonra getiririz dedi yeni evlendiğimiz için, anneside gezmeyi tercih ediyor ve asla istemiyor kızını, o böyle yaptıkça bende inada bindirdim ben doğurmadım onu cunku
Eşin bir süre sonra getiririm demiş, nerede konustun o sarti.

İstediğin şartı koy, senin kötülüğün dönüp dolaşıp seni bulsun.

Size iyi eğlenceler ne diyim ben almıyorum almayacağım böyle anlaştım. Genç bir kadınım anası çok afedersiniz bilmem neyini gezdirirken dadılık yapmayacagım, konu boşanmakla ailem arkamda maddi imkanımda var kimseyi yolmak için evlenmedim rızkı böldün deyip duruyorsunuz ya ben sizler gibi eve ekmek almışım diye evlenmedim vizyonsuzlar aşık oldum. Boşanmıyorumda hayalinizdeki kurguları anlatıyorsunuz ya hırsızınızdan geberin tapıyo bana adam zaten ara ara yokluyo çocuk ve direk bavulumu yapıp gideceğimi söylüyorum köpek oluyo yalvarıyo. Çünkü ben şartlarımı baştan konuştum kimseyi kandırmadım çocuk falan istemiyorum. Yan çizenide boşarım aptal yerine koydurmam kendimi. Maddi olarakta sırtımı yaslanıyorum kimsenizde rızkını yemiyorum sevgili ev hanımları kendinizle aynı kefeye koymayın saçma bi platforma konu açmışım pardon. O çocukta donlarını bıraktığında toplamadım direk babasına söyledim bu şartlar katında yaşayamayacağımı ve onu uyardı. Kimse kimsenin kahrını çekmeye gelmedi dünyaya sevgili polyannalar size semer vuran çok olur at gözlüğünüzle iyi seyirler❤️
Burada her yorum yapan ev hanımı sizce?
Siz herseyi para maddi olarak görüyorsanız ayrı bir cahilliktir

Avrupanin ortasında 2 diplomam 3 dilim başkentte bir evim var. İsimde var gücümde. Eşimin ilk evliliğinden 13 yaşında kızı var, asla ve asla sizin seviyenize olmadım. Cok vicdansız, ukala ve cahilsiniz. Allah büyük sizin bu söylediklerinizi çatır çatır bedelini ödersiniz.

Allah sizi ıslah eylesin

Ay ne sandınız acaba anlaşma yaptım tamam adam çocuğunu hayatından çıkartır mı sandınız. Anası bilmemnesini gezdiriyormuş da bik bik bik ee bu da baba değil mi. Babası genç karısıyla ikinci baharını yaşayacak çocuğun yükü anaya öyle mi? Kötüsünüz. Hayatta sadece ben ve benim çocuğum var kafasında olanlardansınız.

saçma bi platforma konu açmışım pardon.

Başka platformlara da yazmışsınız. Orada da benzer cevaplar almışsınız. Bir de buradakilere laf atıyorsunuz 😁

IMG_20221111_003257.jpg

Adam ilk karısıyla neden ayrildi acaba gerçekten bu kadar nefretten sonra cok merak ediyorum

Başka platformlara da yazmışsınız. Orada da benzer cevaplar almışsınız. Bir de buradakilere laf atıyorsunuz 😁

Eki Görüntüle 3159675
Baştan çocuğu istemediğini söyleyip eşi de kabul edip anlaşma yapmamışlar mıydı bunlar nasıl bu konu nedeniyle boşanma aşamasına gelmişler ki 😂😂😂
Çok güzel seyrediyoruz yalnız yaşantınızı 😂😂İmrenilesi bi hayat 😂😂

Bu arada tebrik ederim nasıl buldunuz bu yazıyı 🙈

Size iyi eğlenceler ne diyim ben almıyorum almayacağım böyle anlaştım. Genç bir kadınım anası çok afedersiniz bilmem neyini gezdirirken dadılık yapmayacagım, konu boşanmakla ailem arkamda maddi imkanımda var kimseyi yolmak için evlenmedim rızkı böldün deyip duruyorsunuz ya ben sizler gibi eve ekmek almışım diye evlenmedim vizyonsuzlar aşık oldum. Boşanmıyorumda hayalinizdeki kurguları anlatıyorsunuz ya hırsızınızdan geberin tapıyo bana adam zaten ara ara yokluyo çocuk ve direk bavulumu yapıp gideceğimi söylüyorum köpek oluyo yalvarıyo. Çünkü ben şartlarımı baştan konuştum kimseyi kandırmadım çocuk falan istemiyorum. Yan çizenide boşarım aptal yerine koydurmam kendimi. Maddi olarakta sırtımı yaslanıyorum kimsenizde rızkını yemiyorum sevgili ev hanımları kendinizle aynı kefeye koymayın saçma bi platforma konu açmışım pardon. O çocukta donlarını bıraktığında toplamadım direk babasına söyledim bu şartlar katında yaşayamayacağımı ve onu uyardı. Kimse kimsenin kahrını çekmeye gelmedi dünyaya sevgili polyannalar size semer vuran çok olur at gözlüğünüzle iyi seyirler❤️
:KK70: :KK70: :KK70: Ne oldu cicim ? Hazmedemedin değil mi? Ne bizi ne söylediklerimizi ne de bulunduğun durumu 😏.. Çok zengin ailene söylede bari sana kasa kasa soda yollasınlar 😉

Boşuna özgüvenliyim vazgeçilmezim pozları vermeye kalkma yemezler, senin ne olduğunu çok iyi anladık biz. Zeki olsaydın her birimizin yazdıklarına çatır çatır cevab verirdin, anca insanları aşağılamayı bilirsin, sen bir ev hanımının tırnağı kadar olamazsın!

Kocasına bile "köpek gibi" diyen bir kadınsın sen işte senin kaliten bu. Kimse kızını kukulara tercih eden adamın meraklısı değil merak etme. Şu konuşma tarzınla bile kendini okadar deşifre ediyorsunki farkında bile değilsin.

Sen hangi platforma konu açarsan aç alacağın cevablar aynı olacak! Şimdi topukla burdan haydeeee...

Adam tapıyormuş, köpekmiş. Sanki bana Justin Timberlake de ölcez kıskançlıktan.🤣

Tapıyorsa da kendi menfaati için. Kör müsün yoksa 15 yaşında mısın?
Hahah 🤣🤣🤣🤣 çok kıskandık yaaaaaa varya çatladım orta yerimden benim çocuğunu kukulara tercih eden bir kocam yok diye uffff :KK14:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X