Konu eşimin kızı lütfen sağduyulu cevaplar verin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Amma dertmiş bitmeyen, ilk konudan beri hep ayni şeyleri sayikliyorsunuz.
Burada size hak vermeyen herkes kocasinin cocuguna alip bakmaz evet, ben kendi adima konusayim kendim alip bakmayacak bile olsam eşimin başkasindan cocugu olmasina katlanamazdim sanirim o derece.
Ama napiyoruz? Cocuklu adam almiyoruz! Siz de oyle yapsaydiniz.

Cocuklu biriyle evlenip ben istemem, ben ellemem, gelmesin yok baştan konuştum...
Öyle bir dünya yok malesef. Siz de kabul edin artik

Yaw bakmak istemez anlarim, ama babasını çocuğundan kıskanmak ne lan
Karı delirmiş belli

Yaw bakmak istemez anlarim, ama babasını çocuğundan kıskanmak ne lan
Karı delirmiş belli

Kiskaniyor muymuş? Butun yorumlarini göremedim acikcasi. Ne manada kiskaniyormuş? Ben sadece eski evliligini hatirlattigini yazdigini okudum.
Kiskanmak değil de rahatsiz edici, hani başka bir kadinla ortak cocuk filan onu görmek...bilmiyorum ben de kaldiramazdim. Ama bu kadar agir geliyorsa çok aşikta olsa evliliğe gidemezdi bence.

Yani bu kadar kadınız, herkesin kocası bilmem nesinin yaş ortalaması 40tır, bi senin aklına geldi. Konu sahibi 30 bile değilken 13 yaşında çocuğu olan adamla evlenmiş, bırak o düşünsün.

Herkes amından çıkardığıma bakacak yanıklar sizi kocalarınız sizi boşayınca eniklerinizi o kadınların başına atamayacaksınız sikişirken iyiydi hoştttt. Şimdi siz kendinizi bi tavana bi yere vurun ben rakı içiyorum kocamda kızını sevmiyor çünkü annesine aşık değildi aile evliliğiydi boşadım evliyken tanıştım onla ben bitti demedende bitmez tırnağım olamazsınız hadi önünüzden yiyin varoşlarr kib by

Başka bir forumda kız annesine benziyor diye antipatim var babasıyla paylaşamıyorum dedi prenses

Tekrar tekrar okuyup hooşşşt demekle gülmek arasında gittim geldim.
Rakı: ben neaalaaka

Kız yazık ya hırsından yanmış bu akdkfkfkfk . Doğru söyle yarın geliyor değil mi? Ahahah yazık la. Senden sonraki de böyle diyecek, ikisini de sevmedi beni sevdi diye bönüm bönüm bönürecek

Şimdi ben bununla yaşıtım. Ben okudum emek verdim okulumu bitirdim güç bela işe girdim memur oldum. Kendim gibi denk birini buldum.

Ama bu dilek kadar kıymetli a.ım yok ağlıyorum

Topuklamadin mi kız sen hala
Bak bak bak nasılda çıktı kaliten ortaya işte busun sen tamda bu

Kizlarrrr hala soda içememiş buu zavallı yaaa hazımsızlıktan geberecek şimdi yazık ..

Kız yazık ya hırsından yanmış bu akdkfkfkfk . Doğru söyle yarın geliyor değil mi? Ahahah yazık la. Senden sonraki de böyle diyecek, ikisini de sevmedi beni sevdi diye bönüm bönüm bönürecek
Kesin aynen dediği gibidir. Ağlamaktan yastığını sırılsıklam etmiştir diğer yüzünü çevirerek yatmıştır şimdi ağlıyordur ahhahahahaha

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…